lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1223
Čeká na schválení: 183
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kvetiny » posilovny v brně

Nejnovější v kategorii kvetiny:


Home Fitness Plzeň

Home Fitness Plzeň

Rezervace na tel. 736 675 367 Neváhejte a zamluvte si termín, kdy pro Vás bude posilovna připravena a Vy si k nám můžete přijít zacvičit. Máme otevřeno od pondělí do neděle od 8 do 23 hodin. Po předchozí domluvě je možný i trénink mimo tyto hodiny. © 2009 - 2012 Home Fitness Plzeň, design FoXprofi.com
Kategorie: posilovna plzenSeznam zdrojů na téma posilovny v brně:


Posilovny a fitness centra  -  Najisto
Vítejte v Muay Thai Brno! - MUAY THAI BRNO
posilovny v brně - Google Maps
Seznam posiloven v ČR - Kompletní seznam posiloven, fitness center a dalších v ČR - F-SPORT
AKTUÁLNĚ
Fitness centrum - Best Western Premier Hotel International Brno
TJ Tesla Brno
Ronnie.cz - Posilovny v Brne
Posilovna "Fitness Centrum Velký Průvan, Brno"
Fitness s posilovnou Brno-město - Vitalia.cz
Posilovna v Brně ??? : Mimo mísu
Posilovna v Brně bez placení členství - Diskuze Omlazení.cz
Fitness centrum Brno
fitness.cz & KETTLER - největší prodejce fitness a sportovní výživy v ČR. Rotoped, rotopedy, posilovací stroje, sportovní výživa, Weider, Kettler, posilovny.
Fakulta sportovních studií | Adresy sportovišť
Fitness Blue Gym
Gym Blue Sun - Fitness centrum v Brně-Slatině
Golds Gym Brno - posilovna a fitness centrum, spinning
Posilovna v centru Brna - Fitness ProGym
Sport Studio B5 – Posilovna / Fitness Brno

Czech POINT - Česká pošta - statnisprava.cz

Czech POINT - Česká pošta - statnisprava.cz

Hlasovalo 260 návštěvníků. Home >> Jihomoravský kraj >> okres Znojmo Úřady podle druhu >> Czech POINT >> Czech POINT - Česká pošta >> Czech POINT - Česká pošta se sídlem v okrese Znojmo
Kategorie: pošta znojmo

Jak snížit hladinu cholesterolu v krvi - Kardiochirurgie - ZDN

Jak snížit hladinu cholesterolu v krvi - Kardiochirurgie - ZDN

ZDN > Archiv > Příloha: Pacientské listy > 9/2010 > Jak snížit hladinu cholesterolu v krvi Velikost: menší střední větší Jak snížit hladinu cholesterolu v krvi zpět Sdílet 10.5. 2010 Podle údajů uvedených ve studii Post-Monica (IKEM) trpí v současné době v České republice téměř 70 % dospělé populace zvýšenou hladinou cholesterolu v krvi. Není to přitom problém týkající se pouze starší generace, vyskytuje se již u mladých lidí a výjimkou nejsou ani děti. zvětšit Jak snížit hladinu cholesterolu v krvi Autor: PL Jak snížit hladinu cholesterolu v krvi | Autor: PL   Zvýšená hladina cholesterolu v krvi patří mezi faktory zvyšující riziko onemocnění srdce a cév, přičemž srdečně-cévní onemocnění jsou nejčastější příčinou úmrtí jak v Evropě, tak v České republice. Při zjištění zvýšené hladiny cholesterolu v krvi je proto třeba začít co nejdříve s jejím ovlivňováním. Odborníci doporučují nechat si hladinu cholesterolu v krvi pravidelně kontrolovat alespoň jednou za dva roky, a to i v případě, že máte hodnoty v pořádku. U dětí, které patří do takzvané rizikové skupiny (například mají zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi v rodině), je vyhláškou daná povinnost měření hladiny cholesterolu v krvi v pátém a třináctém roce věku. Pravidelné kontroly pomohou nejen včas odhalit zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi, ale také co nejdříve zahájit efektivní léčbu. Problémem je, že zvýšená hladina se navenek nijak neprojeví, nebolí. Při nedostatečné kontrole tak může udeřit za několik let až desítek let například v podobě srdečního infarktu či mozkové mrtvice.
Kategorie: potraviny snižující cholesterol

Foodnet - Zdravý životní styl: Z čeho se skládají potraviny

Foodnet - Zdravý životní styl: Z čeho se skládají potraviny

Z čeho se skládají potraviny Strava je složena z makroživin (hlavních živin) a mikroživin. Mezi hlavní živiny patří sacharidy, tuky, bílkoviny a mezi mikroživiny vitaminy, minerální látky a stopové prvky. Důležitou součástí lidské výživy je také voda. Hlavní živiny jsou pro lidské tělo významným zdrojem energie. 1g tuků poskytuje energie nejvíce, a to 37 kJ (9 kcal). Sacharidy a bílkoviny poskytují v 1g 17 kJ (4 kcal). Energie se vytváří také z alkoholu (ethanol) a 1g představuje 29 kJ (7 kcal). 1. Sacharidy Jsou jednou ze tří základních živin (společně s bílkovinami a tuky) a jsou nezbytnou složkou potravy. Sacharidy jsou pohotovým zdrojem energie (energetická hodnota je 17 kJ/1 g ≈ 4 kcal/1g). Základ sacharidů tvoří tzv.
Kategorie: potraviny v kj

poslouchej.net at Website Informer. Poslouchej.net - hudební novinky, fotky a reporty z akcí, mp3, online rádia

poslouchej.net at Website Informer. Poslouchej.net - hudební novinky, fotky a reporty z akcí, mp3, online rádia

WWW. POSLOUCHEJ.NET Visit www. poslouchej.net General Info Stats & Details Whois IP Whois Expand all blocks Poslouchej.net - hudební novinky, fotky a reporty z akcí, mp3, online rádia Hudební novinky, mp3 download, online internetová rádia k poslechu zdarma, pártylist, fotky a reporty z kulturních akcí, parties, koncertů, line-up, rozhovory s DJs, soutěže o volné vstupy. Převážně taneční hudba techno, dance, house, dnb, jungle, trance atd. Keywords: rock, Listen, dance, Evropa, classical, jungle, Country Radio, tune, evropa 2, reggae radio Daily visitors: 1 399 Daily pageviews: 5 876 Alexa Rank: 211443
Kategorie: poslouchej net

Autopotahy, koberečky - potahy do auta, velurové koberečky, interiér auta

Autopotahy, koberečky - potahy do auta, velurové koberečky, interiér auta

Šijeme na míru koberečky do auta. dnes 01:22 - Nabídka | Ušijeme luxusní a přesné autokoberce na míru s vlastním nápisem nebo logem.... Web: www. AutokoberceNaMiru.cz Cena: ? Celá ČR ISO redukce pro Toyota Rav 4 2006- dnes 01:22 - Nabídka | Plastový adaptér slouží pro montáž neoriginální rádia do vozu TOYOTA Rav 4 2006-... Web: www. skveleceny.cz Cena: ? Celá ČR Gumové koberce Nissan Note, r. v. 06-xx dnes 01:22 - Nabídka | Přesně tvarované gumové koberce pro Nissan Note, r. v. 06-xx... Web: www.
Kategorie: potahy do auta fabia

Kategorie: