lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 15102
Čeká na schválení: 356
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kvetiny » poslední mohykán

Nejnovější v kategorii kvetiny:


Fitcentrum Uherské Hradiště | infitness

Fitcentrum Uherské Hradiště | infitness

FITNESS ZÓNA Fitness zóna nabízí našim klientům aktivně trávit čas v nadstandardně vybavené posilovně, navštívit lekce různých druhů skupinových cvičení. Plně klimatizovaná fitness zóna o rozloze 320 m2 nabízí mnoho stanovišť české značky VITA. Při rozmisťování jednotlivých strojů jsme vycházeli z našich dlouholetých zkušeností. Stroje svou robustní konstrukcí splňují veškeré bezpečnostní normy a jsou určeny jak pro špičkové výkonnostní sportovce, tak i pro širokou sportovní veřejnost. Zařízení byla vyvíjena za účasti předních sportovců a odborníků v oblasti fitness a kulturistiky a vychází z jejich letitých praktických zkušeností. Naše stroje mají charakteristické umístění závaží po stranách zařízení, což ocení zejména vrcholoví sportovci. Díky těmto parametrům jsou stroje vysoce ceněny jak na tuzemském, tak i na zahraničním trhu. CARDIO ZÓNA K celkovému rozehřátí Vašeho těla vám poslouží cardiozóna, která je vybavena 10 cardio-přístroji značky Kettler od běžících pásů, eliptických trenažérů, stacionárních kol, stepperů, veslovacích trenažérů. Veškeré stroje nabízí jednoduché a funkční ovládání. Čas strávený v cardio zóně si můžete zpříjemnit sledováním plazmových obrazovek.
Kategorie: posilovna uherské hradištěSeznam zdrojů na téma poslední mohykán:


Uložto - Poslední Mohykán - soundtrack.mp3
Poslední Mohykán James Fenimore Cooper Antikvariát LP
Volvo S80 2.5T Black Edition: Poslední mohykán
Poslední Mohykán - Nova Cinema
Poslední Mohykán / Last of the Mohicans, The (1992) | ČSFD.cz
James Fenimore Cooper - Poslední Mohykán (2) | Čtenářský deník | Studentský underground
Poslední Mohykán (1992) - The Last of the Mohicans - režie: Michael Mann
Plektrum - Poslední Mohykán
Poslední mohykán — Česká televize
Poslední Mohykán v nové, definitivní verzi | HDmag.cz
Sýček obecný na Chlumecku – poslední mohykán?
Poslední mohykán | Michal Balada
Zemřel skladatel Jiří Traxler, poslední mohykán předválečného swingu - iDNES.cz
Poslední Mohykán | Universal Channel CZ
Vitamin D - poslední Mohykán mezi vitaminy v prevenci srdečních infarktů a dalších cévních katastrof?
Poslední Mohykán (Blu-Ray)
Poslední Mohykán od 48 Kč - Heureka.cz
Poslední mohykán (1947)
Poslední Mohykán - Wikipedie
Poslední mohykán (1947) | ČSFD.cz

Sport Centrum Palmovka - Vitalia.cz

Sport Centrum Palmovka - Vitalia.cz

Názory na lezeckou stěnu Sport Centrum Palmovka Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem Přehled názorů Zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první. Zvětšit mapu Další lezecké stěny v okolí Hodnocení 2,0 Cybex (2,8 km odtud) Pobřežní 1, Praha 8 Hodnocení 1,0 Lezecké centrum - Mammut (2,9 km odtud) Bubenská 1536/43, Praha 7 Hodnocení 1,0 Boulder (3,0 km odtud) U výstaviště 11, Praha 7 Hodnocení 1,1 Boulder V síti (3,1 km odtud) Bořivojova 104, Praha 3 Hodnocení 1,1 Iva Kvízová (3,7 km odtud) Korunní 1263/53, Praha 2 Kterým konvicím se obloukem vyhnout? Které grily se hodí i na zimu? Které léky vám zničí zuby? Bez přeladění Primu od ledna nechytnete Pětina testovaných másel propadla Vitalia.cz (www. vitalia.cz), váš průvodce zdravým životem. Copyright © 2009 – 2012 Internet Info, s. r. o. Všechna práva vyhrazena. Powered by Linux.
Kategorie: posilovna palmovka

Dokonalá postava za pár týdnů? Zkuste Power Plate

Dokonalá postava za pár týdnů? Zkuste Power Plate

Crazy fit massage JS 065 Autor: Irena (20.08. 2008) Mám doma tento stroj. Zatím zkouším různé pozice, ale nikdy jsem se nezapotila, jak jsem se dočetla, že je možné při cvičení s trenérem. Něco jsem zhubla a hlavně, mám pevnější postavu, stroj má skutečně něco do sebe. Jsem z Ostravy a nenašla jsem nikde zatím možnost zaplatit si pár hodin a naučit se stroj správně užívat. Musela bych do Prahy... Existuje někde přesnější návod na správné cvičení? Nemůžu zjistit, jaký stupeň vibrace a po jakou dobu (vy zde uvádíte 60 sec) se u kterých cviků doporučuje (mám tam 20 rychlostí!) anebo, zda je lepší využívat 3 programy, které stroj má již v nabídce. Děkuji za odpověď.
Kategorie: posilovny v opavě

Herečka Zuzana Dřízhalová (†36) z VKV: Zemřela na rakovinu! | Ahaonline.cz

Herečka Zuzana Dřízhalová (†36) z VKV: Zemřela na rakovinu! | Ahaonline.cz

Dobré ráno, je pondělí 2. ledna 2012, svátek má Karina, zítra Radmila. Herečka Zuzana Dřízhalová (†36) z VKV: Zemřela na rakovinu! Zuzanu lidé znali díky seriálu Vékávéčka. Foto: TV Prima diskuse 16.09. 2011  16:00 Hvězda seriálu Velmi křehké vztahy, herečka Zuzana Dřízhalová, v pátek prohrála svůj boj s rakovinou. Bylo jí pouhých 36 let. | Představitelka Marcely Rubešové skonala ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. „Selhaly jí vnitřní orgány," prozrdil zdroj z jejího blízkého okolí serveru Super.cz "Zuzana již dvakrát s rakovinou bojovala. Naposledy v roce 2004.
Kategorie: poslední díl vkv

Posuvné a skládací dveře

Posuvné a skládací dveře

Všechny výrobky jsou určeny zejména na obvodové pláště budov (venkovní použití).   POSUVNÉ BEZBARIÉROVÉ DVEŘE (hs portal) Vlajková loď mezi speciálními dveřmi. Díky své konstrukci (pojezdové kování a speciální profily), umožňující vyrobit až 3300mm široké a 2500mm vysoké křídlo, splňuje i ty nejnáročnější požadavky. Maximální hmotnost křídla může být až 400kg což umožňuje použít jakékoliv druhy zesíleného zasklení (bezpečnostní, trojsklo ). Kromě jednoduchého ovládání se dveře vyznačují také zapuštěným prahem, který je ideální pro použití mezi terasami a obytným prostorem neboť nijak nezasahuje do prostoru. Dveře lze vyrobit i s certifikovanou bezpečností dle třídy WK2.   Možnost členění dveří Prospekt výrobce kování Sigenia Prospekt výrobce profilů Gealan   SKLÁDACÍ DVEŘE (fs portal) Ideální pro aplikace tam, kde je potřeba maximální průchod. Vynikající izolace šestikomorového profilu. Jedno nebo dvě  křídla lze vždy využít jako běžné průchozí a zbylé segmenty lze odsunout (viz. možnost  členění).
Kategorie: posuvne dvere venkovní

HOAX | Phishing | PHISHING | Postbank Online Konto

HOAX | Phishing | PHISHING | Postbank Online Konto

Poznámka redaktora Odkaz pod tlačítkem směřuje na web pbsecureserver.info. Vyjádření odborníka nebo zainteresované osoby Po zadání požadovaných údajů ve správném formátu se zobrazí stránka s poděkováním a po krátké chvíli dojde k automatickému přesměrování na pravý web PostBank.de Analýza podvodu: 1) V podvodné zprávě je využito sociální inženýrství, kdy je uživateli vysvětleno aby se vyhnul případným problémům při použití bankomatu, je dobré bance sdělit určité údaje. Přestože je tato žádost nesmyslná, vyplývá z různých statistik, že až 5% oslovených uživatelů své údaje vyplní. 2) V e-mailu je uveden link, na který se má kliknout a tím by měl uživatel vstoupit na stránku banky. Přestože text odkazu v e-mailu vypadá, že uživatel bude přesměrován na server banky, skutečné přesměrování bude provedeno na jiné místo. 3) Odkaz v e-mailu přesměruje na stránku podvodníků udělanou ve stejném stylu, jako je originální stránka banky a proto nepozorný návštěvník si ani nemusí uvědomit, že je na cizím serveru. Po uživateli je požadováno, aby ve formuláři vyplnil důvěrné informace o jeho platební kartě. Pak už by podvodníkům nebránilo nic v její zneužití. Celý způsob podvodu je velice jednoduchý. Stačí notná dávka drzosti spojená s lidskou naivitou a o malér je postaráno.
Kategorie: postbank de

Kategorie: