lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3867
Čeká na schválení: 26
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovani ramen

Nejnovější v kategorii komunikace:


Posilování břišních svalů – proč málokdo skutečně uspěje? | Lepší postava.cz

Posilování břišních svalů – proč málokdo skutečně uspěje? | Lepší postava.cz

Lepsipostava.cz -> Posilování břišních svalů Posilování břišních svalů – proč málokdo skutečně uspěje? Snažíte se o úžasně pevné břicho, nebo o zhubnutí do plavek ? A vaše snaha se neprojevuje tak, jak byste rádi? Ohledně posilování břišních svalů je několik důležitých zásad, které zkrátka potřebujete znát. Pokud budete cvičit bez základních znalostí, budete možná vynakládat energii špatným směrem, vaše tělo bude celé rozlámané, a původní odhodlání může skončit rezignací. Silné břišní svaly zůstanou jen nesplněným snem. Ale nebojte se, právě proto jsme pro vás připravili článek, který vás rychle zasvětí do tajů správného posilování břišních svalů a pomůže vám s pohodlným a efektivním budováním přitažlivého a silného břišního svalstva! Posilování břišních svalů – jednoduché principy, díky kterým budete cvičit skutečně efektivně
Kategorie: posilování dolních břišních svalůSeznam zdrojů na téma posilovani ramen:


Posilování ramen | Kulturistika, Fitness
Ultimate Sports Nutrition - USN CZ
PROČ POSILOVAT RAMENA
Trénink pro pevná ramena | Pro ženy | Blesk.cz
Fórum o posilování a kulturistice
Pruzinovy posilovac 5 pruzin - SrovnaniCen.cz
Video: Posilování ramen s hráčí UHG : Volejbal-Metodika.cz
Posilování: Ramena - Kulturistika, fitness
Posilování ramen | Fitplus.cz
Posilování
Posilování ramen
Kulturistika, Posilování - posilovani, kulturistika, svaly, muscle, bodybuilding, cviky
Posilování s činkami nejen ve fitcentru | Ženy.cz
Cviky
25. díl cvičení s Hankou: posilování ramen a paží - iDNES.cz
POSILOVÁNÍ | Domácí posilovna
Zdvihání ramen - Kulturistika, Posilování
Zasady cviceni v posilovne
Ruce posílíte i bez činek
PosilovГЎnГ­ s ДЌinkami - FitnessTV - Pro zdravГЅ ЕѕivotnГ­ styl

Zivotni-Pojisteni.eu

Zivotni-Pojisteni.eu

| Životní pojištění Smysl životního pojištění Smysl životního pojištění a na co pamatovat při uzavírání životního pojištění. Kdy sjednat životní pojištění? Rozdělení životního pojištění. Životní pojištění… celý článek » více článků Pojištění firmy Investiční životní pojištění… Popis investičního životního pojištění (IŽP). Průběh IŽP. Pro koho se hodí IŽP? Podmínky IŽP. Důchodové životní pojištění. Charakteristick é znaky důchodového… celý článek » více článků Pojištění rodiny Životní pojištění - myslete… Podstatné je, jestli je někdo finančně závislý na Vašem příjmu, tzn. jste hlavním živitelem rodiny, Váš příjem je rozhodující apod.
Kategorie: porovnání životního pojištění

porodnice Kadaň | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček

porodnice Kadaň | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček

více Domů | Diskusní fóra | Porodnice porodnice Kadaň 15. Červenec 2009 - 22:56 | Lucyje Rozhodla jsem se že bych chtěla rodit v Kadani a chtěla bych nějakou alternativní metodu např. porodní stoličku nebo porod do vody,ještě nevím přesně. Chtěla jsem se zeptat jestli se musím přihlásit k porodu předem a jestli je nutný u alternativních porodů absolvovat předporodní kurz? Platí se za taťku u porodu? Jsem z Chomutova a nevím jistě zda budu mít odvoz-když si zavolám sanitku,odvezou mě do Kadaně? A rodný list budu potom vyřizovat asi v Kadani,že? Trochu moc dotazů najednou,ale snad mě chápete ‹ Porodnice Jičín Porodnice Ostrava Poruba › Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.  |  Poslat stránku emailem | Kategorie: Porodnice Ahojky! Pokud budeš rodit v Vložila: princezna.
Kategorie: porodnice kadaň

Cviky na břicho

Cviky na břicho

« Cvičení Zumba Cviky na záda » Cviky na břicho Břicho je partie, která je hodně vidět. Nikdo nechce mít tlusté břicho, naopak spousta lidí chce mít pěkně vyrysované břicho. Stačí cvičit nějaké cviky na břicho, zařadit i kardio aktivitu a podpořit to správnou kvalitní stravu a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. V článku najdete jednotlivé cviky na břicho. Článek obsahuje i video ukázky cviků. Lidé chtějí mít vyrysované břicho Téměř každý by chtěl mít pevné vyrysované břicho. Je proto, ale třeba něco udělat. Je také důležité vědět, že ochablé svaly jsou často také příčinou bolestí zad. Břišní svaly se skládají s přímého břišního svalu a šikmého břišního svalu. Cviky na břicho břicho by jste měli vždy provádět se zakulacenými zády (pokud by jste cvičily s rovnými záda, tak by vás po čase začaly bolet záda).
Kategorie: posilování břicha video

Ronnie.cz - Posilování předloktí...?

Ronnie.cz - Posilování předloktí...?

Je to na zpevnění zápěstí a posilování předloktí. Když zmáčkneš, tak to chvilku drž, pak pusť a takhle pořád dokola, je to nejlepší ___ Můj log http://forum.ronnie.cz/viewtopic.php? t=27416& Když už jedu na doraz, když už nemůžu.. Rozepnu pásek a žeru dál!
Kategorie: posilování předloktí

Motokáry Kart areál Černý Most | kam vyrazit za sportem

Motokáry Kart areál Černý Most | kam vyrazit za sportem

Trenér fitness Tomáš Bartoš, Praha více informací Kraj: Praha Poskytování služeb osobního trenéra, poradce v oblasti fitness a výživy. Sestavení tréninkového plánu. Aktivity: fitness / posilovna Fitness centrum Rehafit více informací Kraj: Praha Provozování fitness centra. Je vždy přítomen fyzioterapeut, fitness instruktor nebo odborný asistent. Celý objekt je bezbariérový, včetně WC. Aktivity: fitness / posilovna, masáže, rehabilitační / kompenzační cvičení S - Fitness, Praha více informací Kraj: Praha Provozujeme fitness a relaxační studio, lekce ZUMBY. K dispozici solárium, Sun Fix - samoopalování, masáže, lymfomasáže, indoor cycling, vířivka, infrakabina, cvičební sál a dětský koutek. Aktivity: spinning / indoor cycling, zumba Bowling sportbar Primo, Praha 9 více informací Kraj: Praha Provozujeme bowlingové centrum s drahami, kulečníkem, šipkami, fotbálkem a videoprojekcí. Pořádáme bowlingové turnaje. Aktivity: airhockey (šprtec), bowling, stolní fotbal, šipky Bowlingové centrum, Praha více informací Kraj: Praha Nabízíme 6 bowlingových drah, restaurace, sportovní přenosy, pořádání akcí, videoprojekce, 200 míst k sezení.
Kategorie: posilovna černy most

Kategorie: