lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12084
Čeká na schválení: 343
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování steheních svalů

Nejnovější v kategorii komunikace:


Posilovací cviky pro hubnutí | Aktin.cz | internetový magazín o sportu, fitness, zdraví a výživě

Posilovací cviky pro hubnutí | Aktin.cz | internetový magazín o sportu, fitness, zdraví a výživě

Čtvrtý článek ze sekce: Téma měsíce. Dnes se budeme zabývat cviky a partiemi, které jsou pro nás nejdůležitější pro hezký vzhled na pláži. První článek o výživě při hubnutí naleznete zde: Hubnutí do plavek a výživa Jaké doplňky užívat při dietě naleznete zde: Doplňky stravy pro hubnutí do plavek Jak probíhá hubnutí v našem těle? Dozvíte se zde: Fyziologie hubnutí Nebudu vás trápit dlouhými návrhy cvičení a nabídnu pouze cviky, které zaručeně fungují. Pro ženy přijdou vhod zejména cviky na hýždě a boky, případně dolní končetiny. Muži zase ocení přínos cviků na břišní svaly. Dnes a denně vidím v posilovně mnoho žen a mužů, jak zápasí s činkami a stroji a v podstatě nevědí, jak najít cestu k jejich vytoužené postavě. Aktin.cz vám nabízí malý návod. Stehna, hýždě a boky Výpady S párem jednoruček s volně spuštěnými rukami vykročte ze vstoje jednou nohou dopředu asi 60cm. Toto je základní poloha.
Kategorie: posilovací cviky na hýžděSeznam zdrojů na téma posilování steheních svalů:


Ortopedickб ambulance
CYBEX - EAGLE - Posilovací-Stroje.com
Cvičení doma • Zobrazit téma - posílení atrof. stehenního svalu
Rekonstrukce zkřížených vazů
Cvičení, které si poradí nejen s celulitidou – Novinky.cz
Fitness - ceník
Cviky pro posilování břišních svalů
Wellness centrum FitTop
Pilates cviky – cvičení na stehna a zadek | Hubneme-cvičením.cz
Stehna
Posilovací lavice - lavice na posilování | DoMish SPORT
šikmá lavice - Nejlepší Ceny.cz
SLABÉ SVALY SE PODÍLÍ NA ZRANĚNÍ KOLENE | fitness.cz & KETTLER - největší prodejce fitness a sportovní výživy v ČR. Rotoped, rotopedy, posilovací stroje, sportovní výživa, Weider, Kettler, posilovny.
Rekonvalesce po artroskopii kolene - Diskuse - eMimino.cz
Jednoúčelové lavice - Posilovací lavice Kettler
Kulturistika - Posilování - anatomie zadni casti stehna
Fitness doplňky | nejlevnejsisport.cz
Posilování zápěstí, posilování břišních svalů, posilování rukou | Zdravi-Sport.cz
Svaly a zranění - O cvičení, posilování, hubnutí - osvalech.cz
Rady a zásady při posilování břišních svalů - Kulturistika, Posilování

Vaše názory - Nemocnice Ostrov

Vaše názory - Nemocnice Ostrov

* povinný údaj, email se nebude zobrazovat. Pavel Javůrek - 8. července 2011 Poděkování psychiatrickému oddělení Letos jsem byl opět hospitalizován na psychiatrickém oddělení, tentokrát na akutní stanici od 10.6. 2011 do 8.7. 2011. Ještě jednou bych touto cestou chtěl poděkovat celému týmu psychiatrického oddělení pod vedením primáře MUDr. Václava Feruse. Mým ošetřujícím lékařem byla paní MUDr. Dagmar Humenská, která mi vždy zlepšila mou smutnou náladu nejen slovem, ale i svým pohledem. Musím říci, že k ní mám opravdu velkou důvěru a vážím si ji. Opět jsem poznal mnoho dobrých lidí kolem.
Kategorie: porodnice karlovy vary

Cviky s vlastní váhou - výpady - cvik na stehna a hýždě

Cviky s vlastní váhou - výpady - cvik na stehna a hýždě

Cviky s vlastní váhou - výpady - cvik na stehna a hýždě Výpady - s činkou i bez. Je to vynikající cvik na stehna a hýždě. A právě to jsou problematické partie většiny žen. Proto jim taky tento cvik vřele doporučuji. Aby cvik byl účinný a zároveň bezpečný, je nutné se ho správně naučit... Provedení: postavte se, chodidla mírně od sebe a vykročte nohou dopředu. Délka a hloubka kroku má být taková, aby koleno přední nohy nepřesáhlo špičku. Další důležitá věc je abyste došlápli na patu a pak na celou plochu chodidla. Zadní pokrčená noha je na špičce a může se lehce dotknout podlahy. Pohyb pokračuje buď to zpátky do výchozí polohy odrazem od přední nohy, nebo pohybem vpřed a přinožením.
Kategorie: posilování s vlastní vahou

3 revoluční cviky na boky, které dovedou efektivně tvarovat | Lepší postava.cz

3 revoluční cviky na boky, které dovedou efektivně tvarovat | Lepší postava.cz

Lepsipostava.cz -> Cviky na boky Aby cviky na boky nebyly jen ztrátou času a energie: Není problém najít na internetu popis cviků na boky. Je ale problém najít skutečně účinné postupy. Každý cvik se tak samozřejmě bude tvářit, ale jen málo cviků doopravdy efektivně formuje vaše tělo. Navíc pro účinné cvičení potřebujete cvik pochopit a dokonale ovládnout. Připravili jsme si pro vás výběr a přehledné vysvětlení skutečně účinných cviků na boky, se kterými se ztráty času bát skutečně nemusíte! 1. Cviky na boky: boční výpad Začínáme ve stoje, ruce dejte v bok a nohy od sebe rozkročte víc, než na šířku vašich ramen. Z výchozí pozice s výdechem pomalu přesouvejte váhu na pravou nohu – přitom tlačte pravou patu k zemi. Až dosáhnete krajové pozice, pomalu nohu opět narovnávejte a s nádechem se vraťte do výchozí pozice. Nohy vyměňte. TIP: P okud při návratu do výchozí pozice zvýšíte rychlost cviku, budete spalovat více kalorií.
Kategorie: posilovani na boky

KPO - Lékař KPO radí: posilování přímého a šikmého břišního svalu

KPO - Lékař KPO radí: posilování přímého a šikmého břišního svalu

Posilování přímého a šikmého břišního svalu aneb nad dopisy lékaři KPO Po nějaké době se opět vracím k problematice šikmých břišních svalů. Jednak je to oblast zajímavá a (nejen) mezi cyklisty rozhodně neprobádaná, ale je tu ještě jeden důvod. V gentlemanských dávno minulých dobách bych to nazval „čestným dluhem". Před nějakým časem jsem totiž v kombinovaném záchvatu nemístné suverenity a roztržitosti odstřelil při likvidaci virové infekce z pošty celou složku s vašimi dotazy. Bohužel byl mezi nimi (skoro zázrakem jen jediný, alespoň co já si pamatuji) i nezodpovězený dotaz na posilování šikmých břišních svalů. Protože jsem zatím na všechny dotazy odpověděl, vnímám to jako čestný dluh. A nemaje zpětnou adresu, činím tak veřejně. Snad na mne za tu dobu tazatel nezanevřel. Znovu něco z vývoje Anatomickému a funkčnímu popisu už jsem se věnoval před časem. Kdo by si snad chtěl některá fakta osvěžit, tomu zde nabízím propojení na předchozí článeček na stejné téma.
Kategorie: posilovaci cviky na prsni svaly

Porodnice :: Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice nad Labem - Bonella :: Portál pro maminky a těhotné

Porodnice :: Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice nad Labem - Bonella :: Portál pro maminky a těhotné

Porodnice :: Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice nad Labem Homepage > Seznam porodnic Město: Roudnice nad Labem Adresa: Alej 17. listopadu 1101 www: www.pnsp.cz Telefon: 416 858 111 Zvětšit mapu Diskuze Příspěvky, které obsahují reklamu nebo nevhodný obsah, budou vymazány. Vložit nový příspěvek V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky
Kategorie: porodnice roudnice

Kategorie: