lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10221
Čeká na schválení: 297
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovani zad doma

Nejnovější v kategorii komunikace:


Jak správně posilovat-cvičit

Jak správně posilovat-cvičit

ad 3) Pokud nemáte s cvičením ještě žádné nebo malé zkušenosti, tak jednoznačně oslovte buď trenéra nebo zkušeného cvičence o radu jak se provádí správná technika cvičení. Pokud to neuděláte tak hrozí, že ztratíte měsíce možná i roky zbytečnou námahou, v nejhorším případě nechutí na cvičení (neuvidíte na sobě žádné pokroky) či úrazem. Pokud se chcete poradit s námi tak pište na email posilovani@digiprofi.cz a v předmětu emailu uveďte "Jak na posilování". Případně je možné domluvit i ukázkové hodiny v Praze Letňanech v Ice areně. Kontaktujte nás buďto emilem nebo telefonicky 283 931 833.
Kategorie: posilovani planSeznam zdrojů na téma posilovani zad doma:


Fitness pomůcky na Mojeposilovna.cz
Cvičení doma • Zobrazit téma - posilovani zad pro vysoke lidi..
Jak správně, nejúčinněji a nejlépe doma… | Odpovědi.cz
Posilování a cvičení doma
Posilování a cviky doma
Fórum o posilování a kulturistice
Cvičení na záda
jak posilovat záda doma - hledání
Posilování zad, posilování bicepsu | Zdravi-Sport.cz
Cvičení doma proti bolesti zad | Cvičení - Cvičení doma
Posilovací cviky na záda – Viviente
Cvičení doma - Posilování zad a paží | ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM :-)
Jak posilovat kvalitně doma ? | Kulturistika, Fitness
hrabák.org - posilovna
Nezapomeňte posilovat záda
CviДЌenГ­ doma - posilovГЎnГ­ zad a paЕѕГ­ - YouTube
Josef Váňa, Velká pardubická a energie pyramidy.
DIETA 2010: Nemusíte do posilovny, cvičte doma | Pro ženy | Blesk.cz
Zdravotní cvičení
Cvičení doma: Tipy, jak na to!

Fitness - Ostatní - Péra posilovací

Fitness - Ostatní - Péra posilovací

Posilovací péra, 4 pružiny Balení je v blistru nebo papírové krabici. Slouží k posilování rukou a prsních svalů.
Kategorie: posilovací péra

Cviky na doma | Fajnblog.cz - blog vůdce

Cviky na doma | Fajnblog.cz - blog vůdce

Cviky na doma Nezařazené, Posilování, Triceps | 5 odpovědí | Zobrazeno: 4,384 krát Ne každý má čas nebo peníze pravidelně navštěvovat posilovnu. Proto se občas hodí, když si zacvičíte doma. Není to sice způsob, jakým by se z vás stal kulturista, ale určitě si můžete udržet svalovou hmotu a neztratit fyzičku. Bohužel asi nikdo z vás doma nemá moc přístrojů, se kterými by mohl cvičit. Já jsem si pořídil hrazdu do dveří, ta mi umožnila posilovat dalších pár cviků navíc. Hrazda se dá sehnat tak do 700kč. Stačí hledat. Tak abych nezdržoval, pojďme se pustit do cvičení. Prsa – kliky Základní cvik, který zná asi každý z vás. Kliky jsou hlavně na posílení partií prsních svalů, ale zabírají přitom také tricepsy, záleží jakou verzi kliků jedete.
Kategorie: posilování prsních svalů doma

Dětská hřiště - Praha 4 - Park u Chodovské tvrze-Posilovna

Dětská hřiště - Praha 4 - Park u Chodovské tvrze-Posilovna

Praha 4 > Chodov Praha 4 - Park u Chodovské tvrze-Posilovna Vydáno: : 14.1. 2009 (1087 přečtení) Umístění: Park u Chodovské tvrze Vybavení: různé posilovací náčiní Voda: ne WC: ne Oplocení: ano Lavičky: ano Hlídač: ne Povrch: kamínky a pryžová dlažba Stav ke dni: 29.12. 2008 Nejbližší hřiště v okolí Související články Hřiště - Praha 4-Park u Chodovské tvrze (162 m) Hřiště na minigolf a DiskGolf - Praha 4-Park u Chodovské vodní tvrze (165 m) Hřiště - Praha 4-Ledvinova (264 m) Hřiště - Praha 4-Brodského I. (495 m) Hřiště - Praha 4-Brodského II. (529 m) Hřiště - Praha 4-Klapálkova I. (635 m) Hřiště - Praha 4-Majerského I. (678 m) Hřiště - Praha 4-Kulatý Chodovec I. (707 m) Hřiště - Praha 4-Kulatý Chodovec II. (714 m) Hřiště - Praha 4-Klapálkova II. (720 m) Hřiště - Praha 4-Majerského II.
Kategorie: posilovna chodov

Leg Trainer - posilovač nohou | Posilovací stroje | internetový obchod rotopedy-kola.cz

Leg Trainer - posilovač nohou | Posilovací stroje | internetový obchod rotopedy-kola.cz

K objednávce tohoto zboží Vám bude připočítáno 90 Kč jako dopravné! Leg Trainer - posilovač nohou se dá rozložit a složit během chviličky. Je to tak snadné! Nemusí se na něj připojovat žádná kladka ani závaží! Se cvičením můžete začít kdykoliv si na to vzpomenete! Objednejte si Leg Trainer - posilovač nohou právě teď! Posilovací věž Star Posilovací věž Star - je vhodná do domácích posiloven pro náročného u... Cena: 8.990 Kč » Obchodní podmínky » Kontakt » Jak nakupovat? » Dětská kola » Dětská odrážedla » Rotopedy » Steppery » Koloběžky » Trampolíny » Eliptické rotopedy » Veslovací trenažéry Posilovací věž Star Posilovací věž Star - je vhodná do domácích posiloven pro náročného u... Cena: 8.990 Kč Posilovací stroj Multigym GM-SO-202 Posilovací stroj Multigym GM-SO-202 - cvičením dosáhnete posílení vše...
Kategorie: posilovací stroje na nohy

Potřebujete pojištění nemovitosti? - Pojištění.cz

Potřebujete pojištění nemovitosti? - Pojištění.cz

Na jaká pojistná nebezpečí se pojištění sjednává Pojištění nemovitosti je možno sjednat pouze na základní krytí, ve kterém obykle jsou pojistná nebezpečí jako: živelná rizika (požár, oheň, tíha sněhu, úder blesku, pád stromu, vichřice), pád letadla, výbuch a podobně. Dále lze připojistit povodeň, záplavu. Je důležité umět rozlišit tato dvě odlišná rizika: povodeň - přechodné stoupnutí hladiny vody ve vodním toku nad úroveň břehu, způsobené náhlým zvětšením průtoku vody,záplava - zatopení pozemku při vystoupení vody z břehu toku za povodně. Může nastat vlivem přívalových dešťů nebo rychlého tání sněhu; také protržením hráze vodní nádrže apod. Nastává též při vystoupení podzemní vody nad povrch. Další připojištění Doporučovaným připojištěním k pojištění nemovitosti je pojištění odpovědnosti za škodu z držby nemovitosti a také pojištění odpovědnosti za škody způsobené v běžném občanském životě. Pojištění odpovědnosti z držby nemovitosti se vztahuje na veškeré škody způsobené v souvislosti s pojištěnou nemovitostí. Pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě se sjednává s územním rozsahem buď pouze ČR nebo i Evropa. V případě rozšířené platnosti i včetně Evropy, není nutné při cestách sjednávat připojištění odpovědnosti k cestovnímu pojištění. Obvykle se vztahuje i na odpovědnost z držby psa.
Kategorie: porovnání pojištění nemovitostí

Kategorie: