lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1800
Čeká na schválení: 31
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování začátečník

Nejnovější v kategorii komunikace:


NEDONOŠENÁ MIMINKA: Předčasný porod

NEDONOŠENÁ MIMINKA: Předčasný porod

úterý, 1. června 2010 Předčasný porod Můj předčasný porod Velice brzy po předchozím potratu se mi na těhotenském testu objevily 2 čárky. Mé první těhotenství skončilo potratem, přišli jsme o dvojčátka. V té době se mé kamarádce narodila holčička a já byla plná rozporuplných emocí. Chtěla jsem se radovat s kamarádkou, ale zároveň se mi chtělo plakat, proč nám se to zrovna nepovedlo, co jsme udělali špatně. Miminko jsme chtěli moc oba a pro mě každé měsíčky znamenaly falešnou naději. Naštěstí velice brzy po potratu se mi na těhotenském testu objevily 2 čárky. Sama jsem tomu nemohla ani uvěřit, ale byly tam. Hned jsem to hlásila příteli, ale přišla ledová sprcha. Těhotenský test nechtěl ani vidět, bál se, aby nepřišlo další zklamání.
Kategorie: porodnice lochotínSeznam zdrojů na téma posilování začátečník:


Posilování pro začátečníky II.
Zasady cviceni v posilovne
Začátečníci - Kulturistika, Posilování
fitness centrum Průvan - tělocvična
Vše, co jste chtěli vedět o posilování - 1.část | FIT-KUL.cz
Fitness informace
Posilování pro začátečníky - NUTRISPORT.CZ
Kulturistika, Posilování - posilovani, kulturistika, svaly, muscle, bodybuilding, cviky
Step aerobik - začínáme - hejbejseTV
Specializovaná prodejna | Skipoint.cz
JAK POSILOVAT - FITCENTRUM DUBINA PARDUBICE
Kulturistika - Posilování - trenink pro zacatecniky na 2 dny
Fórum o posilování a kulturistice
Posilování+aerobní tréning atd-začátečník : Trénink a cviky - Page 2
FITNESS | INLINE BRUSLENÍ | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz
Průvodce posilováním pro začátečníky - Kulturistika, Posilování
Posilování pro začátečníky.
Bench-press - Wikipedie
Časté chyby začátečníků | Fitplus.cz
Jak vybrat a kde koupit jednoruční činky | Posilovací cviky

Cvičení, které si poradí nejen s celulitidou – Novinky.cz

Cvičení, které si poradí nejen s celulitidou – Novinky.cz

Každý den začněte 20-30 minutovou procházkou. Zaparkujte tedy auto o pár bloků dál  či vystupte z tramvaje o dvě zastávky dříve... Důležité je udržovat vzpřímený postoj po celou dobu chůze. Narovnejte se v páteři a vytáhněte co nejvíce z pasu nahoru. Ramena držte stažená dozadu a dolů. Zatažené břicho vám pomůže snáze udržet postoj a nebudete tolik namáhat bedra. Našlapujte na paty. Paty by se měly dotknout země jako první a pak teprve následuje chodidlo až po špičky prstů. Při chůzi si pomáhejte rukama, volně pokrčenýma v loktech, a pohupujte jimi vpřed a vzad. Používáte-li při chůzi paže, spálíte více kalorií a zlepšíte tak efekt cvičení.
Kategorie: posilování steheních svalů

Fiveriders - Jak cvičit - Studio Slim Body Brno

Fiveriders - Jak cvičit - Studio Slim Body Brno

1 – Klouzavý pohyb Pro rozpohybování začínáme klouzavým pohybem. Tento cvik nám umožňuje zapojit všechny svaly dolních končetin, svalů hýžďových, břišních a díky krokovému stereotypu také zádových svalů. Tento cvik je vhodný použít po jakémkoliv s dále jmenovaných cviků. Umožňuje nám aktivní vydýchání, srovnání tepové frekvence a přitom stále udržujeme tělo v pohybu. Při tomto cviku se držíme rukama za vzdálenější přední (čelní) madlo, ruce jsou napnuté a nohy provádějí klouzavý krokový stereotyp. Druhá varianta – ruce jsou pokrčeny, držíme se za zaoblenou stranu bočního madla blíže k tělu. Klouzavý pohyb je v tuto chvíli méně náročný, dolní končetiny mohou dělat kratší průměr při pohybu, nedochází k vytáčení pánve. Používáme jej při vydýchání po posilovacím cviku. 2 – Cvik v přední části stroje Posilovací cvik v přední části stroje – ruce se drží madel v bočním ohybu, jsou pokrčené. dolní končetiny posuneme do přední části stroje, děláme pohyb složený z krátkých kmitů.
Kategorie: posilování dolních břišních svalů

Porodnice KZ,a.s.-Masarykova nemocnice Ústí nad Labem o.z. | Maminka.cz

Porodnice KZ,a.s.-Masarykova nemocnice Ústí nad Labem o.z. | Maminka.cz

Poslední komentáře (5/9) Rodila jsem v naší nemocnici lednu byla jsem moc spokojená paní doktorka byla úžasná a moc jí děkuji. Až na jednu porodní asistentku ta byla nesnesitelná. Ale jinak supr. Vložila: Anonym | 31.12. 2010 15:31 ja jsem v ustecke porodnici rodila pře 8 měsíci a mužu říct že porod sem měla skvělej díky doktorum a sestram proběhl skvělě Vložila: sisinka89 | 15.8. 2010 09:15 Porod březen Rodila jsem v Ústecké porodnici na konci března a byla jsem maximálně spokojená!!! Od přijetí do nemocnice až po propuštění. Původně jsem měla v plánu rodit za každou cenu s epidurálem,ale nakonec jsem to zvládla i bez něj a musim říct, že mi všichni ohromně pomohli, byli moc hodní a měli velké pochopení pro mě jako prvorodičku. Takže mám i přes všechnu bolest na porod pěkné vzpomínky. I na odd. šestinedělí byly sestřičky moc příjemné a se vším kdykoliv pomohly a poradily.
Kategorie: porodnice v ustí nad labem

Cviky na prsní svaly

Cviky na prsní svaly

« Cviky na stehna Cviky na hubnutí » Cviky na prsní svaly Cviky na prsní svaly provádí téměř každý hodně rád, mnoho lidí to však přehání. Vše musí být i mírou. V článku vám představíme základní cviky na prsní svaly. A můžete se také podívat na video ukázky jednotlivých cviků na prsní svalstvo. Cvičení prsních svalů Cviky na prsní svaly myslíme především cviky na velký prsní sval a malý prsní sval. Zapojen bude i pilovitý sval přední. Hodně lidí preferuje cvičení prsních svalů až moc, cvičí prsa (hlavně benčpress) téměř v každém tréninku. Výsledkem pak mohou být různé dysbalance či zdravotní problémy. Proto by jste měli vždy celé vaše tělo procvičovat rovnoměrně. Během celého týdne je potřeba procvičit všechny partie na těle.
Kategorie: posilování na prsní svaly

8. - 12. týden (3. lunární měsíc) | Maminka.cz

8. - 12. týden (3. lunární měsíc) | Maminka.cz

8. - 12. týden (3. lunární měsíc) 31.3. 2009 11:00 | redakce | Maminka RUBRIKA: Těhotenství a porod Plod miminka Zpozorovat můžete například hlavu i její obličejovou a mozkovou část, trup, končetiny, pupečník nebo vyvíjející se plodové obaly. Neodmyslitelně do 8. - 2. týdne patří ultrazvukové vyšetření. Nejenom že datuje reálné stáří těhotenství, ale mezi 11. a 13. týdnem se již provádí takzvaný kombinovaný screening na vrozené vývojové vady, sestávající jednak z UZ vyšetření, jednak z odběru krve na specifi cké látky (PAPP-A, HCG). Co dalšího může nastávající maminky překvapit? Zajímá vás, jak vypadá rostoucí plod? Nastávající matka * Na první pohled zatím není patrné, že jste těhotná.
Kategorie: poševní výtok v těhotenství

Kategorie: