lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8607
Čeká na schválení: 143
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » poruchy štítné žlázy

Nejnovější v kategorii komunikace:


Cvičení při inkontinenci (úniku moči) - posilovací cviky svalstva pánevního dna pomáhají ženám zlepšit potíže se samovolným únikem moči - TENA

Cvičení při inkontinenci (úniku moči) - posilovací cviky svalstva pánevního dna pomáhají ženám zlepšit potíže se samovolným únikem moči - TENA

Zóna cvičení při inkontinenci A funguje to. Pozoruji první výsledky. Cítím, že své tělo ovládám mnohem lépe. Anna Dobrou zprávou je, že posilování svalstva pánevního dna není jako ostatní každodenní povinnosti. Jedná se o snadný a pohodlný způsob navrácení síly těmto vitálním svalům – a to bez pocení! (Absolutně bez pocení, slibujeme.) Jak jistě víte, svalstvo pánevního dna je skryté, takže nikdo nepozná, zda jej zrovna posilujete. To znamená, že cvičit můžete, kdekoli chcete: v autobusu, v kanceláři nebo při sledování televize v pohodlí svého oblíbeného křesla. Jak může posilování svalstva pánevního dna při inkontinenci pomoci Trápí-li Vás stresová nebo smíšená inkontinence ( informace naleznete v oddílu Typy inkontinence ), mohou být tyto cviky velmi prospěšné. Ve skutečnosti dochází ke zlepšení až u 70% lidí trpících stresovou inkontinencí.
Kategorie: posilovací cviky pro ženySeznam zdrojů na téma poruchy štítné žlázy:


Diskuze - poradna - Štítná žláza poruchy, štítná žlaza projevy, diskuze
Porucha štítné žlázy
Domácí lékař po internetu - Autoimunitní nemoci štítné žlázy
Vyšetření funkce štítné žlázy – WikiSkripta
Poruchy štítné žlázy - Zdravě.cz
Štítná žláza - Snížená funkce | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK
Výukový portál 1.LF UK v Praze: Lekce EUNI: Funkční poruchy štítné žlázy
Hledám zdraví - AUDIO: Poruchy štítné žlázy v těhotenství
Porucha štítné žlázy v těhotenství | Jak být fit – magazín o zdravém životním stylu
E00-E07 PORUCHY ŠTÍTNÉ ŽLÁZY (E00–E07)
Poruchy štítné žlázy - Praktický přehled nejen pro laickou veřejnost - MEDICAL SERVICES
Poruchy štítné žlázy | Veterina-Info.cz
Hypotyreóza: příznaky, léčba (hypofunkce štítné žlázy) - Vitalion.cz
Poruchy funkce štítné žlázy - GHC Praha
Jak na poruchy štítné žlázy?
Poruchy funkce štítné žlázy v těhotenství - Poruchy funkce štítné žlázy v těhotenství - Ambulance - Nemocnice Havlíčkův Brod
Nemoci štítné žlázy | TMH klinika
Snížená funkce štítné žlázy | Doktorka.cz
Štítná žláza - poruchy štítné žlázy
Porucha štítné žlázy

Postupy - kategorie Posilovací cvičení - MůjPlan.cz

Postupy - kategorie Posilovací cvičení - MůjPlan.cz

Nejnovější odpovědi Levný (studentský) jídla Odpovědí: 4 | Vloženo: 29.12. 2011 Nápad na mikuláše Odpovědí: 4 | Vloženo: 27.12. 2011 Jaký je nejlepší seriál? Odpovědí: 2 | Vloženo: 17.12. 2011 Mám jít spíše do benzínu nebo dieselu? Odpovědí: 1 | Vloženo: 17.12. 2011 Dřevostavba svépomocí Odpovědí: 1 | Vloženo: 17.12. 2011 Nejnovější komentáře Příprava ananasu Odpovědí: 2 | Vloženo: 27.12. 2011 Papírová krabička Odpovědí: 4 | Vloženo: 22.12. 2011 Domácí vánočka I Odpovědí: 5 | Vloženo: 18.12.
Kategorie: posilovací cviky na břicho

Babinet.cz: Poradny a diskusní fóra / Porodnice Ostrava. Kterou??

Babinet.cz: Poradny a diskusní fóra / Porodnice Ostrava. Kterou??

Re: Porodnice Ostrava. Kterou?? Ahoj, porodnici Vítkovice ti nedoporučuji, mám tam jenom špatnou zkušenost. Navíc nemají inkubátor, jenom obyčejný na udržování teploty. Dítě mi odvezli na Fifky, než jsem se probrala z narkozy, neměla jsem nic, ani břicho ani dítě, bylo to na mašli. Fifejdy jsou OK. Není tady Stránky: 1
Kategorie: porodnice vítkovice

Posilovací cviky na břicho

Posilovací cviky na břicho

Posilovací cviky na břicho Vybrali jsme pro vás nejlepší posilovací cviky na břicho.   Na pěkné břicho se zaměřují jak muži, tak ženy. Poradíme jaké cviky na břicho si vybrat, aby se vaše bříško dostalo do formy. Posilovací cviky na břicho Při posilovacích cvicích na břicho zapojujeme především tyto svaly: přímý sval břišní, vnitřní šikmý břišní sval, sval pyramidový. Pro pěkné břicho jsou důležité nejen správně vybrané posilovací cviky na břicho, důležité je také z břicho odstranit tuk, aby mohli být břišní svaly vidět. K tomu vám může pomoci dieta a správná výživa, více na konci článku. Posilovací cviky na břicho - seznam Zkracovačky Zkracovačky se řadí mezi výborné posilovací cviky na břicho. Při tomto cviku zabírá především spodní část břišních svalů. Zkracovačky jsou celkem oblíbený cvik. Provedení zkracovaček: Lehneme si na záda, nejlépe na nějakou měkkou podložku, ruce dáme za hlavu.
Kategorie: posilovací cviky na nohy

DRUHY CVIČENÍ

DRUHY CVIČENÍ

Druhy cvičení AEROBIC: lekce jsou zaměřené na spalování tuků ve vyšším tempu cvičení za pomoci krokových variací a práce paží, většinou taneční formou, při kterém se vytváří jednodušší nebo složitější choreografie. se složitějšími choreografiemi. Zlepšuje fyzickou kondici. Trénuje kardiovaskulární systém. Vhodné pro zdatnější cvičence. ZUMBA: je zábavná a snadná, není to cvičení, jak jej znáte, ale uvolňující tanec. Proti klasické lekci aerobiku zde spalujete až 2 x více a to zejména v oblasti boků a bříška. Zumba je nejen trendy, zumba je radost z pohybu. P-CLASS: cvičení zaměřené na problémové partie (boky, hýždě, břicho), po 20 minutách aerobního zahřátí pokračujeme posilováním. Vhodné pro pokročílejší i začátečníky.
Kategorie: posilovací cviky na míči

Poruchy příjmu potravy - FITweb

Poruchy příjmu potravy - FITweb

Poruchy příjmu potravy 11.6. 2009 16:16 I když by se mohlo zdát, že o poruchách příjmu potravy (PPP) se už tolik nemluví, neznamená to, že se naší společnosti netýkají. Stále tu jsou, a vůbec ne jen ve formě známé anorexie, bulimie nebo záchvatového přejídání! Na téma poruch příjmu potravy jsme si proto povídali s klinickým psychologem a psychoterapeutem Mgr. Janem Kulhánkem (). Začarovaný kruh V současné době přibývá lidí s nadváhou, ale i těch, kteří se jí za každou cenu snaží vyhnout. A nezřídka se stává, že se situace vymkne z rukou. „Člověk se začne jídla bát, často kontroluje, zda nepřibírá na váze, neustále na něj myslí a vymýšlí, jak a kde toho sníst méně. Vyhledává nízkokalorické jídlo, i když netrpí nadváhou. Má výčitky, pok ud se nají, sleduje, kolik toho jedí lidé kolem,“ popisuje Jan Kulhánek myšlenky a pocity člověka trpícího některou z PPP.
Kategorie: poruchy přijmu potravy

Kategorie: