lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1108
Čeká na schválení: 326
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování stehen

Nejnovější v kategorii komunikace:


Porod na Bulovce - zkušenosti - Diskuse - eMimino.cz

Porod na Bulovce - zkušenosti - Diskuse - eMimino.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu První příspěvek v tématu veronika33 Kecalka Příspěvků: 126 30.01. 11 19:19 Porod na Bulovce, zkušenosti.. Ahojky, je tu někdo kdo v poslední době rodil na Bulovce? Jaký máte názor na prostředí atd… díky Napsat příspěvek Stránka: 1 2 Další » Reakce: Krteček + linda Kecalka Příspěvků: 167 30.01. 11 19:26 Rodila tam kamarádka a na nic si nestěžovala, byla spokojená. Napsat příspěvek veronika33 Kecalka Příspěvků: 126 30.01. 11 19:40 četla jsem že porodní sály jsou nic moc a hekárna a tak před porodem, pak už šestinedělí chválili. Já bych chtěla teda ten nadstandart pro dvě, doufám, že bude volný:-), ale co to by se nedalo nic dělat:-))) Napsat příspěvek BohunkaP Kelišová Příspěvků: 6178 30.01. 11 19:46 veronika33 píše: četla jsem že porodní sály jsou nic moc a hekárna a tak před porodem, Na tohle je nejlepší nečíst o tom, ale zajít se tam podívat. Já tam rodila dvakrát a nemůžu si stěžovat, byla jsem spokojená.
Kategorie: porodnice na bulovceSeznam zdrojů na téma posilování stehen:


Posilování stehen | Diet-style-fashion
Cvik pro posilování stehen – cvičení s gumou | Cvičení doma
Stroj na posilování stehen a břišních svalů, prodám Řepiště
Cviky na stehna – 3 jednoduché cviky pro dokonalé nohy | Lepší postava.cz
Aerobní sál: Sport centrum Nirvana
Předvedení cviku na posilování stehen - Jičínský deník
Uložto LIVE - 05-04_bud_fit_s_ct - posilování hýždí a zadní strany stehen - Havrdová
POSILOVACÍ CVIKY | CVIKY NA STEHNA | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz
Jak zhubnout stehna
Cvičte s námi: Posilování - ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama
Kulturistika - Posilování - stihle nohy zadecek stehna
Posilování stehen pro objem - Diskuze Omlazení.cz
Posilování stehen a hýždí (1) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
Posilování stehen a hýždí (2) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
Stehna - Kulturistika, Posilování
Posilování stehen | Majka996
Štíhlé nohy? Začněte s posilováním vnitřních stran stehen - Vitalia.cz
CVIKY na zformování stehen a posílení nohou - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den
Cviky na stehna, i na vnitřní stranu stehen, video
videa: posilování stehen | JakTak.cz

Posilovač břišních svalů AB COUCH REBOUNDER | HYPERSHOP s.r.o. - fitness - sport - koloběžky

Posilovač břišních svalů AB COUCH REBOUNDER | HYPERSHOP s.r.o. - fitness - sport - koloběžky

Popis: Posilovač břišních svalů AB COUCH REBOUNDER Posilovač břišních svalů AB Couch Rebounder Posilovač břišních svalů AB COUCH REBOUNDER Tento posilovač Vám umožní účinně posilovat břišní partie, aniž byste příliš zatěžovali záda. Má trojí nastavitelnou sílu odporu,je tedy vhodný pro méně i více zdatné uživatele. Tvarované opěrky zároveň umožňují lepší masáž zad. Rozměry: 57x59x68 cm. Barva: šedá-černá Popis Posilovacího a masážního stroje Posilovací a masážní stroj. Pouze 5 minut cvičení každý den pro zajištění efektivního tréninku bříška, pasu a posílení + masáž zádových svalů. Posilovač břišních svalů AB Rebounder - pět pohyblivých válců na zádové opěrce a 3 stupně nastavení odporu pro aktivní procvičení bříška, pasu a posílení zádových svaků. - Pohyblivé válce mají také relaxační masážní účinek. - podpírá krk i záda, a proto je cvičení na něm zdravější! - se zaměřuje na všechny břišní svaly (spodní, horní, střední i boční).
Kategorie: posilovače břišních svalu

HOSTEL CORTINA | Ubytování v Praze a okolí, hostel Praha a okolí | kamsi.cz

HOSTEL CORTINA | Ubytování v Praze a okolí, hostel Praha a okolí | kamsi.cz

Na úvod > Praha a okolí > hostel > HOSTEL CORTINA HOSTEL CORTINA, Praha 5 - Smíchov Levné ubytování v historickém centru Prahy Nabízíme Vám 1, 2, 3 a 4-lůžkové pokoje hotelového typu s vlastním soc. zázemím (WC, SPRCHA) Hostel je po rekonsrukci, pokoje jsou vybaveny TV, LEDNICÍ, atd. Kapacita Hostelu je 56 lůžek + možnost přistýlky. Děti do 5 let - ZDARMA. Na každém patře kuchyňka s vybavením. Parkování před Hostelem, NON - STOP Recepce. Možnost stravování (snídaně, oběd, večeře) Informace pro zákazníka: Výborná dotupnost ke kulturnímu, zábavnému i sportovnímu vyžití. Jsme 15min. od Václavského náměsti, 10min. od Pražského hradu a Národního divadla, možnost vycházek po Petříně (rozlehlý park, lanovka, rozhledna,hvězdárna).
Kategorie: posilovna arbesovo náměstí

Břišní svaly - cviky a mýty - O cvičení, posilování, hubnutí - osvalech.cz

Břišní svaly - cviky a mýty - O cvičení, posilování, hubnutí - osvalech.cz

autor: Bc. Jiří Zimula | kategorie: cvičení | vydáno: 11.04. 2007 Břišní svaly - cviky a mýty Když se zeptám jaká svalová partie je cvičena nejčastěji, co dostanu za odpověď? Prsa, biceps, břicho? Pokud nebude břicho na 1. místě, tak vždy na "špici". Proč si tedy nepřiblížit některá fakta o biomechanice cviků, které ždímají břišní svaly? Liší se od sebe vůbec nějak cviky? Nejčastěji se setkávám s informací, že existují jisté cviky na "spodní břicho" a naopak jsou i cviky na "horní břicho". Je možné izolovat část břišního svalu?
Kategorie: posilování břicha cviky

Fitness Centrum Merin

Fitness Centrum Merin

Vítejte na stránkách Fitness Centra Měřín Nabízíme velký výběr posilovacích strojů na 200m 2, solárium Ergoline Turbo, dětský koutek, příjemný personál a širokou nabídku fitness programů pro muže, ženy i děti. Proškolení instruktoři Vám vypracují cvičební plán i jídelníček na míru Mimořádná nabídka AKCE LISTOPAD ZUMBA VSTUP JEN ZA 50,- AKCE FITNESS LEKCE DO KONCE ROKU VŠE JEN ZA 60,- od 5. záři znovu otevřeno od pondělí do soboty 14:30-21:00 od 12. září zumbatomic (prihlášky přijímáme do 10.9.) od 19. září Zumba Gold každé úterý 14:00-15:00 od 20. září koblížci (prihlášky přijímáme do 17.9.) Kontakt Náměstí 46 Měřín 594 42, u autobusové zastávky vedle Pizzerie Caribic Mobil: 603 589 084 (pouze v provozní době) Email: fitnesscentrummerin@seznam.cz Facebook: fitness centrum merin, ZUMBA-Merin REZERVACE na fitness lekce pouze telefonicky Provozní doba Pondělí - Sobota: 14:30 - 21:00 hod. Rozvrh
Kategorie: posilovací plán pro ženy

Zákonné pojištění vozidel

Zákonné pojištění vozidel

Oblíbené Vyřazení z evidence Vykradení vozu Povinne ruceni sazby Dopravní nehoda Mezinárodní karta direct.cz Registrační značky Česká kancelář pojistitelů Limity plnění Prolongace smlouvy Hraniční pojištění Výběr povinného ručení Pojistné krytí Vandalismus Pomoc při nehodě Zákonné pojištění vozidel Existuje veliká spousta různých pojištění, jako například havarijní pojištění, ale většina těchto pojištění není ze zákona povinná. Ale pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla musí mít každý vůz. Pozor, také vůz, který je opatřen registračními značkami a je jen odstaven na pozemní komunikaci. Zkrátka pokud je vůz provozován na veřejných pozemních komunikacích musí mít zákonné pojištění. Zákonné pojištění je povinen vlastník vozu, nebo jen spolumajitel jak tuzemského vozidla, tak také cizozemského vozu, pokud nestanoví zákon jinak anebo nebude udělena výjimka. Někdo z vás se může také ptát, co se vlastně stane, když toto pojištění neuzavřete. Pokud tedy nebudete mít zřízené zákonné pojištění čeká na vás tučná pokuta od 5 000Kč do 40 000Kč. Doposud to bylo v uvozovkách pouze 20 000Kč. Tohle vyplývá z novely zákona č. 168/1999, která platí od 1.
Kategorie: porovnání zákonného pojištění

Kategorie: