lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1549
Čeká na schválení: 109
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování krčních svalů

Nejnovější v kategorii komunikace:


Katalog Vědecké knihovny v Olomouci -- Posilování v bojových sportech -- OLA001 594.523

Katalog Vědecké knihovny v Olomouci -- Posilování v bojových sportech -- OLA001 594.523

Katalog Vědecké knihovny v Olomouci, báze SVK01, záznam 000064070 Navigace: http://aleph.vkol.cz/pub / svk01 / 00006xxxx / 0000640xx / 000064070.htm Chcete-li získat tento dokument, vstupte přímo do katalogu. If you want to get more information about the document, enter the online catalog.
Kategorie: posilování v bojových sportechSeznam zdrojů na téma posilování krčních svalů:


Alfa Baby
Posilování krku - domácí trénink | ExtraRound.cz
"Postroj" na posilování krčních svalů • iPhone.cz - fórum
Bolesti krční páteře - uLékaře.cz
Posilovací pomůcky Everlast
Lamaze otočná zahrádka hrací deka - SrovnaniCen.cz
Lamaze Otočná zahrádka | MALL.CZ
Hrací deka Otočná zahrádka LAMAZE - Beruška | BabyHit.cz
Everlast | Sportisimo - sportovní potřeby
Ronnie.cz - Cviky na posílení krčních svalů
Psychomotorická a základní uvolňovací cvičení pro děti i dospělé
Chránič krku — DH & FR — Diskuse — Bike-Forum.Cz
Tyson v Praze předvedl -dynamit- - Praha 11
Cvičení při bolestech krční páteře / Kompletní kloubní výživa
Lamaze otočná deka - SrovnaniCen.cz
Ronnie.cz > Sportovní lékař radí... (01/2010)
Nejčastější svalové dysbalance u běžné populace – V. část (závěr)
LAMAZE otoДЌnГЎ lagГєna . NajNakup.sk
Tři jednoduché cviky k posílení krčních svalů :: Elite-Fit
Lamaze - Otočná laguna | S A M O kočiky

Zákonné pojištění vozidel - ABC pojištění

Zákonné pojištění vozidel - ABC pojištění

ABC Pojištění Povinné ručení - srovnání cen Povinné ručení - zákonné pojištění vozidel Zákonné pojištění vozidel nebo povinné ručení? Oboje a vlastně ani jedno. Oficiální název zní v souladu se zákonem 168/1999 pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Vžil je však pro něj kratší název povinné ručení, který vystihuje jeho nejdůležitější vlastnost - je totiž povinné pro všechny účastníky provozu na našich silnicích. A proč se mu někdy říká rovnéž zákonné pojištění ? Jednak je upraveno jako povinně-smluvní pojištění již zmiňovaným zákonem 168/1999 Sb. , ale především až roku 2000, tedy do platnosti tohoto zákona skutečně existovalo pod tímto názvem. Zákonné pojištění a zelenou složenku od (v té době) monopolní České pojišťovny pamětníci platili desítky let, tak není divu, že tento název přežívá i po změně zákonných pravidel.   Jedná se tedy o zákonné pojištění, tedy povinné pojištění pro každé provozované vozidlo. Na českém trhu je řada pojišťoven a většina z nich nabízí pojištění vozidel.
Kategorie: porovnání zákonného pojištění

Cvičení v těhotenství

Cvičení v těhotenství

Posilování břišních svalů. Leh na zádech, dolní končetiny natažené, paže podál těla. Přednožte levou, kroužky v kotníku, zpět, totéž pravou.
Kategorie: posilování dolních břišních svalů

Porucha jater se projeví i na rukou - Virová hepatitida (žloutenka)

Porucha jater se projeví i na rukou - Virová hepatitida (žloutenka)

Později se může přidat nevolnost, zvracení, anorexie a s tím spojený úbytek na váze. Poměrně časté jsou též bolesti břicha, které jsou nejčastěji lokalizovány na pravé polovině. Bolesti jsou většinou spojeny také s plynatostí a větším sklonem k průjmům než k zácpám. Projevy na kůži Mezi kožní projevy jaterních chorob patří zejména žlutavé zbarvení kůže (tzv. ikteru ). Velice častá je i zvýšená tvorba puchýřů a zranitelnost kůže, hyperpigmentace (zvýšený výskyt pigmentových ploch na kůži) a tzv. pavoučkové névy. Jedná se v podstatě o rozšířené cévičky v kůži, které se z jednoho středového bodu šíří paprskovitě ven. Dalším příznakem jsou projevy krvácení na kůži, které je způsobeno nedostatkem bílkovin nutných ke srážení krve. Tyto bílkoviny se vlivem poškozené funkce jater nemohou tvořit, a proto se na těle takového pacienta vyskytuje množství modřin a podlitin. Poměrně časté jsou i výrazné škrábance na kůži.
Kategorie: poruchy jater

Posilovací cvičení 2 – cvičte s eTriatlonem.cz, E Plavání - plavecký magazín

Posilovací cvičení 2 – cvičte s eTriatlonem.cz, E Plavání - plavecký magazín

Magazín > Technika a trénink > Posilování Posilovací cvičení 2 – cvičte s eTriatlonem.cz 3.04. 2007 - Jan Kovalovský, trenér Sport Training Centre, uveřejnil pro tento týden další čtyři posilovací cviky na over ballu. Přidejte se a cvičte s eTriatlonem.cz Provádění: statické cviky podpory výdrž 30 sekund dynamické vždy 20 opakování, počet sérií 3x pozn. cvik “5“ a “5. / chyby: pokrčení paží, míč není pod lopatkami, rotace pánve Hodnocení: SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY Posilovací cvičení 1 – cvičte s eTriatlonem Tweet
Kategorie: posilovací cvičení

Posilování pro pevná prsa! - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den

Posilování pro pevná prsa! - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den

Posilování pro pevná prsa! zdroj: profimedia.cz posilování aktualizováno 09.05. 2011, 05:49 | 09.05. 2011, 00:36 | doma.cz / ina Čas dekoltů a plavek se neúprosně blíží. Proto se zaměřte na prsní svaly, které formují tvar a pevnost poprsí. Jak udržovat svá prsa krásně pevná a kulaťoučká? Mít ňadra jako jablíčka to chce krapet štěstí v genetice, ale velkou dávku péče. Protože prsa jsou tvořeny z velké části převážně tukem, vyžadují silné prsní svaly, tím spíš pokud k vám matka příroda byla štědrá a nadělila vám do vínku bujné ženské tvary! Pravidelným cvičením předejdete povislému poprsí. Další důležitou roli hraje správná podprsenka a péče o dekolt – masáže, kosmetika a samozřejmě ty správné cviky!
Kategorie: posilovani prsa

Kategorie: