lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7354
Čeká na schválení: 64
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovna brno lesná

Nejnovější v kategorii komunikace:


Posilovací věž Kettler Multigym 7752-600 - GAMISPORT.cz

Posilovací věž Kettler Multigym 7752-600 - GAMISPORT.cz

Servis a záruky Posilovací věž Multigym, navržená v Německu ve spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmundu a Heart-Clinic v Bad Oeyhausenu, je zárukou spolehlivého provozu a kvality provedení všech součástí posilovacího stroje. Na veškerý fitness sortiment KETTLER garantujeme nadstandardní záruční lhůtu 36 měsíců, po kterou provádíme servis bezplatně přímo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu mají své unikátní identifikační číslo (viz montážní návod) a výrobce garantuje dostupnost všech náhradních dílů ještě 10 let po ukončení výroby daného produktu. Servis zajišťujeme samozřejmě také po uplynutí záruční doby. Nadstandardními zárukami a prvotřídním záručním i pozáručním servisem vám chce KETTLER trvale zajistit plnohodnotný a bezstarostný trénink. Kvalita značky KETTLER
Kategorie: posilovací stroje ketlerSeznam zdrojů na téma posilovna brno lesná:


Posilovny a fitness centra - Jihomoravský kraj  -  Najisto
Fit centra, posilovny 6. strana katalogu firem
Program Brno
Kulturistika | Oficiální stránky vysokoškolského sportovního klubu
Infinit
Sport - Fitness aktivity www.sport.atlasceska.cz
Hromadné slevy - fitness Brno | Skrz.cz
Posilovna Lesná | Kulturistika, Fitness
Posilovny a fitness centra - okres Brno-město  -  Najisto
Aerobik centra - Služby a řemesla - Brno - Info-Hradec.cz
Fitness centra - Služby a řemesla - Brno-Nový Lískovec - Info-Brno.cz
Fitness centrum Brno
zumba Brno
Informace o fitness - Informace a zábava - Brno-Lesná - Info-Brno.cz
Wellness » Bazén | ZONE4YOU - Váš fitness klub v Brně
Fórum - Posilovna - Brno - BABY-CAFE.CZ
Nabídka práce Brno a okolí - Prace.cz
Sauny Brno
Vacushape Brno - FITNESS PRO MODERNÍ ŽENU | LADY fit and gym
Fitness centra - Služby a řemesla - Brno-Černá Pole - Info-Brno.cz

Jak vybrat GPS navigaci

Jak vybrat GPS navigaci

Online porovnání cen Srovnání cen » Poradna » GPS navigace Jak vybrat GPS navigaci S nástupem a rozšířením navigací, které používají systém GPS (Global Positioning systém) to vypadá, že autoatlasy a turistické mapy mají odzvoněno. Moderní GPS navigace, které se dají snadno strčit do kapsy jsou čím dál tím oblíbenější a dovedou vás k cíli naprosto bez problémů. Poradíme vám jak se v záplavě různých typů a značek navigací vyznat a jak si vybrat tu nejvhodnější GPS navigaci právě pro vás. Jako vždy si před výběrem nové GPS navigace musíte ujasnit, zda potřebujete navigaci do auta, nebo zda chcete malou spolehlivou navigaci do terénu či navigaci na výlety na kole. Pokud budete chtít jednu víceúčelovou navigaci, připravte se, že budete muset udělat pár kompromisů. Také je dobré předem vědět, kde se budete s navigací pohybovat, to především kvůli pokrytí mapou, která bude do navigace nahrána. Pokud plánujete pohyb mimo Evropu, budete potřebovat kromě mapy Evropy další rozšíření.
Kategorie: porovnání navigací

Whirlpool AWM 6105 – komentáře | MALL.CZ

Whirlpool AWM 6105 – komentáře | MALL.CZ

Jednoznačně doporučuji volit pračku EWF 1040. Základní porovnání praček nalznete na tomto odkazu: http://www.bilezbozi.cz/porovnani/? pid=1096725 Irena Novotna Internet Mall, a. s. Reagovat
Kategorie: porovnání praček

Wellness centrum FitTop

Wellness centrum FitTop

Stroj je určen pro posilování šikmých břišních svalů a mobilizuje páteřní sloupec. Zádový podpůrný polštář a tvar sedátka zajišťují optimální stabilitu pánve během cvičení. Lze také volit tři rozsahy pohybu a to 40, 80 a 110 stupňů. Tyto úpravy mohou být nezávislé na pravé nebo levé rotaci. Ramenní opora je nastavitelná nahoru a dolu a také dopředu a dozadu.
Kategorie: posilování steheních svalů

Význam socializačních školek pro štěňata - BONAVET - veterinární klinika Mladá Boleslav

Význam socializačních školek pro štěňata - BONAVET - veterinární klinika Mladá Boleslav

Autor: MVDr. Oldřich Setunský Úspěšná socializace a včlenění psa do rodiny jsou závislé na porozumění rozdílům v sociálním chování člověka a psa. Velkou pomoc mohou v tomto ohledu poskytnout majitelům štěňat i štěňatům samotným socializační školky pro štěňata, provozované na veterinárních pracovištích. V práci je popsán vývoj sociálního chování štěňat a jsou zde shrnuty zkušenosti s provozováním školky pro štěňata na veterinární klinice v Mladé Boleslavi. V tříletém období (2004 – 2007) se školky zúčastnilo 95 štěňat. Hodinový kurz probíhal jedenkrát týdně ve skupině tří až pěti štěňat. Školka zlepšila úroveň socializace, vnitrodruhové komunikace a sebevědomí štěňat. Úvod Medicínský výzkum se stále více soustřeďuje na preventivní medicínu. V posledních letech také vzrůstá význam prevence poruch chování u psů. Rostoucí populace psů a jejich těsnější soužití s člověkem přinášejí řadu problémů, které mohou být pro majitele i okolí nepřijatelné.
Kategorie: poruchy chování psů

Cviky na stehna – Viviente

Cviky na stehna – Viviente

Dozvědět se více o akci Objednejte se do brněnské poradny Viviente na analýzu složení těla. Kromě analýzy na InBody 230 Vám bude podána i odborná interpretace výsledků a následné doporučení či řešení. Konzultace prodloužena na 75 min. Pojištěnci VZP mají po předložení kartičky slevu 15 %. Listopad 20 Cviky na stehna Martin Winkler | Pohyb a sportovní výživa | 11 904x přečteno Pokud nenajdete inspiraci v tomto článku, vyzkoušejte cviky na zadek, které jsou do jisté míry velice podobné jako cviky na stehna. Pro ty z vás, co chtějí vzít budoucnost svých nohou do vlastních rukou, získat jistější krok a potěšit své klouby, přinášíme několik cviků na nohy. Zaměříme se tentokrát na jediný čtyřhlavý sval v těle – kvadriceps neboli sval stehenní. Hodně lidí, a ne jen začátečníků, navštěvujících fitness centra (také znám takové), se zaměřuje jen na horní část těla. Svoje stehna, lýtka a hýždě ovšem zanedbávají. Nedělejte chybu a zařaďte nejlepší cviky na stehna a hýždě jako jsou dřepy a výpady.
Kategorie: posilovací cviky na hýždě

Kategorie: