lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10881
Čeká na schválení: 377
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování břišních svalů

Nejnovější v kategorii komunikace:


Posilovna, bazén atd.. : Kultura a sport - 6

Posilovna, bazén atd.. : Kultura a sport - 6

Nahoru od Kamila D5 » 21.02. 2008 12:18 horinka píše: Kamila D5 píše: horinka píše: Nevíte, jestli se někde v okolí Čakovic, Letňan nebo Proseka cvičí power joga? hodiny Power Jogy jsou v BBC na Bulovce, o ničem blíže nevim, ale ani jsem to nezkoumala, protože mi bbc vyhovuje - mají poměrně dobré ceny a v ceně permice jsou aerobiky, posilovna a sauna... a od zámku to je něco kolem 20minut busem 210 Já tedy příznivec BBC nejsem. Normálně jóguju v Balbínový, ale o víkendu je to s tou dopravou od nás a k nám na půl dne. Minimálně mrknu na stránky, díky No já tam 2 roky brigádničila na recepci A majitel, je pěknej kretén, takže taky BBC nemusim. Ale kvůli tomu, že majitel je kretén a že recepční občas nemají v hlavě vůbec nic, tam nezrušim svoje členství.. Chodim tam už třetím rokem cvičit a jsem spokojená...
Kategorie: posilovna bbcSeznam zdrojů na téma posilování břišních svalů:


Posilování břišních svalů – proč málokdo skutečně uspěje? | Lepší postava.cz
Specializace posilování břišních svalů
Jak posilovat břišní svaly – příklady cviků a fotografie | SvůdnéBřicho.cz
Posilování břišních svalů | Proteiny na růst svalů
Posilování břišních svalů (2) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
Sport - články - Aerobic - Posilování břišních svalů
Cvičení: Posilování břišních svalů | Metropol - Televize plná Prahy
Vítejte ve světě PILATES, jógy a sluneční jógy - Posilování břišních svalů
KPO - Lékař KPO radí: posilování přímého a šikmého břišního svalu
Posilování břišních svalů - hejbejseTV
Posilování břišních svalů / ČLÁNKY / aerobics.cz
Trénink brišního svalstva
Posilování » posilovani » Posilování břišních svalů
Mýty o břišním posilování odhaleny! : Fitness-24.cz
Posilování břišních svalů
Posilovací stroje na břicho, stroje na posilování břišních svalů | inSPORTline.cz
Břišní svaly - další ukázky
Břišní svaly - jak správně posilovat | kulturistika.net
Posilování břišních svalů - hejbejseTV
Posilování břišních svalů - babulky z charbulky

Závěsný pás na posilování bicepsů. - Sportovní oblečení New-Alpine

Závěsný pás na posilování bicepsů. - Sportovní oblečení New-Alpine

Popis: BB23 Body-Solid Bicep Bomber - závěsný pás na posilování bicepsů. Slouží především pro podepření rukou a tím se stane Vaše posilování bicepsů účinější a náročnější. Závěsný pás Bicep Bomber BB23 je vyroben z lehkého kovového materiálu a podpěrky rukou jsou vyplněny tenkou molitanovou podložkou. Body-Solid Bicep Bomber tak umožňuje efektivní posilování bicepsů. Technický popis: praktické upevnění vyrobeno z lehkého materiálu molitanové podložky nízká hmotnost umožňuje efektivní posilování bicepsů
Kategorie: posilování bicepsů

Poruchy srdečního rytmu - Anamneza.cz

Poruchy srdečního rytmu - Anamneza.cz

Srdce bije automaticky, srdeční sval nemusíme aktivovat vůlí. Normální automatický srdeční rytmus vzniká v sinusovém uzlíku, který se nachází před pravou síní. Rytmus je pak dále veden prostřednictvím zvláštního nervového systému do síní, poté přes takzvané AV (atrio-ventrikulární) uzlíky do obou srdečních komor. Tento způsob vedení zajišťuje regulaci zatížení předsíní a komor a je důležitým předpokladem správné srdeční činnosti. U dospělých se normální srdeční rytmus pohybuje okolo 60 až 70 úderů za minutu, při namáhání stoupá puls v závislosti na tělesných požadavcích. Pakliže \"metronom\" (sinusový uzlík), vynechává, přebírá jeho funkci níže položené centrum (AV uzlík), nepracuje-li správně ani on, ujímá se funkce svalstvo srdečních komor. Frekvence srdeční činnosti se při tom snižuje „odshora dolů“. (Na obrázku nervový systém srdce s kontrakcemi za určitý časový úsek.) . Pacient může poruchu vnímat jako bušení srdce, pocit občasného vynechávání jeho činnosti, nepravidelný tep či slabost. Následky Nejčastějším následkem je zrychlený tlukot srdce a nepravidelná srdeční činnost.
Kategorie: poruchy srdce

Vstupenky do posiloven - nabídky - prodám, prodej, inzerce

Vstupenky do posiloven - nabídky - prodám, prodej, inzerce

Půlroční permanentka - SLEVA! včera 13:26 - Nabídka | Dobrý den. Nabízím půlroční permanentku pro dosud neregistrovaného zákazníka v dámském fitku PROFITSPORT v Plzni. Uplatnění poukazu je do 31.1. 2012.... 977x Cena: 1 500 Kč Plzeň - město Michaela Benešová Zvýraznit / topovat Vložit do schránky Chybná kategorie Nevhodný inzerát Členství Holmes Place Premium Anděl 22.12. 2011 - Nabídka | Přenechám členství v Holmes Place Premium Anděl - platí do srpna 2013. V ceně je celodenní neomezený vstup do posilovny (07.00-22.00), kardiozóny, veškeré studiové hodiny (program Les Mills, ae... 235x Cena: 1 970 Kč Praha 5 Katarína Beránková Zvýraznit / topovat Vložit do schránky Chybná kategorie Nevhodný inzerát Přenechám členství v Holmes Place - Smíchov 20.12. 2011 - Nabídka | Z důvodu stěhování přenechám členství v HP na Smíchově. Měsíční poplatek je 1278,- a členství je do března 2013.
Kategorie: posilovna anděl

Kliniky, ústavy a oddělení | Fakultní nemocnice Olomouc

Kliniky, ústavy a oddělení | Fakultní nemocnice Olomouc

rychlý kontakt FN Olomouc I. P. Pavlova 6, Olomouc GPS: 17.239856 49.585683 č. ú. 2934392/0800
Kategorie: porodnice v olomouci

Nezapomeňte posilovat záda

Nezapomeňte posilovat záda

Chceme vypadat dobře, tak posilujeme ruce, nohy a břicho. S deníkem Metro si procvičte také záda. Máte chuť si doma po příchodu z práce nebo ze školy zacvičit? Nemusíte kvůli tomu ani nikam chodit. Deník Metro vám přináší jednoduché cviky, které zvládnete i doma bez posilovacích strojů. Tentokrát se zaměříme na posilování mezilopatkových svalů. Ty ochabují rychleji než třeba svaly rukou či nohou, protože nejsou tak zatěžovány. Posílit je můžete i plaváním. Pro cvičení doma nepotřebuje žádné vybavení, které byste doma neměli. Stačí vám židle.
Kategorie: posilování zad

Kategorie: