lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1761
Čeká na schválení: 328
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování s vlastní vahou

Nejnovější v kategorii komunikace:


Factory Pro Černý Most - - Tipy - fitness - wellness - kdykde.cz

Factory Pro Černý Most - - Tipy - fitness - wellness - kdykde.cz

akce Factory Pro Černý Most Datum konání: 7.7. 2008 - 31.12. 2009 Chlumecká 8, Praha 10, 11000 tel: +420 221 420 810, email: factorypro@factorypro.cz, www. factorypro.cz Prostorná posilovna se stroji Grün Sport® Cardio zóna od firmy Star Trac® Plavecký bazén 25m, sauna, pára, whirpool, masáže, solária 2 klimatizované sály na aerobik, jógu a bojová umění Klimatizovaný sál na Spinning s 55 koly 4 ricochetové kurty Fiberesin® Najdete nás v Zábavním centru Černý Most
Kategorie: posilovna černy mostSeznam zdrojů na téma posilování s vlastní vahou:


Parkour.cz fórum • Zobrazit téma - Činky nebo vlastní vahou
Cvičení s vlastní vahou | magazín Psychologie.cz [Zdraví: sport, síla, zdraví, kondice]
Ronnie.cz - Přetrenovani - posilovani s vlastni vahou...
Pavel Macek o cvičení s vlastní vahou | KB5 - Kettlebell 5 - lekce, kurzy, semináře, prodej
Posilování: Standardní a dvojité zkracovačky s vlastní váhou
Specnaz :: Zobrazit téma - Trénink s vlastní váhou kromě posilovny???
Cvičení doma • Zobrazit téma - železo nebo vlastní váha ??
Zkracovačky s vlastní váhou | Vše o posilování
Cviky s vlastní váhou - stehna a hýždě - dřepy
Publikace Posilování - kondiční kruhový trén. sportprotebe.cz
Pavel Macek sifu o cvičení s vlastní vahou | LGHK | kung-fu a sebeobrana Praha, Brno, Tábor, Jihlava, Trutnov
Posilování s vlastní vahou? Kettlebells? TRX? Činky? | KB5 - Kettlebell 5 - lekce, kurzy, semináře, prodej
Posilování – kondiční kruhový trénink - Jarkovská Helena - Knihy od Grada Publishing, a.s.
Cvičení s VLASTNÍ VÁHOU TĚLA - ÚT :: Tělo v pohybu - Move your Body - Klára Bigasová
Mass Builder.eu
Cviky s vlastní váhou - posilujeme prsní svaly
PosilovГЎnГ­ s vlastnГ­ vahou - GT5 | Facebook
Hubnutí s Deníkem: Cvičit se dá i s vlastním tělem - Olomoucký deník
Proč posilovat s vlastní váhou těla? - FITHALL.cz
Záda při cvičení s vlastní váhou : Trénink a cviky

Posilování nohou - iDNES.cz

Posilování nohou - iDNES.cz

Posilování nohou iťu 15. června 1999 12:42 - Tentokrát se zaměříme na posilování nohou. Tímto jednoduchým cvikem docílíme toho, že naše nohy budou krásně pevné a štíhlé. Musíme jen poctivě cvičit a pak se už jen těšit na pohledy obdivovatelů. Postavíme se a rozkročíme nohy. Lýtka směřují kolmo k zemi, špičky nohou jsou vytočeny šikmo stranou. Bedra máme zpevněná a hrudník držíme v mírném předklonu. Rukama se opíráme o stehna. Nohy posilujeme tak, že děláme mírné podřepy. Ale pouze nad úroveň kolen, níž ne.
Kategorie: posilování nohou

Posilování břicha – jak získat rychlé výsledky? | Lepší postava.cz

Posilování břicha – jak získat rychlé výsledky? | Lepší postava.cz

Lepsipostava.cz -> Posilování břicha Posilování břicha – jak zbytečně nemrhat energií a cvičit skutečně efektivně? Ve cvičení se bohužel nemůžeme spolehnout na úměrnost vynaloženého úsilí a růstu svalů. Posilování břicha není jen o tom odhodlat se ke cvičení – musíte také vědět, co přesně děláte. Máte rádi klasické sedy lehy? A jste si jistí, že je děláte skutečně efektivně? Raději si to s námi ověřte! Připravili jsme si pro vás tři nejznámější cviky – ale v té nejúčinnější formě! Posilování břicha – sedy lehy Položte se na záda k něčemu, o co si můžete zapřít chodidla (žebřiny, postel). Vaše nohy by měly svírat minimálně pravý úhel – čím menší úhel tím lépe. Dejte si ruce za hlavu a z pozice v sedu se pomalu s nádechem spouštějte k podlaze.
Kategorie: posilování břicha cviky

Cviky na prsní svaly

Cviky na prsní svaly

Pravidla Hubnutí Cviky na prsní svaly (Tento článek je určen pro ženy – pokud Vás zajímají cviky pro získání přitažlivého, svalnatého hrudníku, klikněte zde ) Co se dozvíte v tomto článku: I. Čeho přesně docílíte pomocí cviků na prsní svaly? II. Konkrétní příklady cviků na prsní svaly III. Za jak dlouho můžete očekávat výsledky? IV. Proč se mnoha ženám nedaří zhubnout a získat přitažlivou postavu, i když pravidelně cvičí? I. Čeho přesně docílíte pomocí cviků na prsní svaly? a) Posílením velkého prsního svalu dojde ke zvětšení jeho objemu a díky tomu se i zvětší obvod „přes prsa“. Prsa pak budou působit jako větší. b) Tvar samotných prsů sice neovlivníte, ale zlepšíte jejich držení. c) Díky lepšímu prokrvení se i zlepší pevnost prsů.
Kategorie: posileni prsnich svalu

Seznamka, inzeráty - Posilovna BBC , fitness bbc, solarium BBC , BBC fitness, Solarium fitness bbc

Seznamka, inzeráty - Posilovna BBC , fitness bbc, solarium BBC , BBC fitness, Solarium fitness bbc

Mario a Lucie 31. prosince 2011 19:04 KOUPÍME 2 členství na 1 rok (+- 6 měsíců), VRŠOVICE, případně neomezený vstup všech poboček. 776 88 77 22. katka 25. prosince 2011 20:40 Mám zájem o VIP členství.. pokud chce někdo odstoupit pište na kacenka. sinova@seznam.cz PAVEL 25. prosince 2011 17:36 Dobry den, koupim clenstvi do BBC Zelivskeho, prosim o podrobnosti na Timeisnow1@seznam.cz PAVEL 25. prosince 2011 17:36 Dobry den, koupim clenstvi do BBC Zelivskeho, prosim o podrobnosti na Timeisnow1@seznam.cz Katka 4. prosince 2011 20:05 Mám zájem o VIP členství..
Kategorie: posilovna bbc

ŠKODA techweb > vše o Škodovkách

ŠKODA techweb > vše o Škodovkách

problém z dobijením Datum: 19.04. 2006, 13:36 Od: vinčar mojmir měl jsem dost trapení s dobijením po všech možnostech jak vyměně alternátoru a tak relátka auto závada byla v buzení alternátoru po kontrole napětí jsem zjistil že u relátka kolísá napětí to mě dovedlo k indukční cívce dávala napětí takové že auto se bez problémú nastartovalo a nezahřívala se po víměné cívky automaticky auto začalo dobíjet závěrem chci říci prošel jsem dost mechaniku ale aní jeden mě neřek že na takovém místě muže se vyskytovat závada je každý ma utkvějou představu že indukční cívka slouží jen k napájení rozdělovače pokud má rada někomu pomúže budu rád než jsem na to došel stálo mě to hodně nervú
Kategorie: poruchy alternátoru

Kategorie: