lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11459
Čeká na schválení: 249
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kvetiny » posilovna v pardubicích

Nejnovější v kategorii kvetiny:


Posilovna MAXIMUS - posilování ve tmě. Co se děje v posilovně, když nastane tma.

Posilovna MAXIMUS - posilování ve tmě. Co se děje v posilovně, když nastane tma.

Posilovna ve tmě 09.02. 2005 Co se děje v posilovně, když nastane tma Do posilovny MAXIMUS na Žižkově chodím již poměrně dlouhou dobu. Za tu dobu jsem tam zažil podivuhodných událostí několik, počínaje skupinovou návštěvou ženského basketbalového teamu a konče několika přestavbami. Ale výpadek proudu, jsem tam zažil toto pondělí poprvé. Vzhledem k prostředí vzala většina návštěvníků výpadek proudu doslova sportovně. Někteří jedinci, zřejmě mající tmu před očima ze zvedaných závaží tak jako tak, výpadek světla ani nezaznamenali a vesele cvičili dál. Část cvičících si hlasitě oddechla a s výrokem "Konečně není vidět, kolik zvedám" též pokračovala ve cvičení. Je pravda, že ne všem nepřítomnost světla vyhovovala. Problém měli ti, které výpadek zastihl uprostřed cviku. Poznat se dali podle výkřiku "To jsem zvědavej, kam ze zad shodím těch 100 kilo."
Kategorie: posilovna žižkovSeznam zdrojů na téma posilovna v pardubicích:


posilovna v pardubicích - Google Maps
fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
Fitness centra - Pardubice - Firmy.cz
Posilovny Pardubice
Fitness centrum Pardubice
Fitness s posilovnou Holice (okres Pardubice) - Vitalia.cz
Posilovací stroje, fitness, posilovny, MP Company, OK GYM, žebřiny, ribstole, Pardubice
Fitcentrum I-R Club Pardubice
Posilovny a fitness centra - okres Pardubice  -  Najisto
Fitness s posilovnou Pardubice - Vitalia.cz
FITCENTRUM DUBINA PARDUBICE
Fitness s posilovnou Pardubický kraj - Vitalia.cz
Sportlife Pardubice | fitness club
Fit & Sport - Něco z historie, kde nás najdete, kontaktní formulář
OK GYM Dukla a OK GYM Dubina - Pardubice | Salóny krásy
Sportcentrum I-R CLUB, K Vinici 1256, Pardubice
Trenér fitness Tymofiy Ihumentsev, Pardubice | kam vyrazit za sportem
Osobní trenér fitness - Pardubice a okolí - Sport - osobní trenér, fitness
Lady Fitness Studio Pardubice
OK CENTRUM Pardubice :: FITNESS, SAUNA-SOLÁRIUM

Náhradní díly pro vozy Škoda  -  Najisto

Náhradní díly pro vozy Škoda  -  Najisto

K+K AUTOCENTRUM CZECH s. r. o. (Kolín - Kolín V) Autodíly, autodoplňky a příslušenství na veškeré osobní a dodávkové vozy. Autodíly ŠKODA. Autoservis, pneuservis, půjčovna střešních boxů a přívěsných vozíků. E-shop. Kontakt Kolín, K Raškovci  -  www. autobyznys.cz Zavřít TEL  +420 321 716 756 WEB  www.
Kategorie: použité autodíly škoda

PoslednГ­ plavky (2007) - Download mp3 rapidshare Filmy warez

PoslednГ­ plavky (2007) - Download mp3 rapidshare Filmy warez

Na tomto fГіre je zakГЎzanГ© zobrazovanie kГіdu na download neregistrovanГЅm uЕѕГ­vatelom. Pre zobrazenie obsahu kГіdu sa
Kategorie: poslední plavky download

HC ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE » Fanzone » Ptejte se

HC ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE » Fanzone » Ptejte se

nábytek nejlevnejsinabytek.cz nabízí kuchyně, horní a dolní skříňky pro kuchyně, kuchyňské pracovní desky nebo kuchyně jako celé sestavy. Kuchyně luxusní i klasické, pro kreativce možnost návhu kuchyně Bon Apetit. Svým názvem nejlevnejsinabytek.cz prodává nábytek nejen do bytu nebo domu. Mezi náš sortiment patří jak klasický nábytek za výhodné ceny, tak nábytek vyšších řad, který už plní vysoké požadavky na moderní design nábytku. Z obrovské šíře si nábytek vybere opravdu každý. Celá řada sortimentu nábytku je na našich stránkách, to je levný a kvalitní nábytek. Nábytek z masívu jako komody, postele, stoly, police z různých masívů. Nábytek z masívu jsou nejen botníky z masívu, přebalovací pulty z masívu, ale i jiný nábytek. Vše můžete najít v naší sekci nábytek z masívu. Tento sortiment je stále oblíbený nábytek z masívu.
Kategorie: posilovny pardubice

Návod na samozastřihování - DLOUHEVLASY.CZ

Návod na samozastřihování - DLOUHEVLASY.CZ

Krok 2 Učešte opatrně všechny prameny, až budete mít dojem, že všechny vlasy leží správným směrem. Hlavu při tom držte rovně (tj. dívejte se dopředu před sebe a nenaklánějte hlavu na stranu). Poznámka: Při držení hlavy tak, že se díváte dopředu před sebe, dostanete „střední“ V. Pro širší V nakloňte hlavu dozadu a dívejte se na strop. Pro užší V se dívejte na podlahu. Můžete s tím experimentovat, abyste našli ten správný tvar. Zaměřte se vždy jen na jednu polovinu vlasů. Můžete použít gumičku, aby podržela na místě tu polovinu vlasů, kterou právě nestříháte. Učešte nezagumičkovanou část vlasů a stále se dívejte vybraným směrem viz nahoře (dopředu před sebe, na strop, na podlahu).
Kategorie: postupy stříhání vlasů

iDNES Počasí MMS | O2 Active

iDNES Počasí MMS | O2 Active

biozátěž, stav ozónu, východ a západ slunce a teplotní rekordy Cena služby » Za jednu přijatou MMS zaplatíte 3,10 Kč vč. DPH. Ceny SMS zpráv zaslaných za účelem objednání nebo zrušení služby jsou zdarma. Objednání a nastavení služby » Pošli SMS A POCASI 999888 Pro odhlášení pošli SMS ve tvaru D POCASI na 999888. Na O2 Mobilním portálu Na m. o2.cz v sekci Zprávy a sport si vyberte O2 Active Zprávy do mobilu. Pro přístup na O2 mobilní portál zašlete SMS ve tvaru O2MOBIL na číslo 999888 a klikněte na přijatý odkaz. Nastav si Mobilní portál. Chceš vědět více o O2 Mobilním portálu ? Ukázky služby Související služby » ČTK MMS Počasí Buďte připraveni na každé počasí! Aktuální předpověď počasí s výhledem na dva dny vám doručíme přímo do vašeho mobilu.
Kategorie: pošli mms

Kategorie: