lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8521
Čeká na schválení: 151
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kvetiny » posilovna praha 6

Nejnovější v kategorii kvetiny:


Hvězda - Kuchařka studia na IES FSV UK

Hvězda - Kuchařka studia na IES FSV UK

Oficiální informace Kolejní síť a fórum Zkušenosti RF (06/2007) Na Hvězdě jsem již strávil dva roky a tuto sérii hodlám prodloužit. Bydlím na tzv. buňce, což je jednotka skládající se ze záchodu, koupelny se dvěma umyvadly a sprchou, síně se skříněmi spojené s kuchyňkou (lednice, vařič, dřez, skříňky) a ze dvou pokojů pro 2 lidi. Druhým typem obydlí jsou tzv. dvoulůžáky, což jsou pokoje pro 2 lidi, které mají své sociální zařízení na patře, tj. záchody, sprchy a vařiče společné pro celé patro. Poloha a okolí Hvězda se nachází v Praze 6 (Petřiny) kousek od Vypichu (rozsáhlé travnaté plochy okolo obory Hvězda), na dohled od obory Hvězda, ale dost daleko od Opletalky. Do školy se ze zastávky Větrník (dále Hradčanská – Muzeum - Opletalka) jezdí 30 minut. K tomu přidejte čas chůze z koleje na zastávku. Pokud studenti bydlí na bloku 3, jezdí obvykle z Vypichu anebo ze zastávky Obchodní dům Petřiny.
Kategorie: posilovna vetrnikSeznam zdrojů na téma posilovna praha 6:


Fitness centra - Praha - Firmy.cz
Slevy! - Fitness centra, Praha
Kde se cvičí na TRX? - 3D Fitness
Nabídka služeb multifunkčního sportovního centra | Sport Centrum Evropská
posilovna praha 6 - Google Maps
Sporting APIS
FITNESS, WELLNESS, AEROBIK - Co, kdy (nejen) v Praze - Aktuální přehled kulturních akcí.
Pronájem FITNESS CENTRA, 300m2, Praha 6 | Realitní kancelář Orbisreality
Fitness centra a posilovny v Praze | Prague-tourism.eu
fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
Squash a fitness centrum Arbes
Posilovna Praha 6 | ÚTVS ČVUT Praha
Fitness Větrník Praha
Solárium Fitness BBC - Evropská 178, P6
Fit centra-Posilovny - Sport v Praze - citysport.cz
AE – Aerobik v Praze
Seznam posiloven v ČR - Kompletní seznam posiloven, fitness center a dalších v ČR - F-SPORT
Athena-Fit s. r. o.
Posilovna - Praha (Služby) | Salóny krásy
POSILOVNA PRAHA 6 - Posilovna v Praze 6

Česká pošta, s.p., Práce, zaměstnání, volná místa, brigády, jobs, volné pozice

Česká pošta, s.p., Práce, zaměstnání, volná místa, brigády, jobs, volné pozice

HyperPráce.cz > Zaměstnavatelé > Česká pošta, s. p. Zaměstnavatel Česká pošta, s. p. Zpět na předchozí stránku Kontaktní osoba: Maria Braun Telefon: 267 094 885 Webové stránky společnosti: www. ceskaposta.cz Adresa: www. ceskaposta.cz, Praha Praktické informace
Kategorie: pošta volná místa

CzTorrent - 1. CZ Free Torrent Tracker - Poslední plavky

CzTorrent - 1. CZ Free Torrent Tracker - Poslední plavky

Zdraví 83% Provozovatel serveru nenese žádnou zodpovědnost za nahrané soubory. Odpovědnost nese vždy uploader souboru. TVRip Jazyk: cz Titulky: ne Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/228739-posledni-plavky/ Rok vydání: 2007 Délka: 92 min Obal: Žánr: komedie Film "Poslední Plavky" je příběhem Jardy Kuchaře, hrdiny zašlé éry tuzexového bonu. Jeho finanční příjem spočívá v pronájmu vlastního bytu. Každé léto je nucen trávit u opuštěného rybníka, kde provozuje ještě opuštěnější bufet. Jeho pravou rukou (a to je levák) je místní prosťáček Kamil Hošpes. Mezi hrstku zákazníků patří dvojice traktoristů Jirka s Péťou a Jardův zapřísáhlý nepřítel, fanatický rybář Pepa Vrtílek se svým psem Pepíkem. Rozmarné letní dny jsou narušeny zjevením monstrózních rozměrů. Z hlubin vod třetí závlahové kategorie se vynořil monstrsumec Lojza a sežral Vrtílkova psa. Jarda Kuchař v Lojzovi vidí šanci na regeneraci místního turistického ruchu.
Kategorie: posledni plavky torrent

SOU SLUŽEB PRAHA 9

SOU SLUŽEB PRAHA 9

Kadeřník | 69-51-H/01 12. října 2009 Publikoval V oboru Kadeřník je požadován souhlas s úpravou vlastních vlasů za účelem nácviku. Nutné je též zajištění dámských i pánských modelů ke zkouškám a soutěžím. Základní údaje Délka přípravy: 3 roky Učební obor je určen pro: dívky i hochy Základní podmínky pro přijetí: úspěšné ukončení 9. ročníku ZŠ, zdravotní způsobilost uchazeče Způsob ukončení přípravy: závěrečná zkouška Poskytované vzdělání: střední odborné Stručný popis učebního oboru Holení, mytí vlasů, stříhání, ondulace vodová a železem, preparace vlasů, zhotovování jednoduchých vlásenek a příčesků, vlasová kosmetika, péče o ruce a pleť. Používání mycích a holicích prostředků, dezinfekčních přípravků, prostředků k odbarvování a barvení vlasů, preparačních a regeneračních přípravků, vlasového materiálu k vlásenkářským pracím, kosmetických přípravků na vlasy a pleť. Obsluha a údržba zařízení pro mytí, úpravu a vysoušení vlasů, údržba nářadí a pomůcek. Zdravotní požadavky na uchazeče Do oboru mohou být přijatí pouze mladiství, jejichž zdravotní způsobilost posoudil a písemně potvrdil dorostový lékař. V případě ZPS v souladu se stanovisky PKSZ. Při výběru do oboru z hlediska zdravotního stavu uchazeče vadí poruchy funkce pohybového a nosného systému (kontraindikací jsou i ploché nohy, kongeniální luxace a sklon k tvorbě varixů), dále chronická a alergická onemocnění kůže rukou, obličeje a dýchacích cest.
Kategorie: postup preparace vlasů

České SolidWorks fórum | Zobrazit téma - Postava člověka

České SolidWorks fórum | Zobrazit téma - Postava člověka

Nahoru Re: Postava člověka od lapip » pon 21. zář 2009 6:07:27 No doufám, že potom ukážeš aspoň model tohoto zařízení. Mě osobně by zajímalo co se bude zkoušet na člověku. KOUPIL JSIS SOLIDWORKS A ČEKAL JSI, ŽE SE BUDE CHOVAT JAKO INVENTOR? TAK TO JSI NA OMYLU KAMARÁDE. NAUČ S EPOUŽÍVAT POŘÁDNÝ PROGRAM A PAK SI STĚŽUJ. VŠE SE TOČÍ KOLEM MYŠI A PROTO MÁM MYČ I KULIČKU :D
Kategorie: postava člověka

Seznam všech článku o hubnutí - Přehledný seznam všech článku o hubnutí. - F-SPORT

Seznam všech článku o hubnutí - Přehledný seznam všech článku o hubnutí. - F-SPORT

Základní informace vše co potřebujete vědět o svém těle a výživě abyste věděli co se s vámi děje Výživa - shrnutí pro všechny 5.2. 2006 Martin - 47833 Souhrn všeho o výživě s odkazy na detailní rozpisy pro jednotlivé potřeby. Takže nevíte-li kudy kam začněte zde. Začínáme shazovat sádlo nebo nabírat svalovou hmotu 8.6. 2006 Mahamotti - 45669 Protože mě pořád vytáčí stále se opakující otázky začátečníků chybující v tom nejzákladnějším, pokusím se to nejnutnější shrnout do jednoho stravitelného článku. Jak a kudy mizí tuky z těla 17.4. 2005 Martin - 51054 Jednoduché a přehledné osvětlení toho jak se tuky dostávají do těla a jak ven. Po přečtení tohoto článku se Vám mnohé ujasní a budete imunní vůči lživým reklamám. Sacharidy - vše co o nich potřebujete vědět 31.7. 2004 Martin - 51447 Podrobný popis jednotlivých forem sacharidů, popis jak funguji.
Kategorie: potrebuji zhubnout

Kategorie: