lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14788
Čeká na schválení: 13
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posílení svalů pánevního dna

Nejnovější v kategorii komunikace:


Posilování s vlastním tělem (M. a H. Jarkovská) - fotografie

Posilování s vlastním tělem (M. a H. Jarkovská) - fotografie

Známá propagátorka a trenérka fitness a aerobiku připravila společně se svojí dcerou knížku, přinášející soubor 417 účelových posilovacích cvičení, která jsou uspořádána podle anatomicko-fyziologického působení na jednotlivé oblasti pohybového ústrojí a v souvislosti s tím na nervovou, dýchací a srdečně-cévní soustavu. Cviky jsou demonstrovány na více než sedmi stech černobílých fotografiích a rozděleny podle svalových skupin a kloubů, které se na pohybu podílejí. Kniha je určena všem, kteří chtějí samostatně cvičit doma i v posilovně, a zárověň přináší velké množství nápadů a rad cvičitelům a trenérům fitness. Přejít do e-shopu: Posilování s vlastním tělem (M. a H.
Kategorie: posilování vlastním tělemSeznam zdrojů na téma posílení svalů pánevního dna:


Untitled
Při problémech s únikem moči pomáhá cvičení na posilování svalstva pánevního dna - Ordinace.cz
Cvičení v I. trimestru | Těhotenství, porod, vývoj dítěte a nemoci očima předních českých odborníků
Posilování svalů pánevního dna pro začátečníky
Cvičení svalstva pánevního dna pro muže a ženy - TENA
wellness.cz | Novinka
14. díl cvičení s Hankou: svaly pánevního dna - iDNES.cz
Posilování pánevního dna: Opravdu víte, jaké svaly zapojit? - Vitalia.cz
Mania.cz - Agregátor slev - VIOLET - Patentovaná pomůcka pro posílení svalů pánevního dna!
AMBULATORIUM
Cviky pánevního dna - Zdravě.cz
www.pomucky-inkontinence.cz
Své zdraví i sexuální prožitek zlepšíte cvičením svalů pánevního dna | Žijeme naplno
Tantrajóga pro ženy - cvičení Mohendžodáro - Jak posilovat svaly pánevního dna? - Posilování svalů pánevního dna
nakladatelství Portál - internetové knihkupectví
Cvičení: Pánevní dno | Hubnutí | Femina.cz
Posílení svalů pánevního dna Violet - inzerce, prodám
:: IncoStress :: Svaly pánevního dna, posilování a cvičení
Posilování pánevního dna | Sportovní výživa
AZ SLEVY.CZ -

Jak posílit záda a zbavit se bolestí - Žena.cz

Jak posílit záda a zbavit se bolestí - Žena.cz

Jak posílit záda a zbavit se bolestí 15.11. 2006 uzi reklama Ve světě je známý originální preventivní a terapeutický systém Kieser Training, zaměřený především na posílení zad.. V řetězci téměř 150 center s unikátními stroji po celém světě provozuje vlastní soustavu cvičení na speciálních strojích, jejichž prospěšnost prokázaly nezávislé vědecké studie. I vážné případy Základem je fixace pánve, protože k posílení hlubokých zádových svalů je nutné eliminovat pomoc svalů z ostatních částí těla. Individuální plán, vypracovaný pro každého zvlášť, zlepší funkčnost, stabilitu i ohebnost páteře.
Kategorie: posileni zad

Animační programy Valachy | Wellness hotel Horal

Animační programy Valachy | Wellness hotel Horal

Nacházíte se zde: Úvodní strana Sport Horal Animační programy Animační programy pro hosty Animační programy pro hosty Pro naše hosty pravidelně připravujeme zábavné sportovní aktivity, kterými Vás budou provázet naše sympatické animátorky Tereza a Lucka. AQUA FITNESS (délka trvání 40 min) Vodní prostředí má příznivé účinky na páteř a pohybovou soustavu. Oproti cvičení na zemi, je to cvičení bez jakýchkoliv otřesů, a tím nejúčinněji chrání nejen naše klouby, ale i kardiovaskulární systém. Jelikož je tělo ponořeno, dochází automaticky díky hydrostatickému tlaku vody, ke snížení krevního tlaku a ke zlepšení srdeční funkce při cvičení. Odpor vody je v závislosti na rychlosti prováděného pohybu 4x až 42x vyšší než odpor vzduchu a tím zvyšuje intenzitu cvičení a současně masíruje svaly. Dochází k vyrovnávání svalových disbalancí, svalové rehabilitaci a zlepšení krevního oběhu. A jako každé cvičení odbourává i stres a napětí. BODY  STYLING (délka trvání 60 min) Vytvarujte si tělo podle vašich představ! Jedná se o cvičení zaměřené na tvarování postavy, s posilováním všech svalových skupin, hlavně však těch, které mají snahu ochabovat. Lekce se skládají z jednoduché aerobikové sestavy na zahřátí, poté následují posilovací bloky, jednak s využitím vlastní hmotnosti, ale i s použitím různého náčiní jako je posilovací guma, overball, velký míč.
Kategorie: posilovací guma cviky

Tvrdý tělesný trénink

Tvrdý tělesný trénink

Na základě stanovených cílů výcviku sestavuji jednotlivé tréninky. Trénink Pokud nejsou k dispozici lepší prostory, nebo s ohledem na úsporu času, může trénink probíhat doma nebo v přírodě. Délka tréninku je typicky 45 - 90 minut. Základem tréninku jsou prostné posilovací cviky, posilovací cviky s činkami a vytrvalostní cvičení.
Kategorie: posilovací cviky s činkama

Posilování břišních svalů – proč málokdo skutečně uspěje? | Lepší postava.cz

Posilování břišních svalů – proč málokdo skutečně uspěje? | Lepší postava.cz

Lepsipostava.cz -> Posilování břišních svalů Posilování břišních svalů – proč málokdo skutečně uspěje? Snažíte se o úžasně pevné břicho, nebo o zhubnutí do plavek ? A vaše snaha se neprojevuje tak, jak byste rádi? Ohledně posilování břišních svalů je několik důležitých zásad, které zkrátka potřebujete znát. Pokud budete cvičit bez základních znalostí, budete možná vynakládat energii špatným směrem, vaše tělo bude celé rozlámané, a původní odhodlání může skončit rezignací. Silné břišní svaly zůstanou jen nesplněným snem. Ale nebojte se, právě proto jsme pro vás připravili článek, který vás rychle zasvětí do tajů správného posilování břišních svalů a pomůže vám s pohodlným a efektivním budováním přitažlivého a silného břišního svalstva! Posilování břišních svalů – jednoduché principy, díky kterým budete cvičit skutečně efektivně
Kategorie: posilování břišních svalů

Uzavření porodnice v Ostravě - Fifejdy?

Uzavření porodnice v Ostravě - Fifejdy?

ia. kaa výběr porodnice? to už je jak v praze? já rodila a jen se mě gyndařka na posl. návštěvě zeptala kam chci jít. Nikde jsem se neregistrovala... jinak o těch Fifejdách jsem šlyšela taky, prej někdy kolem léta by to mělo začít, ale jak dlouho nebo tak to nevím... gabi zavolej si tam a budeš chytřejší kaa byla jsem ve Vítkovicích a max. spokojenost 10. úno 2009 ve 21:23 • 2 děti • Odpověz
Kategorie: porodnice ostrava fifejdy

Kategorie: