lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10319
Čeká na schválení: 141
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování břicha cviky

Nejnovější v kategorii komunikace:


Fórum o posilování a kulturistice

Fórum o posilování a kulturistice

forum. posilovani.net / Cviky / Cvičení s vlastní váhou
Kategorie: posilování s vlastní vahouSeznam zdrojů na téma posilování břicha cviky:


Těhotenství od A do Z
Posilování břicha - Diskuze Omlazení.cz
Fórum o posilování a kulturistice
Jak posilovat břišní svaly | Kulturistika, Fitness
Cviky na pevné břicho pro každého - Vitalia.cz
Jak zhubnout břicho | Jak zhubnout? Online rady s hubnutím
Cviky na břicho
Cvičení na břicho, cvičení břicha | Pravidla Hubnutí
POSILOVACÍ CVIKY | CVIKY NA BŘICHO | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz
Břicho posilujte pravidelně, cvičení střídejte. VIDEONÁVOD - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den
cviky na břicho :: BŘICHO.CZ - cvičení
Posilování břicha
Cviky na břicho, posilování břicha, cvičení
Břišní svaly - cviky a mýty - O cvičení, posilování, hubnutí - osvalech.cz
Jak posilovat břišní svaly – příklady cviků a fotografie | SvůdnéBřicho.cz
PlochГ© bЕ™icho: cviky, kterГ© vГЎm zaruДЌenД› pomohou | Fitspinning.cz
Posilování břicha. VIDEOLEKCE - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den
Cviky na posílení břicha (2) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
Posilování břišních svalů | Elite
Cviky na břicho

Cviky na prsní svaly

Cviky na prsní svaly

Pravidla Hubnutí Cviky na prsní svaly (Tento článek je určen pro ženy – pokud Vás zajímají cviky pro získání přitažlivého, svalnatého hrudníku, klikněte zde ) Co se dozvíte v tomto článku: I. Čeho přesně docílíte pomocí cviků na prsní svaly? II. Konkrétní příklady cviků na prsní svaly III. Za jak dlouho můžete očekávat výsledky? IV. Proč se mnoha ženám nedaří zhubnout a získat přitažlivou postavu, i když pravidelně cvičí? I. Čeho přesně docílíte pomocí cviků na prsní svaly? a) Posílením velkého prsního svalu dojde ke zvětšení jeho objemu a díky tomu se i zvětší obvod „přes prsa“. Prsa pak budou působit jako větší. b) Tvar samotných prsů sice neovlivníte, ale zlepšíte jejich držení. c) Díky lepšímu prokrvení se i zlepší pevnost prsů.
Kategorie: posilovani prsnich svalu

POSILOVACÍ CVIKY | CVIKY NA BŘICHO | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz

POSILOVACÍ CVIKY | CVIKY NA BŘICHO | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY KALORIE TABULKA POSILOVACÍ CVIKY » CVIKY NA BŘICHO Cviky na břicho, cvičení na břicho, jak zhubnout břicho Provedení - Zapřete chodidla pod opěrky a sedněte si na šikmou lavici,trup je vzpřímený. Pomalu si lehejte až do polohy,kdy je trup paralelně s podlahou a vraťte se zpět do výchozí pozice. Ruce můžete mít na bedrech,překřížené na hrudi,nebo za hlavou. Zátěž můžete zvýšit větším sklonem lavice,nebo přidáním kotouče na hrudník. Při spouštění trupu se příliš nezaklánějte a držte břišní svaly stále v napětí,aby nedocházelo k zatížení bederní části. Používané svaly - Přímý břišní sval a částečně kvadricepsy,flexory kyčle. Provedení - Vleže na podlaze zvedněte nohy do pravého úhlu a dejte ruce za hlavu. Zvednutím ramen ze země přitáhněte hruď dopředu,bedra se stále dotýkají podlahy a spusťte ramena zpět do výchozí pozice. Změnou polohy rukou pozice podél těla přes polohu na hrudi,až do polohy za hlavou zatížení roste. Stehna by měla svírat s trupem úhel 90 stupňů.
Kategorie: posilovaci cviky na prsni svaly

Přehled porodnic | www.aperio.cz

Přehled porodnic | www.aperio.cz

www. aperio.cz Hlavní strana Poradna Kurzy a semináře Budeme rodit Chci si přečíst Rodina a práce HR point Průvodce porodnicemi Zdravý porod Duly a porodní asistentky Ze zahraničí » Budeme rodit » Průvodce porodnicemi Průvodce porodnicemi v ČR Praha
Kategorie: porodnice stod

Efektivní trénink pro ploché břicho - Dáma.cz

Efektivní trénink pro ploché břicho - Dáma.cz

, Chtěla jsem se jenom zeptat, jestli jste to už nějaká nezkoušela. Já jsem si prostudovala ty jejich stránky a jsem tím docela nadšená. Ve světě to má prý velmi dobré výsledky. elimali 7.11. 10:03 Ahoj holky vím že to sem nepatří jen bych chtěla někomu nabídnout, mám dva poukazy na lymfodrenáž. Koupila jsem ji za 109 jeden poukaz ted prodávám 2 poukazy za 100 Kč. Je to do konce listopadu. Já už to nestihnu využíta a je škoda aby to propadlo :-). Je to na praze 2 a jedná se o 40mimnutovou lymfodrenáž a jednou lekci s paskem Slim belly :-) budete -li mít zájem napište.. Sheeana 17.10.
Kategorie: posilovací cviky na zadek

Fitness cviky

Fitness cviky

Fitness cviky www. fitness-cviky.cz To nejdůležitější pro to být FIT: 1) Vybrat SPRÁVNÉ FITNESS CENTRUM Vyplatí se věnovat nějaký čas výběru, než se nechat po několika prvních návštěvách od cvičení odradit. Dejte na zkušenosti těch, kteří už někde cvičí. Naštěstí už je z čeho vybírat, alespoň ve všech větších městech. 2)VYBRAT PROBLÉMOVÉ PARTIE Přišli jste do fitness se zcela určitým záměrem. Nejčastějším cílem bývá vytvarovat postavu tak, abyste se za ni nemuseli stydět. 3)SPRÁVNÁ TECHNIKA CVIČENÍ VE FITNESS Když cvičit, tak efektivně! Kromě správné techniky provedení cviků je potřeba vyvarovat se nejčastějším chybám, správně při cvičení dýchat apod. Zvládnutím techniky provedení nejen zvýšíte účinnost posilovacího cvičení, ale také se vyhnete případným zraněním. 4)ZDRAVÁ VÝŽIVA Lidé jsou různí, žijí v různých prostředích, jsou různě zatěžováni, a proto potřebují i různou stravu.
Kategorie: posilovací cviky na břicho

Kategorie: