lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9029
Čeká na schválení: 51
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovací cviky na záda

Nejnovější v kategorii komunikace:


Nuke - Elektro Bastlirna Forums-viewtopic-alternátor Favorit

Nuke - Elektro Bastlirna Forums-viewtopic-alternátor Favorit

Napětí na vývodu D+, tj. co jde ke kontrolce je cca 14V. Jaká by byla příčina kdyby tam byl třeba 1V? Napětí na alternátoru a na baterii bude stejené,ne? Pokud bude nastartováno... O kolik by se mělo zvýšit napětí když nastartuju a altík začne dobíjet? Regulátor je novej, a starej dělal to samý - v něm vada nebude, a v uhlíkách taky ne. Poznal jsem to tak, že kontrolka ihned po nastartování (otáčky ccc 900) svítila jasně červeně (trand ještě nesepl), pak jsem přidal plyn na nějakých 1500 a kontrolka na mžik (problikla) zhasla a zase se rozsvítila jasem v závislosti na otáčkách... a taky odběru proudu...
Kategorie: poruchy alternátoruSeznam zdrojů na téma posilovací cviky na záda:


Posilovací cviky
Posilování a cvičení doma
Bolesti zad a 7m mimino - Diskuse - eMimino.cz
Posilovací cvičení | Svět koleček
Viviente
Posilovací cviky na záda – Viviente
POSILOVACÍ CVIKY | CVIKY NA ZÁDA | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz
videa: posilovací cviky na záda | JakTak.cz
Posilovací cviky (proměna za 8 týdnů!) | SCITEC NUTRITION sportovní výživa za super ceny.
Obrázky - cviky na záda
Cvičení na DVD - Cvičení na DVD
POSILOVACÍ CVIKY | CVIKY NA STEHNA | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz
Posilovací cviky.info | Posilovací cviky na záda, ruce, břicho - Part 2
Cviky na záda « Rubrika | Fitness trenér Mr.Big
Úvodní stránka
POSILOVACÍ STROJE
Přítahy jednoručky v předklonu | Posilovací cviky
Fitness blog » Cviky na záda
PosilovacГ­ cviky bЕ™icho,zadek,zГЎda - Aukro - Aukce OnLine
Posilovací Cviky Na Záda | Kulturistika, Fitness

Porodnice Rokycany | www.aperio.cz

Porodnice Rokycany | www.aperio.cz

www. aperio.cz Hlavní strana Poradna Kurzy a semináře Budeme rodit Chci si přečíst Rodina a práce HR point Průvodce porodnicemi Zdravý porod Duly a porodní asistentky Ze zahraničí » Budeme rodit » Průvodce porodnicemi » Porodnice Rokycany » Diskuse Diskuse
Kategorie: porodnice rokycany

Posilovač břišních svalů inSPORTline AB Perfect | fitness stroje pro domácnost, firmy, hotely, nemocnice a rehabilitaci.

Posilovač břišních svalů inSPORTline AB Perfect | fitness stroje pro domácnost, firmy, hotely, nemocnice a rehabilitaci.

Posilovací a masážní stroj inSPORTline AB Perfect je moderní a efektivní posilovač se zesílenou konstrukcí. Pouze 5 minut cvičení každý den zajistí efektivní procvičení bříška, pasu a posílení + masáž zádových svalů. Pět pohyblivých válců na zádové opěrce a 3 stupně nastavení odporu umožňují perfektní procvičení bříška, pasu a posílení zádových svalů. Pohyblivé válce mají také relaxační masážní účinek.
Kategorie: posilovač břišních svalů

www.smsmania.cz dlouhé sms zdarma na 02 t.mobile vodafone,

www.smsmania.cz dlouhé sms zdarma na 02 t.mobile vodafone,

SMS(mania.cz) ZDARMA Smsmania.cz -pošli zdarma dlouhé SMS do všech sítí! Smsmania.cz a další tipy navíc: adresář jmen, archiv odeslaných zpráv, automatický podpis a další! Přečti si vše na Smsmania.cz nebo rovnou posílej SMS zdarma ! Pošli sms ZDARMA : SMS na O2 SMS na T-Mobile SMS na Vodafone VŠE O SMSMANIA.CZ Výhody Smsmania.cz - posílání nejdelších SMS z internetu zdarma je velká úsporou! - SMS zdarma do T-Mobile, Vodafone i O2 = SMS pro každého! - neomezený počet SMS - možnost bezplatné registrace = další výhody navíc! - připravuje se odesílání SMS zdarma na Slovensko Maximální délka 1 odeslané SMS: O2 - 344 znaků T-Mobile - 160 znaků Vodafone - 760 znaků Pozn. Příjemci se zpráva podle délky může rozdělit do více přijatých SMS : T-Mobile SMS nedělí. U Vodafone se zpráva příjemci rozdělí po 150 znacích. U O2 se zpráva rozdělí po 40 znacích.
Kategorie: posilej sms zdarma

Atlas patologie pro studenty medicíny

Atlas patologie pro studenty medicíny

52b36b9f73.1 Anatomické poznámky Jaterní tkáň se skládá z lobulů, v jejichž centrech je centrální véna. Mezi lobuly jsou portobiliární prostory, obsahující malé množství vaziva, žlučové kanálky, atrerioly a vény. Krev z vény portae (ze žaludku, střeva, sleziny, pankreatu) se větévkami vény portae dostává až do portobiliárních prostorů a odtud do jaterních sinusoid. Větévky a. hepatis se rovněž dostávají do portobiliárních prostorů a jsou napojeny na jaterní sinusoidy. Sinusoidy jaterní jsou tedy plněny krví s obsahem metabolitů (které je nutné zpracovat) a krví obsahující živiny a kyslík. Pracovní a rekreační fáze hepatocytů se tak může střídat. Regulace obou fází má pro funkci jater zásadní význam a její narušení při některých patologických procesech vede k poškození jater. Žluč je produkována hepatocyty a dostává se do intercelulárních jaterních žlučovodů (kanálků). Tyto kanálky nemají vlastní stěnu a jsou tvořeny pouze štěrbinami mezi jaterními buňkami. V optickém mikroskopu jsou patrné až když dojde z nějakého důvodu ke stáze žluči.
Kategorie: poruchy jater

Jak posílání SMS zdarma funguje? Je v tom nějaký zádrhel? | www.esemeska.cz

Jak posílání SMS zdarma funguje? Je v tom nějaký zádrhel? | www.esemeska.cz

Doporučte nás SMS přání | Tipy a triky Jak posílání SMS zdarma funguje? Je v tom nějaký zádrhel? Možná se ptáte, jak je možné poslat SMS zdarma z Internetu. Je v tom nějaký zádrhel? Odpověď je: ne, není ! SMS zdarma se z těchto stránek odesílá přímo přes sms brány operátorů. Tyto sms brány se však na stránkách mobilních operátorů těžko hledají. Přes web www. esemeska.cz jsou však všechny tyto zprávy dostupné na jedno kliknutí. Poslat SMS zdarma je tak velmi jednoduché a je to skutečně ZDARMA.
Kategorie: posilani sms zdarma z internetu

Kategorie: