lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10700
Čeká na schválení: 344
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování břicha v těhotenství

Nejnovější v kategorii komunikace:


Nemoci mozku - Vмљtec Stanley Bradley - Stanislav Brбzda, vмљtec a spisovatel, autor шady bestsellerщ jako jsou Jak se doћнt 140 let nebo Љkola vэkladu karet

Nemoci mozku - Vмљtec Stanley Bradley - Stanislav Brбzda, vмљtec a spisovatel, autor шady bestsellerщ jako jsou Jak se doћнt 140 let nebo Љkola vэkladu karet

Mozek, jeho dysfunkce a onemocnмnн Je nejdщleћitмjљнm orgбnem a zбroveт nejzбhadnмjљнm, nenн zcela prozkoumбn. Dщleћitб ибst mozku je mozkovэ kmen. Je uloћen v zadnн ибsti mozku a je zбkladem ћivota, protoћe udrћuje иinnost srdce, dэchбnн, krevnн tlak, tмlesnou teplotu. Odumшenнm mozkovйho kmene nastбvб smrt. Mozek jako celek tvoшн vмdomн, kdyћ zemшeme, toto vмdomн ztrбcнmeMozek zvlбdб vмtљinu vмcн, aniћ bychom si toho vљimli. Mozek spotшebuje nejvнc energie ze vљech orgбnщ, spotшebuje pмtinu kaloriн, kterй se dostanou do tмla jнdlem a tekutinami. Mozek provбdн neustбle desнtky milionщ ъkonщ. Termokamerou je moћnй sledovat zatнћenн rщznэch orgбnщ v organismu, protoћe tepelnб energie to odhalн. Vљechny ибsti organismu spalujн energii a tнm vytvбшн teplo. Mozkovэch  bunмk odumнrб 50 000 za den.
Kategorie: poruchy mozkuSeznam zdrojů na téma posilování břicha v těhotenství:


Domácí cvičení pro těhotné - DVD | Mateřství | těhotenství, cvičení
Posilování břišních svalů v těhotenství. Může se?
Strie - příčiny, rady, doporučení
www.tehotenstviaz.cz | Facebook
Jak cvičit a jak rychle zhubnout ? Články o hubnutí | Hubneme-cvičením.cz
Fitness cviky a vybavení, přístroje na hubnutí | Pravidla Hubnutí
Cvičení během těhotenství ? - eMimino.cz
Posilování břicha po císaři | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Fit club Valerie - Cvičení v těhotenství
Posilování břicha | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Studio pro ženy : DVD - Cvičení pro těhotné
Ploché břicho metodou Pilates - Mineralfit.cz
Posilování břicha po císaři | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Těhotenství od A do Z
Cvičení v těhotenství
Cvičení těhotenství a šestinedělí
Posilování břišních svalů
CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ podle Magdaleny Mikulandové - Cvičení na DVD
cvičení pro těhotné
Cvičíme v těhotenství-Posilování svalů pánevního dna | 9měsíců.cz-Váš průvodce těhotenstvím

refinancování hypotéky - Refinancování hypotéky - první pomoc s refinancováním

refinancování hypotéky - Refinancování hypotéky - první pomoc s refinancováním

Máme-li nabídku naší banky a nabídky bank konkurenčních, můžeme přistoupit k porovnání hypoték. Není pravda, že u refinancování hypotéky rozhoduje pouze úroková sazba! Banky mohou vyžadovat další poplatky, které nám refinancování hypotéky prodraží mnohem více, než nám jej prodraží například dvě desetiny procenta v úrokové sazbě. Pozor si dejte zejména na: 1)      poplatek za vyřízení úvěru     (může být zdarma, nebo v řádech desetitisíců korun) 2)      nutnost mít nový znalecký odhad (cca 5 000 Kč) 3)      nutnost mít životní pojištění     (může být až tisíce korun měsíčně) 4)      poplatek za vedení účtu (standardně cca 150 Kč měsíčně) K porovnání těchto nákladů nám poslouží tzv. srovnávací hypokalkulačka. Její ovládání je jednoduché. Zadáme výši požadovaného úvěru, dobu splatnosti a délku fixace. Do kolonek níže pak pro každou variantu doplníme výši úrokové sazby a další poplatky. Srovnávací hypokalkulačka nám kromě jiného spočítá, která varianta  hypotéky  má nejnižší náklady na 1. fixační období.
Kategorie: porovnání hypoték

Test revolučního procesoru Intel Core i5 s integrovanou grafikou - Czech Computer | czc.cz

Test revolučního procesoru Intel Core i5 s integrovanou grafikou - Czech Computer | czc.cz

7. ledna 2010 se uskutečnilo oficiální vydání procesorů Intel Core i3 a Intel Core i5. Na ten den jsme čekali poměrně dlouho. Už před více než rokem totiž na trh přišly high-endové procesory Core i7 s architekturou Nehalem. Ta ukázala svou sílu, ale cenově zajímavá pro většinu uživatelů příliš nebyla. Až před pár měsíci se nabídka rozrostla o pár nových modelů v čele s čtyřjádrovým Intel Core i5-750. Právě jeho cena okolo čtyř a půl tisíce je v oblasti, kam už reálně kouká mnohem více zákazníků. Stále však byl osamocen, levnější nové modely či alespoň větší výběr nebyl. Ale proč? Hlavní důvod je pouze jeden: přechod na nový výrobní 32nm proces.
Kategorie: porovnání výkonů procesorů

RELAXACE A MASÁŽE - Brno - Zdraví - krása - fitness - Černovice

RELAXACE A MASÁŽE - Brno - Zdraví - krása - fitness - Černovice

Kadeřnický a kosmetický salon Freestyle Děčín Permanentní řasy Česká republika > Jihomoravský kraj > Brno Bezplatné inzeráty v zóně Česká republika > Služby v oblasti Česká republika > Služby v oblasti Jihomoravský kraj > Služby v oblasti Brno Zdraví - krása - fitness v oblasti Česká republika > Zdraví - krása - fitness v oblasti Jihomoravský kraj > Zdraví - krása - fitness v oblasti Brno > RELAXACE A MASÁŽE Další související inzeráty v kategorii Služby, Zdraví - krása - fitness Související záznamy Copyright © 2006-2011 OLX, Inc. Nápověda | Informace o webu OLX | Podmínky používání | Kontaktujte OLX | Sponzorované odkazy | Jak být partnerem OLX | Nástroje a widgety | Procházet města | Mapa webu
Kategorie: posilovna brno černovice

Cviky na prsní svaly

Cviky na prsní svaly

Pravidla Hubnutí Cviky na prsní svaly (Tento článek je určen pro ženy – pokud Vás zajímají cviky pro získání přitažlivého, svalnatého hrudníku, klikněte zde ) Co se dozvíte v tomto článku: I. Čeho přesně docílíte pomocí cviků na prsní svaly? II. Konkrétní příklady cviků na prsní svaly III. Za jak dlouho můžete očekávat výsledky? IV. Proč se mnoha ženám nedaří zhubnout a získat přitažlivou postavu, i když pravidelně cvičí? I. Čeho přesně docílíte pomocí cviků na prsní svaly? a) Posílením velkého prsního svalu dojde ke zvětšení jeho objemu a díky tomu se i zvětší obvod „přes prsa“. Prsa pak budou působit jako větší. b) Tvar samotných prsů sice neovlivníte, ale zlepšíte jejich držení. c) Díky lepšímu prokrvení se i zlepší pevnost prsů.
Kategorie: posilování na prsa

RubberBand - posilovací guma [201222] - 37,00Kč : Cvicebni-pomucky.cz

RubberBand - posilovací guma [201222] - 37,00Kč : Cvicebni-pomucky.cz

RubberBand - posilovací guma 37,00Kč s DPH 30,83Kč bez DPH RubberBand je krátká „O”gumička, se kterou je možné procvičovat většinu svalových skupin a tím spalovat nepěkné tukové polštáře. Cvičení je pohybově snadné, posilovací gumy RubberBand jsou skladné a můžete je používat doma, v tělocvičně či na cestách. Cvičení lze provádět s jednou cvičební gumičkou, ale pro větší rozsah cviků je lepší navázat dvě do sebe. Obvod gumičky RubberBand je cca 39cm. Uvedená cena „O”gumičky je za jeden kus.
Kategorie: posilovací guma cviky

Kategorie: