lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8315
Čeká na schválení: 274
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kvetiny » posilovny české budějovice

Nejnovější v kategorii kvetiny:


OnlineZena.cz- celebrity, kosmetika, zdraví » Účesy 2011

OnlineZena.cz- celebrity, kosmetika, zdraví » Účesy 2011

Účes pro plesovou sezónu jako stvořený Máme tady už plesovou sezónu. Ať už jste jedna z těch šťastných a loňské šaty vám dokonalé padnou a nebo jedna z těch ještě šťastnějších, která má důvod koupit si plesové šaty zcela nové, určitě k nim budete potřebovat perfektní účes. Proto vám přinášíme jednoduchý návod, jak zpracovat své kadeře do opravdu okouzlujícího účesu. Pokud chcete dosáhnout svěžího a zajímavého vzhledu, měly by jste použít kvalitní lak na vlasy, který vám dobře zpevní jednotlivé prameny. 1. Po vykartáčování rozdělte vlasy vodorovně od ucha k uchu a zpevněte lakem na vlasy. Seberte zadní část vlasů a sepněte ji do ohonu. 2. Z ohonu vyberte malý pramínek vlasů směrem nahoru a opět zpevněte lakem na vlasy. 3. Zakruťte pramínek do oblouku nad ohonem, připevněte ho sponkou a jeho konec schovejte pod ohon. 4. Nyní oddělte tenkou rukojetí hřebenu další pramínek vlasů zprava a zpevněte jej lakem. 5. Zakruťte pramínek opět do oblouku a ten přeložte přes předchozí oblouk.
Kategorie: postup ůčesůSeznam zdrojů na téma posilovny české budějovice:


Posilovny a fitness centra - okres České Budějovice  -  Najisto
301 Moved Permanently
Holiday Fitness Club, České Budějovice | kam vyrazit za sportem
Viva Fitness české Budějovice | Sportovní výživa
Fitness 14 se tento týden otevřelo veřejnosti | Zprávy | Budějcká drbna - super drbna online
FITNESS POUZAR, České Budějovice
Osobní trenér Jiří Gruntorád, České budějovice | kam vyrazit za sportem
Časopis MUSCLE&FITNESS - Přijeďte do Českých Budějovic!
Seznam posiloven v ČR - Kompletní seznam posiloven, fitness center a dalších v ČR - F-SPORT
Holiday fitness club
Posilovny a fitness centra okres České Budějovice
Spor Maxík – České Budějovice | fitness
Fitness centra - Jihočeský kraj - Firmy.cz
Fitness Pouzar I. České Budějovice
Fitness centrum CZ
Fitness Pouzar II. České Budějovice
FITNESS POUZAR, České Budějovice
Fitness centrum České Budějovice
Posilovny České Budějovice
Fitness centra - České Budějovice - Firmy.cz

Fitness centrum Pardubice

Fitness centrum Pardubice

Nacházíte se na stránce: Vyhledávání » Fitness centrum » Pardubický kraj » Pardubice Fitness centrum Pardubice Přehled fitness center v Pardubicích a okolí. Zobrazit výsledky na mapě Nalezeno Pardubice: 9 sportcenter Okolí: Kutná Hora (3), Hradec Králové (4), Rychnov nad Kněžnou (1), Nové hledání...
Kategorie: posilovny v pardubicích

Fitness Millennium

Fitness Millennium

MASÁŽE ROCKLIFE VE FITNESS MILLÉNNIUM Nyní si můžete ve Vašem fitness po náročném cvičení dopřát chvíli pro uvolnění a regeneraci svalových partií. Nově nabízíme odborně vedené relaxační a sportovní masáže ve spolupráci se studiem Rock Life přímo v prostorách Fitness Millenium. Masáže v délce 30/60 minut za 200/400,- Kč. Objednávky: Zdeněk Joska - sportovní masér Tel: 608 583 146 E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript www. joskinrocklife.cz Program Zdravý život - Finanční příspěvek od VZP Získejte ročně finanční příspěvek až 1 500 Kč na pravidelné cvičení! Zaregistrujte se do Klubu pevného zdraví u Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) a nákupem permanentky ve Fitness Millenium získejte body potřebné pro obdržení finančního příspěvku. Podrobné informace a podmínky na stránkách VZP. Vážení zákazníci našeho fitcentra, chtěli bychom vás informovat, že o sobotách 14.1. 2012 vždy od 9 do 13 hodin bude ve fitcentru probíhat školení instruktorů fitness a fitcentrum bude pro veřejnost uzavřeno. Děkujeme za pochopení Oznámení Přijmeme brigádníka!
Kategorie: posilovna praha 6

Superbrokolice rozkládá tuky a snižuje cholesterol — Svět — ČT24 — Česká televize

Superbrokolice rozkládá tuky a snižuje cholesterol — Svět — ČT24 — Česká televize

Domů > Svět Prizma Superbrokolice rozkládá tuky a snižuje cholesterol Velikost textu: Tweet 9. 11. 2011 08:00, autor: ČT24 Londýn - Zelenina je zdravá, některá může být dokonce superzdravá. V Británii se začal prodávat vyšlechtěný druh brokolice, který má nevídané účinky. Rychleji rozkládá tuky, snižuje cholesterol, a dokonce chrání před srdečními onemocněními a některými druhy rakoviny. zdroj: ČT24 Superbrokolice Superbrokolice Benforte vypadá sice obyčejně, jenže na první pohled se její úžasné vlastnosti poznat nedají. " Tahle brokolice urychluje látkovou výměnu v těle. Pomáhá mnohem rychleji rozkládat tuky, takže se zmenšuje jejich množství. Když jíte tuto brokolici, snižuje se hladina tzv. zlého LDL cholesterolu ve vaší krvi. Znamená to menší pravděpodobnost kornatění cév," vypočítává Richard Mithen z Institutu pro výzkum potravin.
Kategorie: potraviny snižující cholesterol

Sportovní akce - Aerobic centra - Fitness centrum Větrník -

Sportovní akce - Aerobic centra - Fitness centrum Větrník -

PARTNEŘI Hotel Tommy Hotel Christie **** Lázně Teplice Hotel Šumava Inn Casanova hotel Centrum Greenclub Hotel Esprit Hotel Alexandra Hotel Alfa 4YOU *** Resort Alfa hotel U Holubů ERPET Golfcentrum Hotel Na Trojce Chcete být partneři? ODBORNÉ ČLÁNKY Města a místní samosprávy čeká rok velkých škrtů Chování na schůzce dělá 97 % úspěchu Městské weby pro business Zlín chce přílákat více hostů na kongresovou turistiku LOKACE.CZ : Fitness centrum Větrník - fitness Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci. Fitness centrum Větrník - fitness MAPA PODROBNOSTI Praha 6, Na Větrníku 3 POSILOVNA - 200 m2,posilovací stroje GRUN SPORT, celkem 47 stanovišť,cardio zóna 10 stanovišť (6x rotoped, 2x stepper, 2x vesl. trenažér CONCEPT) Zašlete si nezávaznou poptávku po realizaci Vaší firemní nebo soukromé akci v tomto zařízení více... aerobic centrum, fitness club Sportovní využití: fitness Počet sportovišť: 2 Kontakt: 737 533 226 / michal. valicek@centrum.
Kategorie: posilovna vetrnik

Sportoviště - Starez Sport, a.s.

Sportoviště - Starez Sport, a.s.

25.10. 2011 DÁRKOVÉ POUKZAZY Vážení zákazníci upozornujeme na možnost zakoupení DÁRKOVÝCH POUKAZŮ v hodnotách 200, 500 a 1000 Kč. Tyto poukazy lze zakoupit i čerpat na Aquaparku v Kohoutovicích, na Plaveckém stadionu za Lužánkami, na mobilním kluzišti za Lužánakami a v létě na koupališti Riviera. Poukazy lze čerpat na všechny služby poskytované danným sportovištěm. 5.7. 2011 Změna kontaktní adresy Vážení návštěvníci! Od začátku července 2011 jsme přestěhovali naše pracoviště na novou adresu - do haly Rondo. Nejlépe se k nám dostanete vchodem vpravo vedle vjezdu z ulice Křídlovické. Pozor - máme také nová pevná telefonní čísla! 16.8. 2011 Změna sídla Sídlo společnosti je změněno na ulici Křídlovickou 34, 603 00 Brno. 1.9. 2011 Hledáme uklízečku Hledáme uklízečku na dohodu o pracovní činnosti na halu Morenda.
Kategorie: posilovna kohoutovice

Kategorie: