lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14743
Čeká na schválení: 119
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování paží

Nejnovější v kategorii komunikace:


Seriály - Voyo.cz – Videoportál s jedinečnou nabídkou filmů a seriálů - Redakce III - 31. díl - Posilovna

Seriály - Voyo.cz – Videoportál s jedinečnou nabídkou filmů a seriálů - Redakce III - 31. díl - Posilovna

Zakoupili jste licenci na: Redakce III - 31. díl - Posilovna Děkujeme Vám za platbu. Licence bude platná do   Zavřít a přehrát titul Redakce III - 31. díl - Posilovna Redakce III - 31. díl - Posilovna Viktor se bláznivě zamiluje do Kateřiny a vymýšlí co nejoriginálnější rande. S Martininou pomocí se rozhodne Kateřině poslat tajně vstupenku do kina, aby netušila s kým se tam potká. Redakce III - 31. díl - Posilovna Viktor se bláznivě zamiluje do Kateřiny a vymýšlí co nejoriginálnější rande. S Martininou pomocí se rozhodne Kateřině poslat tajně vstupenku do kina, aby netušila s kým se tam potká. Alternativní název Redakce III - 31.
Kategorie: posilovna andělSeznam zdrojů na téma posilování paží:


Posilování paží
Proteiny na růst svalů
Posilování
Poradna - Posilování - paže - FITHALL.cz
Posilování paží | Wellneo
Mohutné ruce – cesta k padesátkám - Kulturistika, Posilování
Posilování rukou | Kulturistika, Fitness
Cvičení s činkami: posilování ramenních svalů - Ordinace.cz
Specializace posilování paží
Posilování: Paže - Biceps - Kulturistika, fitness
25. díl cvičení s Hankou: posilování ramen a paží - iDNES.cz
Posilování paží | Proteiny na růst svalů
Nejčastější technické chyby při posilování vybraných svalových partií | Doktorka.cz
Ruce posílíte i bez činek
chodíme.cz - Nordic Walking všude kudy chodíme | posilování
Jak posilovat
Nejčastější technické chyby při posilování vybraných svalových partií
Svalstvo paží
Posilování rukou
Chcete chodit v tílku? Posilujte paže! - Vitalia.cz

Cviky pro těhotné ženy (1) > Děti a rodina > Buď-Fit.cz

Cviky pro těhotné ženy (1) > Děti a rodina > Buď-Fit.cz

Lenka Kindlová - 16.02. 2008 - 18:48 Dobrý den, mohla by jste mi poradit nějaké cviky pro těhotné na zhubnotí nebo alespoň zpevnění boků a zadečku? Připadá mi, že rosolovatím před očima. Děkuji mirka vosicka - 17.02. 2008 - 18:50 Re:Lenka Dobrý den Lenko. Přibírání na váze v době těhotenství je zcela přirozený stav. Roste ve vás miminko a tedy váha musí jít nahoru. To,že se v době těhotenství nedoporučují žádné striktní diety a přehnaná pohybová aktvita, o tom jsme již psali. V článku se dočtete,jaká je nejvhodnější strava v době těhotenství a také zde naleznete doporučenou pohybovou aktivitu. Příští týden zde vyjde další článek se cviky pro těhotné.
Kategorie: posilovací cviky s balonem

Lysá nad Labem :: Zobrazit téma - Nemocnice Nymburk

Lysá nad Labem :: Zobrazit téma - Nemocnice Nymburk

S Nymburskou nemocnicí mám špatné zkušenosti. Kdyby ji zítra zavřeli, bude jen dobře. Někteří lékaři sice dobří, ale prostředí příšerné. Jedna sprcha na oddělení a jeden záchod s neustále mokrým prkýnkem. Obsluha mizerná. Nevím jak porodnice nyní, ale v době kdy ji potřebovala naše rodina to bylo příšené. Nejlepší by asi skutečně bylo,, jak už zde na foru zaznělo kdyby ji KÚ společně s Městem Nymburk přebudovali na Domov důchodců a ušetřili nějaký ten miliónek za stavbu v Lysé. Našich občanů je v domově velmi málo. Zbylo by na luxusnější vybavení domova.
Kategorie: porodnice nymburk

Kalkulačka elektřiny - online kalkulátor elektřiny a cen energií | Kalkulace.eu Kalkulačka online

Kalkulačka elektřiny - online kalkulátor elektřiny a cen energií | Kalkulace.eu Kalkulačka online

a Elektřiny Porovnejte si cenu elektřiny a ušetřete! Kalkulačka energií Vám to během chvíle zjistí. SOUTĚŽ!! ELEKTŘINA NA ROK ZDARMA, VÍCE ZDE! V případě zájmu o skutečné porovnání ceny elektřiny uvádějte prosím PRAVDIVÉ ÚDAJE a to vč. telefonního čísla, jinak se výsledek z kalkulačky nedozvíte. DOTAZNÍK NA CENU ELEKTŘINY VYPLŇUJTE PROSÍM VŽDY JEN JEDNOU !!! Děkujeme za respektování. Díky novým možnostem je právě kalkulačka plynu jednou z možností jak ušetřit za ceny dodavatelů elektřiny. Kalkulátor elektřiny je zde pro Vás. Samotná kalkulace je časově nenáročná.
Kategorie: porovnej cenu

Green Fitness (Brno - Komín) - Najisto

Green Fitness (Brno - Komín) - Najisto

Myší vyberte počet hvězdiček, kliknutím hodnocení uložíte. Umístit hodnocení na mé stránky Export hodnocení zavřít Najisto.cz - Green Fitness (Brno - Komín) Ověřit v Najisto
Kategorie: posilovna brno komín

Porovnání cen plynu - srovnání a kalkulačka

Porovnání cen plynu - srovnání a kalkulačka

Spořící účty: +3,7% ročně Nejlepší úroky Existují tisíce spořících účtů. S námi si můžete vybrat ten nejlepší, ať preferujete flexibilní přístup nebo maximální zhodnocení. Nemusíte opouštět svou banku. Spořící účet na míru Nabízíme spořící účty bez výpovědní lhůty, s vysokým zhodnocením, 0 Kč poplatky a vedením účtu zdarma! Pojištěné vklady. Více informací Půjčky výhodně a rychle Největší výběr Porovnejte přes 50 druhů a typů půjček. Přehledně uvedené úrokové sazby a konkrétní podmínky půjček. Žádné skryté poplatky a podmínky pod čarou. Vybere si každý Půjčky od 3 tisíc Kč do 3 milionů Kč. Žádosti vyřizujeme online a ihned.
Kategorie: porovnávání cen

Kategorie: