lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11753
Čeká na schválení: 137
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » porodnice sokolov

Nejnovější v kategorii komunikace:


29. díl cvičení s Hankou: posilování zádových svalů - iDNES.cz

29. díl cvičení s Hankou: posilování zádových svalů - iDNES.cz

29. díl cvičení s Hankou: posilování zádových svalů iDNES.cz 10. prosince 2007 V předchozÍch dílech jsme si ukazovali protahovací cvičení, které hodně pomůže hlavně zádům. Zádům pomůže ale i posilování.
Kategorie: posilování mezilopatkových svalůSeznam zdrojů na téma porodnice sokolov:


Porodnice Sokolov,Kadaň nebo Domažlice ??? - Diskuse - eMimino.cz
Vyhledávání | VOLNÝ.cz
Porodnice :: Nemocnice Sokolov - Bonella :: Portál pro maminky a těhotné
Sokolov - porodnice
Názory k porodnici Nemocnice Sokolov (Rodina.cz)
Uvažujete o užití epiduralu při porodu? | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Karlovarská krajská nemocnice, a.s., Nemocnice v Sokolově - porodnice - www.naseporodnice.cz
Sokolov: Porodnice je kvůli malování uzavřená - Sokolovský deník
České porodnice | Rodina.cz
Diskusní fóra - MojePorodnice.cz
porodnice Karlovarský kraj - www.naseporodnice.cz
Kraslice (okres Sokolov) - porodnice
Názory k porodnici Nemocnice Sokolov (Rodina.cz)
Porodnice - Březová, Sokolov, Karlovarský Kraj - Zlaté Stránky
Porodnice Sokolov - MojePorodnice.cz
Výjezd Sokolov - foto, video | Z porodnice do pivnice
Porodnice – Karlovarský kraj | HUGGIES CLUB
MEDICAL TRIBUNE CZ > Nemocnice se rušení porodnic zatím neobávají
Porodnice Sokolov | www.aperio.cz
Porodnice - MimiFórum.cz

Zdraví a nemoc ve vašem obličeji - Astrologická škola Hvězda Elišky Landovské

Zdraví a nemoc ve vašem obličeji - Astrologická škola Hvězda Elišky Landovské

Jestliže některý orgán onemocní, na obličeji se nemoc projeví ve formě vyrážky, zarudnutí nebo změny barvy. Existuje rčení, že "tvář je zrcadlem duše". V tomto případě může být doplněna o význam "i zrcadlem vnitřních orgánů." Pokud budeme postupovat od shora, tak na čele je možné rozeznat oblast střev. Vlasová linie lemuje oblast močového měchýře, na spáncích nalézáme informace o stavu žlučníku. Projevem poruchy je výrazné zežloutnutí kůže na spáncích, případně zarudnutí spojené s bolestivostí hlavy. Chronické onemocnění jater je spojeno s poruchou funkce čelist i. V počáteční etapě onemocnění je čelist bolestivá při pohmatu. Tvářě popisují stav plic, nos hovoří o průduškách a srdci Plíce lokalizujeme na tvářích. Lateralita párových orgánů platí i zde - to znamená, že pravá tvář odpovídá pravé plíci a levá levé.
Kategorie: poruchy srdce

Patologie - Poruchy metabolismu draslíku

Patologie - Poruchy metabolismu draslíku

Patologie Poruchy metabolismu draslíku Draslík je hlavní IC iont. V extracelulární tekutině je jeho koncentrace udržována na velmi nízké úrovni. Malé změny v EC koncentraci vedou k velkým důsledkům. Hlavní funkcí EC draslíku je udržování klidového membránového potenciálu, který se při poruchách homeostázy draslíku stává více záporným (při hypokalémii) nebo více pozitivním (při hyperkalémii) a tak ovlivňuje hlavně dráždivost elektricky aktivních tkání. Kromě toho změny hladin K + ovlivňuje aktivitu enzymů.
Kategorie: poruchy metabolismu

Posilování břišních svalů (2) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz

Posilování břišních svalů (2) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz

Posilování břišních svalů (2) 15.01. 2011 l Mirka Vošická Při posilování břišních svalů bychom se nejvíce měli zaměřit na posílení příčného svalu břišního, dále na spodní a střední část přímého a šikmé svaly břišní. Tyto partie bývají nejčastěji oslabené. Rozsah pohybu bychom měli dělat jak do maximálního zkrácení, tak také do maximálního protažení. Při kontrakci je třeba dbát na maximální výdech. Břišní svaly po cvičení vhodně protáhnout! Doporučení: Techniku konkrétních cviků je vždy vhodné konzultovat s odborníkem. Pro správné provedení je důležité nejen dýchání, technika cviku, ale také protažení okolních svalů – například vzpřimovačů beder, čtyřhranného svalu bederního, bedrokyčlostehenního,atd…. 6. Leh, nohy pokrčeny, hlava je v prodloužení páteře, brada přitažena k hrudníku, ramena rozložena do strany a stažena dolů, paže v upažení, dlaněmi vzhůru. S maximálním výdechem přitáhneme kolena směrem k hrudníku s nádechem vracíme do výchozí polohy.
Kategorie: posilování břišních svalů doma

Fórum - Posilovna - Brno - BABY-CAFE.CZ

Fórum - Posilovna - Brno - BABY-CAFE.CZ

ahoj holky, léto se blíží a já si připadám jak sud.. po dvou porodech a od loňska jsem se sebou nic nedělala prosím poraďte dobrou posilovnu v Brně, spíš sever a východ (jsem z Líšně a kamarádka z Lesné), budu potřebovat i nějakou odbornou radu - trenéra, ne Star trac a Big1one club - na to nemám čas - bohužel. Urvu se max. 3x týdně na 2 hoďky, takže tyhle kluby by se finančně nevyplatily.. díky moc iv-ka
Kategorie: posilovna brno lesná

Ischia

Ischia

Ostrov Ischia Ostrov Ischia je po ostrově Capri nejznámější, ale větší. Leží v Neapolském zálivu a to 33 km od Neapole, 33 km od Capri. Celkově patří do Kampánie, jejíž hlavní město je Neapol. Možná ostrov Ischia znáte pod starými jmény, např. Inarime, Pithecusa, Aenaria, Iscla. Ostrov Ischia je vulkanického původu, nejvyšší vrchol tvoří Monte Epomeo s výškou 789 m. nad mořem. Monte Epomeo je již několik století nečinná sopka, ale s pozůstatky termální aktivity. K poslední vulkanické erupci došlo v roce 1301. Z výšky má ostrov téměř kruhový tvar, od moře ho uvidíte jako kužel.
Kategorie: poseidonovy zahrady

Kategorie: