lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10543
Čeká na schválení: 381
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kvetiny » posilovna praha 7

Nejnovější v kategorii kvetiny:


Antianemika

Antianemika

Antianemika ANÉMIE Anémie, neboli chudokrevnost je onemocnění, při němž je v krvi sníženo množství krevního barviva hemoglobinu a červených krvinek. Anémie poté vede k omezenému přenosu kyslíku, který je nezbytný pro všechny tkáně. Anémie mohou být různě klasifikovány: Hemolytická anémie - dochází u ní k nadměrné destrukci erytrocytů Megaloblastová anémie se vyskytuje při abnormalitách v dospívání erytrocytů Aplastická anémie - je způsobená útlumem kostní dřeně, která přestává vytvářet červené krvinky, bílé krvinky a krevní destičky. Nejlepší klasifikace anémií je asi podle toho, za jaké deficience vznikla: 1) Anémie z nedostatku železa - celkové množství železa v organismu kolísá od 2-6g, 50mg/kg u mužů, 40mg/kg u žen - denní příjem železa závisí na potravě, přirozeným zdrojem železa je zelenina - užívání železa je vhodné pro zachování a doplnění přiměřených zásob tohoto prvku v organismu. Železo má důležitou úlohu při tvorbě červených krvinek, je nezbytnou součástí hemoglobinu, krevního barviva přenášejícího kyslík. - současné podání léků na snižování kyselosti žaludeční šťávy (antacida) je nutno užívat 1 hodinu před užitím Ferronatu retard nebo až 2 hodiny po jeho užití. Potraviny káva a čaj ovlivňují vstřebávání železa ve střevě. Mléko a mléčné výrobky, vejce, špenát, celozrnné pečivo a potraviny s obsahem vlákniny je třeba jíst nejdříve 2 hodiny po požití Ferronatu retard. - užití je 1x denně AKTIFERIN tob, sirup - obsahuje síran železnatý a aminokyselinu serin - NÚ: pálení žáhy, nechutenství, nevolnost, zácpa, ale někdy i průjem. - současné podání přípravků snižuje vstřebávání Fe ze střeva: potraviny s obsahem vápníku, mléka, kávy, alkalických minerálek (Vincentka, Rudolfův pramen, Bílinská kyselka) a černého čaje, celozrnného pečiva a potravin s obsahem vlákniny - tyto potraviny je lépe jíst nejméně 2 hodiny po užití přípravku - užití od 6 let AKTIFERIN COMPOSITUM - obsahuje síran železnatý, serin, kyselinu listovou a vit.
Kategorie: potraviny železoSeznam zdrojů na téma posilovna praha 7:


Posilovny a fitness centra - okres Praha 7  -  Najisto
Posilovna - Praha 9, Letňany, Squash Modrý svět: Ceník
Ronnie.cz - praha 6 - posilovny
Sport - Praha - Fit-Rest, s.r.o. (posilovna u sportovního gymnázia Nad Štolou)
Sportovní centra Praha 7 - hodnocená sportovní centra v Praze 7 - sluzby.cz
Seznam posiloven v ČR - Kompletní seznam posiloven, fitness center a dalších v ČR - F-SPORT
Ronnie.cz - posilovna Praha Podolí, Dejvice
Posilovna :: TJ Slavoj Holešovice
Expreska Praha-Prosek | ČeskéPosilovny.cz
AXAGYM - posilovna a fitness v Praze
fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
Sportoviště – Fitness centra – Praha 7
Fit centra, posilovny 4. strana katalogu firem
SQUASH, BADMINTON, RICOCHET - Co, kdy (nejen) v Praze - Aktuální přehled kulturních akcí.
Seznam posiloven - Praha a další města v ČR
Sportovní centra a sportoviště - Praha 7 - Firmy.cz
Fitness masáže solárium - Praha 4
Posilovna v Aquapalace Praha
Posilovna 24hodin nonstop! : Ostatní - kulturistika, fitness, powerlifting
Fitness Světluška - Praha 8, Čimice

Dámská posilovna Štruncák | Facebook

Dámská posilovna Štruncák | Facebook

Registrace Díky Facebooku můžete navázat kontakty s lidmi a sdílet s nimi své zážitky. Facebook © 2012 · Čeština Mobile · Najít přátele · Štítky · Lidé · Stránky · O stránkách · Reklamy · Vytvořit stránku · Vývojáři · Kariéra · Soukromí · Podmínky užívání · Nápověda
Kategorie: posilovny v plzni

Fitness centra - posilovny - Knockout magazine

Fitness centra - posilovny - Knockout magazine

Další 1 2 3 4 Knockoutmagazine.cz doporučuje! FITNESS MUAY THAI BRNO - www. muaythaibrno.cz Adresa: Palackého třída 1891/162, Brno-Královo Pole Kontakt: tel. : +420 776 286 700, mtbrno@ seznam.cz Nabízíme fitness, solárium a klub thajského boxu. Více informací »» KUTIL GYM - kutilgym.cz Adresa: Táboritská 24, Praha 3 Kontakt: tel. : +420 222220884, info@ kutilgym.cz Posilovna, MMA, kickbox,thaibox,ladiesfitkickbox box + deti zdarma. Více informací »» Fit studio Hadrák - www. fithadrak.cz Adresa: Souikenné nám. 115, Liberec 1 Kontakt: tel. : +420 485340622, fitstudiohadrak@ seznam.cz Fit studio Hadrák je vybaveno posilovacími stroji značky Grün, které patří k nejlepším posilovacím strojům na českém trhu v oblasti fitness.
Kategorie: posilovny liberec

KalorickéTabulky.cz - kalorické hodnoty potravin, kj, kalorie, potravin, Tabulka

KalorickéTabulky.cz - kalorické hodnoty potravin, kj, kalorie, potravin, Tabulka

SEZNAM KalorickéTabulky.cz - kalorické hodnoty potravin, kj, kalorie KalorickéTa­bulky.cz - kalorické hodnoty potravin, kj, kalorie Kalorické tabulky - energetické ­ hodnoty v kj. Výpočet energetický­ch hodnot potravin, energetické ­ho výdeje a bazálního metabolismu­ v kj. Pro přepočet na kalorie platí 1 kj = 239 kalorií.. Potraviny a aktivity http://www.
Kategorie: potraviny kalorie

Cardiofitness Palác Syner, Liberec

Cardiofitness Palác Syner, Liberec

ADRESA Palác Syner, Rumunská 655/9 Liberec 460 01 tel. : +420 48 612 34 11 OTEVÍRACÍ DOBA Po - Pá 8:00 - 22:00 hod. So - Ne 9:00 - 20:00 hod. SLUŽBY posilovna solárium ricochet osobní trenérství masaže bowling bojové sporty aerobic jóga spinning kardio zóna bar CENÍK
Kategorie: posilovna liberec

Jak hubnout - zdravé hubnutí, kalorie, kj pod dohledem

Jak hubnout - zdravé hubnutí, kalorie, kj pod dohledem

hubnutí břicha hubnutí dieta jak hubnout kalorie kj kalorie potravin kalorie tabulka nadváha o hubnutí obezita pivo kalorie pizza kj rychlé hubnutí spálené kalorie výživa zhubnout Převzato z www.fzv.cz Glykemický index potravin Ještě v době nedávno minulé jsme slýchali ze všech stran doporučení zvýšit spotřebu komplexních sacharidů, konkrétně tedy těstovin, rýže, brambor, pečiva a dalších obilovin. Tato snaha vycházela z logického předpokladu, že pokud chceme snížit spotřebu tuků, musíme je nahradit něčím jiným a sacharidy se zdály být tím nejvhodnějším zástupcem. Postupně ovšem klinická praxe začala odhalovat nové skutečnosti. Bylo zjištěno, že některé sacharidy zvyšují hladinu krevního cukru více, jiné méně. Čím více po jídle stoupne glykemie, tím více se musí vyplavit inzulínu (hormonu, který produkuje slinivka břišní). Čím více inzulínu, tím větší je tendence k ukládání tuku v organismu. Lze tedy říci, že pokud budou dva lidé držet dietu o stejné energetické hodnotě, zhubne více ten, který bude jíst potraviny s převážně nižším glykemickým indexem. Člověk, který ve velké míře konzumuje potraviny s vysokým glykemickým indexem (bílé rohlíky, bagety, hamburgery, pizza, koblihy,...) má častěji hlad a hlad se snaží utišit opět např. samotným pečivem (veden domněním, že samotný rohlík má přeci málo tuku) a tím se dostává do začarovaného kruhu.
Kategorie: potraviny v kj

Kategorie: