lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9457
Čeká na schválení: 281
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování prsou

Nejnovější v kategorii komunikace:


Cviky s vlastní váhou - posilujeme prsní svaly

Cviky s vlastní váhou - posilujeme prsní svaly

Cviky s vlastní váhou - posilujeme prsní svaly Možná se vám už stalo, že jste dostali chuť si zacvičit i jinde než v posilovně, třeba v přírodě. Také dovolená nebo delší služební cesta může pro Vás znamenat nechtěný výpadek z tréninku. Nemusí. V následujícím seriálu "Cviky s vlastní váhou" Vás postupně seznámíme vždy s několika cviky na každou partii. Začneme prsními svaly... Skvělý cvik na procvičení prsních svalů, ramen a tricepsů, když nemáme k dispozici činky nebo posilovnu, jsou hlavně kliky. Kliků je spousta variant, od kterých závisí, na kterou část těla budou působit, či budou zatíženy víc prsní svaly, jejich spodní a střední část, nebo i horní, triceps, či přední hlava ramen. Můžou se provádět s rukama na široko, na úzko, s různý vytočením předloktí s pomocí adaptérů, hlavou dolů, mezi lavičkami... Zaměřeno na prsa Kliky na široko klasicky Zaujmete polohu typickou pro provádění kliků, to jest trup držíme rovně, v jedné linii s napnutýma nohama. Ruce mějte poměrně dost od sebe, lokty do stran. Rozestup dlaní má být takový, že předloktí v dolní poloze kliku je kolmo k podlaze.
Kategorie: posilovací cviky videoSeznam zdrojů na téma posilování prsou:


Fórum o posilování a kulturistice
Posilování prsních svalů
Posilování prsních svalů | Sportovní výživa
nádor prsu? | Doktorka.cz
Posilovací stroje na posílení prsních svalů | inSPORTline.cz
Posilování pro pevná prsa! - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den
POSILOVÁNÍ PRO ŽENY | JAK NA PEVNÁ PRSA | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz
Plavání - Kilogramy.cz
www.telefonlarhrv.info: posilování prsou
Základy úspěšného modelování lidského těla VII. - předloktí a prsa
Posilování Prsních Svalů | Sportovní výživa
PROČ POSILOVAT PRSA
posilování prsou - jak.ipax.us
Sportovní výživa
Posilování prsních svalů – 5 pravidel, jak získat přitažlivý hrudník | Lepší postava.cz
Fórum o posilování a kulturistice
Prsa jako melouny! :-) | kulturistika.net
Cviky na prsní svaly
Zpevnění prsou, posilování prsou | TipNet.cz
Posilování prsních svalů pro větší prsa - Diskuze Omlazení.cz

Porodnice Lochotín - Plzeň - Diskuse - eMimino.cz

Porodnice Lochotín - Plzeň - Diskuse - eMimino.cz

Rychlá navigace: eMimino.cz » Diskuse » Porodnice » Porodnice Lochotín - Plzeň Diskusní fórum Skupiny Poradny Deníčky Fotoalba Bazárek Maminky Nevíte si rady? Napište nám. Nejnovější fotoalba: Lukášek dnes | 105 fotek Od: Luciján Jak rostu Samuelek-11měsíců dnes | 17 fotek Od: estrellita 19.12. 2011 slavím už 11 měsíců!
Kategorie: porodnice lochotín

Posilování břicha. VIDEOLEKCE - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den

Posilování břicha. VIDEOLEKCE - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den

reklama reklama Posilování břicha. VIDEOLEKCE - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den
Kategorie: posilování břicha doma

Proč při posilování nedávat lopatky k sobě a nerotovat pažemi dovnitř

Proč při posilování nedávat lopatky k sobě a nerotovat pažemi dovnitř

Proč při posilování nedávat lopatky k sobě a nerotovat pažemi dovnitř Omlouvám se, že začínám opakováním známých událostí, ale snad … „trocha historie nikoho nezabije“. Zjednodušeně můžeme říci, že to, co dnes nazýváme ramenní kloub, má základy staré půl miliardy let. U našich předků, paryb, byla ploutev připojena k dolní čelisti. Kosterní nálezy z té doby ukazují základy dnešní pažní kosti a ramenního kloubu. Před více než 250 milióny let, když první obratlovci začínali život na souši, došlo u obojživelníků k oddělení dolní části čelisti a stala se z ní lopatka a klíční kost. Lopatka je tedy poměrně „mladá kost“. Naši suchozemští předci se pohybovali po čtyřech přibližně 250 miliónů let. Pak „jsme“ prošli ještě stádiem lezení po stromech, které trvalo zhruba 30 miliónů let. Teprve v etapě, v níž jsme začali chodit po dvou (to je pár miliónů let), jsme začali používat horní končetiny nejen k pohybu, ale k různým činnostem, k práci. S tím vzrostly nároky v ramením kloubu na větší rozsah včetně zevní rotace.
Kategorie: posilování paží

HAM - Hnutí za aktivní mateřství­ - Exkurze do porodnice Bulovka

HAM - Hnutí za aktivní mateřství­ - Exkurze do porodnice Bulovka

Podporují nás Kontakt Podpořte HAM! Přidejte se! English Exkurze do porodnice Bulovka Na počátku roku 2006 jsme navštívily gynekologicko - porodnickou kliniku ve Fakultní nemocnici Na Bulovce. Porodní asistentka Jana Dvořáková, která se tu věnuje rodičům v rámci pravidelného "půldne otevřených dveří", má legrační zálibu v nadužívání zdrobnělin - dozvěděly jsme se však od ní mnoho důležitých informací, které jsme leckde jinde musely z porodních asistentek páčit. Informační hodiny pro rodiče probíhají v útulném přijímacím pokoji bývalého CAP, který teď už ovšem k porodům neslouží. Během základního povídání o porodnici a jejím provozu jsme se dozvěděly například to, že Bulovka patří v Praze k těm vstřícnějším, pracují tu "lidičky se srdíčkem nakloněným mamině". Císařským řezem je ukončeno kolem 15% porodů, většinou není problém prodělat operativní porod v epidurální či spinální analgezii, episiotomii provádějí do 30% případů, odehraje se tu cca 1500 porodů ročně. Porodnice organizuje placené předporodní kursy, jejich absolvování však není podmínkou porodu zde. Ani budoucí otec, který chce během porodu doprovázet a podporovat svou ženu, nemusí být nijak speciálně vyškolen. Benevolentní přístup většinou převládá i na nadstandardních pokojích. Neblaze proslulá jsou ovšem "lejstra", která Na Bulovce předkládají budoucí matce před porodem (někdy i během 1. doby porodní) k podpisu.
Kategorie: porodnice na bulovce

Počítačová diagnostika automobilových alternátorů

Počítačová diagnostika automobilových alternátorů

Závěr Je zřejmé, že se poruchy alternátoru zřetelně projeví změnou tvaru charakteristiky, popř. i změnou efektivní hodnoty měřené veličiny. V případě poruchy některé diody hlavního usměrňovače je změna charakteristiky velmi výrazná a lehce rozpoznatelná. Způsob diagnostiky periodických dějů pomocí počítače vybaveného přídavnou kartou pro digitalizaci vstupních signálů a konverzí získaných dat pro další počítačové zpracování je výhodný. Hlavní předností je komfortní přenos, zpracování, vyhodnocení i archivace získaných údajů, ke kterým se možno kdykoliv se vrátit a použít je pro pozdější analýzy. Výhodou je také téměř libovolně nastavitelná podrobnost zaznamenávání snímaného signálu, která je závislá pouze na technických parametrech použitého hardweru. Další výhodou je možnost výběru té části záznamu, která nese klíčovou informaci a může být zpracovávána samostatně. Pro uvedené a obdobné aplikace lze s dobrými výsledky použít vhodnou osciloskopickou kartu, osazenou v počítači PC 386 SX, 25 MHz, 8 MB RAM. Tato konfigurace se však jeví jako minimálně nutná, není-li požadováno získání výsledků v režimu ON-LINE. Ověřená úprava osobního počítače se jeví jako vhodné a perspektivní řešení pro diagnostiku rychlých periodických dějů, které mohou být charakterizovány vhodným elektrickým signálem.
Kategorie: poruchy alternátoru

Kategorie: