lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5304
Čeká na schválení: 209
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování břišního svalstva

Nejnovější v kategorii komunikace:


Apple - MacBook Pro - Porovnání přenosných počítačů Mac.

Apple - MacBook Pro - Porovnání přenosných počítačů Mac.

13palcový MacBook Air Nejdokonalejší notebook pro každodenní práci. Další informace
Kategorie: porovnání notebooků



Seznam zdrojů na téma posilování břišního svalstva:


Posílení břišních svalů - Program Trabsy Compact | Abeceda Zdraví .cz
Posilování » posilovani » Posilování břišních svalů
cviky na břicho :: BŘICHO.CZ - cvičení
Mýty o břišním posilování odhaleny! : Fitness-24.cz
Břišní svaly - jak správně posilovat | kulturistika.net
Posilování břicha, břišní pekáč
Posilování břišních svalů
Jak posilovat břišní svaly – příklady cviků a fotografie | SvůdnéBřicho.cz
Trénink brišního svalstva
Posilování břicha | Wellneo
KPO - Lékař KPO radí: posilování přímého a šikmého břišního svalu
Posilování břišních svalů – proč málokdo skutečně uspěje? | Lepší postava.cz
Cviky na posílení břišního svalstva – návod a obrázky | SvůdnéBřicho.cz
Posilování břišních svalů s expanderem | Extrakrása.cz 2012
* PROGRAM PLOCHÉ BŘÍŠKO - Posilujte břišní svaly*
Posilování břišních svalů bez zbytečné námahy! | Ladynet.cz
Posilování břišních svalů | Elite
Jak posilovat břišní svaly | Kulturistika, Fitness
Posilování břišních svalů | Kulturistika, Fitness
Posilování Břišních Svalů | Sportovní výživa

iPad – porovnání cen v ČR

iPad – porovnání cen v ČR

iPad – porovnání cen v ČR by Jablíčkář on 26. Leden, 2011 Novinky Na konci listopadu byl konečně zahájen oficiální prodej iPadu v České republice. Mohli jste si ho koupit pouze u certifikovaných APR (Apple Premium Reseller) a Apple Authorized Retailer (AAR) prodejců. Uplynulo několik týdnů a řady prodejců se rozšířily. Za kolik si tedy můžete koupit iPad? Do naší tabulky jsou zařazeni pouze prodejci, kteří nabízejí alespoň nejnižší model a koncová cena nepřesahuje 14 000 Kč včetně DPH. Pokud jste v naší tabulce neobjevili vašeho dodavatele nebo firmu, která se vejde do stanoveného limitu, napište nám do diskuze. Chcete-li ušetřit až několik tisíc, opravdu se vyplatí prostudovat a porovnat jednotlivé nabídky. Rekord drží jedna nejmenovaná firma, která prodává 16 GB model s WiFi za 18 202 Kč včetně DPH. Červeně je vyznačena nejnižší cena pro daný model.
Kategorie: porovnat ceny

CZIN.eu - portál nové generace | katalog odkazů, vyhledávání

CZIN.eu - portál nové generace | katalog odkazů, vyhledávání

E-mail Přihlásit do e-mailu Založit nový 5 GB e-mail @czin.eu zdarma! Počasí Neděle 10 °C Pondělí 11 °C Úterý 8 °C Středa 9 °C Tipy na weby z katalogu ER.cz - doména něco.czin.eu nebo něco.er.cz Jednodušší internetová adresa pro web rychle, jednoduše a zdarma! ( názory ) Bazény Marimex – vše pro relaxaci a zdraví PCO pult centralizované ochrany D. I. Seven Chaty a chalupy | Dovolená Chorvatsko Bezpečnostní agentury | Silvestr 2011 Zkusit náhodný web Kurzy měn a ceny nafty i benzínu
Kategorie: porovnání cen benzinu

Posilovací věže - Rotopedy pro fitness a hubnutí - Internetový obchod

Posilovací věže - Rotopedy pro fitness a hubnutí - Internetový obchod

Posilovací věže Posilovací věže pro domácnost Posilovací věže pro domácnost budují Vaši svalovou hmotu a tvarují Vaši postavu. Pokud Vás nebaví potit se ve společných fitness centrech a chcete cvičit v pohodlí domova, jsou posilovací věže určeny právě pro Vás. Posilovací věže využijte na kompletní posílení celého těla. Posilovací věže jsou vhodné pro začátečníky, protože jim umožní provádět cviky technicky správně. Posilovací věže tím zabrání nesprávným pohybům, které by mohly vést například ke zranění. Posilovací věže využijí i pokročilý cvičenci. Pomocí cihličkových systémů nastavíte váhy na posilovacích věžích podle Vaší aktuální tělesné kondice. Pokud chcete důkladě doma procvičit celé tělo, vyberte si posilovací věže z naší nabídky. Posilovací věže Vám přivezeme až k Vám domů zcela zdarma! Počet položek na stránku: 36 | 72 | 108 | 144 | 180 Posilovací věž Athle… Nejlepší posilovací věže pro procvičení celého těla!
Kategorie: posilovací věž cviky

Parkour.cz fórum • Zobrazit téma - posilování,začátek

Parkour.cz fórum • Zobrazit téma - posilování,začátek

Nahoru Re: posilování,začátek od zzabakk » úte 14. pro 2010 18:59:37 to Warik: Myslím, že umět správné provedení cviků je zásadní hned z několika důvodů. Svaly se učí správně spolupracovat, člověk tak předchází různým svalovým disbalancím a potížím v pozdějším věku. Navíc celkový potenciál správně spolupracujících svalů je vyšší. Jednoduché přirovnání - je lepší se učit skákat z co nějvětší výšky a až potom trénovat techniku dopadu nebo naopak? Dobré návyky v jakékoli činnosti obecně se lépe učí na začátku. Myslím, že učení se správné techniky s malou zátěží je vhodným prvním krokem pro sportem nepoznamenaného nebo mladého člověka. Z hlediska zátěže se jakko druhý vhodný krok jeví tréning vytrvalosti - tělo získá odolnost, zlepší se oběhová soustava, připraví se na intenzivnější cvičení s vyšší frekvencí. Trénování síly jsem doporučil nakonec, protože si myslím že vyžaduje nejvíce zkušeností a určitý fyzický základ. Ve 13 letech bych tímto typem cvičení určitě nezačínal.
Kategorie: posilování kliky

Posilování prsních svalů | Kulturistika, Fitness

Posilování prsních svalů | Kulturistika, Fitness

Posilování prsních svalů Autor: admin • Úno 25th, 2011 • Kategorie: Cviky Posilování prsních svalů je mezi muži velmi oblíbené. Každý muž by chtěl mít vypracovaný hrudník. V článku se dozvíte jaké cviky máte používat na posílení vašich prsních svalů. Posilování hrudníku Skoro každý mladý kluk rád cvičí benčpress, ten slouží pro posilování prsních svalů. Nikdy by jste však neměli zapomínat na to, že by jste tělo měli procvičovat rovnoměrně. Během týdne by jste tedy měli procvičit všechny svalové partie. Rozhodně nevynechávejte nohy, nebo budete vypadat jako pavouk. Posilování prsních svalů rozcvičení Před tím, že přejdete k samotnému posilování prsních svalů, tak by jste se měli nejprve prohřát. Stačí 5 minut na běžícím páse nebo vyzkoušejte rotoped. Po důkladném zahřátí přejděte k protažení vašich svalů.
Kategorie: posileni prsnich svalu

Kategorie: