lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2209
Čeká na schválení: 226
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kvetiny » poslední prázdniny online

Nejnovější v kategorii kvetiny:


Cholesterol - definice, co snižuje jeho hladinu, rizika vysoké hladiny - ateroskleróza - MUDr. Zbyněk Mlčoch

Cholesterol - definice, co snižuje jeho hladinu, rizika vysoké hladiny - ateroskleróza - MUDr. Zbyněk Mlčoch

Zapamatujte si, že rostlinné produkty i když jsou např. dělané na rostlinných tucích neobsahují nikdy cholesterol - cholesterol je látka čiště živočišného původu. Rozdíl mezi HDL a LDL cholesterolem Cholesterol je v krvi navázán na částice, které určují jeho chování vzhledem k cévní stěně. Umíme rozlišit "zlý" LDL cholesterol (z anglického low density lipoprotein) navázaný na částice, které "vozí" cholesterol do cévní stěny a tak ji poškozují. Hladina LDL cholesterolu by neměla přesáhnout 3 mmol/l. Naopak "hodný" HDL cholesterol (z anglického high density lipoprotein) dovede cholesterol z cévní stěny odstranit a má tak ochrannou roli jakéhosi "čističe" cév. Koncentrace HDL cholesterolu v krvi by měla dosahovat přes 1 mmol/l. Hladina cholesterolu v krvi v číslech - normální hodnoty: Hodnoty jsou zohledněny vůči věku a pohlaví. Celkový cholesterol (hodnoty v milimolech na litr) 0 - 6 týdnů 1,3 - 4,3 6 týdnů - 1 rok 2,6 - 4,2 1 - 15 let 2,6 - 4,8 15 - 40 let 3,1 - 5,2 40 - 110 let 3,83 - 5,8    LDL cholesterol (hodnoty v milimolech na litr) 0 - 15 let 1,2 - 3,8 Muži: 15 - 25 let 1,5 - 3,9 Ženy: 15 - 25 let 1,5 - 3,7 Muži: 25 - 55 let 2,2 - 4,5 Ženy: 25 - 55 let 2,2 - 4,2 Muži: 55 - 110 let 2,2 - 4,3 Ženy: 55 - 110 let 2,2 - 4,5   HDL cholesterol 0 - 15 let 1,0 - 1,17 Muži: 15 - 110 let 1,1 - 1,4 Ženy: 15 - 110 let 1,3 - 1,6 (obecně čím více, tím lépe) Další laboratorní hodnoty (250 položek) k nahlédnutí zde. Ateroskleróza aneb "zvápenatění cév" Se zvyšujícím se věkem se na výstelce tepen hromadí usazeniny a tepenné stěny zesilují směrem dovnitř.
Kategorie: potraviny snižující cholesterolSeznam zdrojů na téma poslední prázdniny online:


Prázdniny v Telči
Film Poslední prázdniny online a ke stažení zdarma | Poslední prázdniny ke shlédnutí
Poslední den prázdnin (2007) | filmy.kinotip.cz - online filmy zdarma
Videa pořadu Chalupa je hra online ke shlédnutí
Poslední prázdniny (2006) - Obsazení - herci a tvůrci - Filmová databáze online FDb.cz
Vyhledávání poslední prázdniny NeKultura.cz - denně o kultuře a zdarma
Arnošt Pátek Poslední Prázdniny Mp3 - song list
Poslední prázdniny - Last Holiday | Filmové recenze | TEENAGE.CZ
Poslední prázdniny (2006) - DVD Obaly - Filmová databáze online FDb.cz
Amatérské filmy - Poslední prázdniny
poslední prázdniny (Stránka 1) - Filmy online na přání - Diskuzní fórum video-film.cz
Poslední prázdniny - Petr Novák - Texty písní | Rádio Online
Poslední prázdniny (2006) | filmy.kinotip.cz - online filmy zdarma
Dabingforum.cz • Zobrazit téma - Poslední prázdniny / Last Holiday
HD Filmy online a Video zdarma | Nejlepší komedie online | Prázdniny pana Beana
Mé novinky | Sanin web
Poslední prázdniny | kfilmu.net
Projekt Učitel ONLINE - Gymnázium Dr. Josefa Pekaře
piratskefilmy.cz - odkazy na filmy » Poslední prázdniny (2006)
MČ Praha 2: Fejeton : Poslední prázdniny

Fitness masáže solárium - Praha 4

Fitness masáže solárium - Praha 4

Fitness Power - Fotogalerie - Ceník - Kontakt Fitness - Solárium - Masáže - Zdraví a krása - Vacuwalk Fitness Power - Praha 4 Moderní posilovna Fitness Power v Praze 4 - na Pankráci, je již v provozu od roku 2001. Posilovna Fitness Power nabízí na ploše větší než 170 m 2 svým návštěvníkům dostatečné vyžití v našem fitness centru. Najdete nás v lokalitě Praze 4 - Pankrác (cca 7 minut pěšky od metra Pankrác). Podrobnější info v kontaktech. Kromě kvalitních služeb a nízkých cen v našem fitness centru, dále nabízíme také příjemné posezení, občerstvení, prodej sportovního oblečení a doplňkové výživy pro sportovce apod. Otevírací doba přes vánoční svátky: Neinvazivní liposukce, liporemotiosa Do našeho masážního salónu jsme nově zařadili neinvazivní liposukci, liporemotiosu. Jedná se o moderní radiofrekvenční systém pro odstranění tukových vrstev, redukci celulitidy a vypnutí pokožky. Využíváme přístroj Spa RF. Neinvazivní liposukce zajišťuje řízené objemové zvýšení teploty ve tkáni do hloubky 15-20 mm, dosahuje k tukové tkáni a redukuje celulitidu. Zahřívání tkání v této hloubce zlepšuje lokální metabolismus, podněcuje hojení poruch vláken tkáně, snižuje otoky tkání podněcováním absorpce a odvodnění zadržovaných tekutin a toxinů lymfatickým systémem.
Kategorie: posilovny praha

Postele pro seniory | Vše co potřebujete

Postele pro seniory | Vše co potřebujete

Postele pro seniory Specializujeme se na tematická vyhledávání - nábytek Vstoupit do online e-shopu Postele pro lehké spaní | wwwstranky. 1440.cz..... cca 45 cm je například velmi důležitá pro seniory. Čím je postel vyšší, tím snadněji se starší osoby do postele uloží. Postel by v délce..... Dřevěná postel pro seniory I MAX+10 oblouk | Levný nábytek - z... Dřevěná postel pro seniory I MAX+10 oblouk • MA-306Kód:..... Popis: Dřevěná postel pro seniory I MAX+10 oblouk • Dřevěná postel pro..... Dřevěná postel pro seniory II Max+ 15 • Dřevěná postel MAX oblouk..... zvýšená postel pro seniory < výsledky hledání | Pěkný-Nábytek.cz zvýšená postel pro seniory výsledky hledání fráze zvýšená postel pro seniory. Postele a ložnice - JMP: Studio zdravého spaní Zvýšená lehací plocha postelí - nejen pro seniory.
Kategorie: postele pro seniory

Fitness Bavaria Opava | inSPORTline.cz

Fitness Bavaria Opava | inSPORTline.cz

Fitness Bavaria Opava Fitness centrum Bavaria najdete v Opavě- Kylešovicích. Celá kardiozóna je zde vybavená stroji značky inSPORTline. Bavaria - Fitness Hlavní 68, Opava - Kylešovice email: info@bavaria-fitness.cz tel. 553 734 375 otevírací doba: Po - Pá 9.00 - 21.00 So - Ne 9.00 - 12.00 Vybavení posilovny: běžecký pás inSPORTline SEG 77-20 běžecký pás inSPORTline Prodigy běžecký pás Steelflex PT10 eliptical inSPORTline SEG 75-16 climber inSPORTline SEG SG-7620 VibroGym inSPORTline Sunflower více na:  www. bavaria-fitness.cz
Kategorie: posilovny opava

Česká Pošta .org — ceník, datové schránky, pobočky, PSČ

Česká Pošta .org — ceník, datové schránky, pobočky, PSČ

Česká pošta 6. Srpen 2009 admin Sledování zásilek (Track & Trace) Ceník služeb PSČ – Poštovní směrovací čísla Seznam poboček Datové schránky Česká pošta je státní podnik Generální ředitel: Ing. Petr Sedláček Zakladatel a provozovatel: Ministerstvo vnitra České republiky Nad Štolou 3, 170 34 Praha 7 – Letná Adresa: Praha 1 Politických vězňů 909/4, 225 99 IČO 47114983 telefon: 221 131 111 Zákaznická linka: 840 111 244 Statistika České pošty v roce 2007: Celkový počet poboček pošt: 3 387 Přepočtený průměrný evidenční počet zaměstnanců: 37 008 Celkový počet vozidel: 4 225 Kvality dopravy: Kvalita doby dopravy standardních psaní (den podání + 1) 1993 60,40% 2008 90,6% Česká pošta Ministerstvo od 1. září 2005 poskytování certifikátů elektronických podpisů. Česká pošta nabízí přijímání, přepravy a doručování poštovních a neadresných zásilek, smluvní služby pro jiné podnikatelské subjekty či úřady jako ČSSZ, Poštovní spořitelna a ČSOB, SAZKA, Česká pojišťovna, platby prostřednictvím SIPO atd. Česká pošta dále hradí náklady na vydávání poštovních známek a uvádí poštovní známky do oběhu. Od roku 2007 Česká pošta vydává výpisy z katastru nemovitostí, živnostenského rejstříku a obchodního rejstříku. Na 74 tzv. kontaktních místech České pošty je vydává na počkání, na všech poštách je lze objednat k dodání do vlastních rukou. Česká pošta nyní provozuje i hybridní poštu tzn. že klienti dodávají České poště písemnosti i adresy v datové formě, Česká pošta zajistí tisk písemností, zkompletuje je se správnými obálkami a doručí.
Kategorie: pošta cenník

Nábytek doprava zdarma - sedací soupravy ložnice obývací stěny | Nabytek-helcel.cz

Nábytek doprava zdarma - sedací soupravy ložnice obývací stěny | Nabytek-helcel.cz

Popis produktu Dětská postel Maxima :  - Moderní dětská postel Maxima  - Postel zahrnuje velké množství úložného prostoru  - Postel je dodávána bez matrace  - Nábytek je dodáván v demontu Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií. Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením. Montáž Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Kategorie: postel maxima

Kategorie: