lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10653
Čeká na schválení: 204
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovna brno komín

Nejnovější v kategorii komunikace:


Okolí a volný čas - andel's Hotel Praha - 4-star Hotel, Praha, Česká republika

Okolí a volný čas - andel's Hotel Praha - 4-star Hotel, Praha, Česká republika

Nejbližší okolí hotelu andel´s Prague andel’s Hotel se nachází v části Prahy 5 “Anděl”, která tvoří důležité propojení centra města na levém břehu Vltavy. Název této městské části vznikl podle domu “U Zlatého anděla”, který zde původně stál. Jméno Anděl se stalo inspirací i pro názvy hotelů andel’s a angelo. Řetězec hotelů této značky se postupně rozšířil to mnoha evropských zemí. Další projekt komplexu budov pod názvem "Zlatý Anděl" je dílem světově známého architekta Jeana Nouvela. K významným cizincům, kteří zde pobývali, patří vedle W. A. Mozarta geolog a paleontolog Joachim Barrande, kterému se Praha a Čechy staly druhým domovem, fyzik a vynálezce teorie relativity Albert Einstein, spisovatel a dramatik Lion Feuchtwanger a další. FITNESS & WELLNESS Den v našem hotelu můžete zakončit návštěvou Fitness & Wellness Centra, kde můžete cvičit na kondičních strojích nebo v posilovně, zajít do sauny, solária, parní lázně nebo na masáž ( Fitcentrum Oto, zpoplatněno). Fitness & Wellness Centrum je otevřeno denně, k dispozici jsou Vám také služby kosmetického salonu a kadeřnického studia ( Ateliér Picasso ). Pro více informací a rezervaci, prosím, kontaktujte naši recepci.
Kategorie: posilovna andělSeznam zdrojů na téma posilovna brno komín:


Pilates Brno
Fit centra, posilovny
Hany bany Znojmo
Penzion K penzion ubytování Brno-Komín - Brno
Posilovny a fitness centra  -  Najisto
Fitness centra - Služby a řemesla - Brno-Maloměřice - Info-Brno.cz
Sportmaxbrno.cz - Sportovní centrum, fitness a posilovna
Posilovny Brno
zumba Brno
Fitness studio Life, Aš | kam vyrazit za sportem
brno fitness fitness blue gym brno cvičení brno fitness Brno komín tomtit Brno fitness Černých polích Foto mapy Chrániče kolen - fitness.czechpraguecentr.cz
Fitness centrum - Best Western Premier Hotel International Brno
Hotel Bobycentrum
Firmy v kategorii fit centra, posilovny - Podnikatel.cz
Fakulta sportovních studií | Adresy sportovišť
NAŠE NABÍDKA - POSILOVNA
INTENZITA CVIČENÍ vs. HUBNUTÍ - Fitness pro ženy Brno Komín
Brno - Green fitness - O cvičení, posilování, hubnutí - osvalech.cz
Osobní trenéři fitness - Služby a řemesla - Brno-Komín - Info-Brno.cz
Green Fitness (Brno - Komín) - Najisto

Rytmus srdce: Občanské sdružení pro pacienty s poruchami rytmu srdce

Rytmus srdce: Občanské sdružení pro pacienty s poruchami rytmu srdce

Home > Arytmie > Synkopa Synkopa Co je synkopa Synkopa není onemocnění samo o sobě, ale jde o symptom (příznak), který je definován jako náhlá, krátkodobá ztráta vědomí, vedoucí obvykle k pádu. Následná úprava vědomí je spontánní, úplná a obvykle také rychlá. Tím se synkopa liší od stavů, jako je oběhová zástava, kóma nebo epilepsie. Proč dochází ke ztrátě vědomí Synkopa je důsledkem přechodného snížení prokrvení mozku v oblastech kontrolujících stav vědomí. Z toho vyplývá, že jakákoliv porucha celkového prokrvení mozku může vést ke krátkodobé ztrátě vědomí. V praxi jde nejčastěji o snížený přítok krve do srdce při poruše nervové kontroly srdce a cév. Méně často jde o pokles krevního tlaku při poruše průtoku krve srdcem, nebo v důsledku srdečních arytmií. Vzácně může jít o krátkou poruchu prokrvení mozku při postižení cév, zásobujících horní končetinu a mozek. Ne každá porucha vědomí je však synkopou. Řada stavů může synkopu připomínat, a to ze dvou rozdílných důvodů: jednak skutečnou ztrátou vědomí, která však má jinou příčinu než snížené prokrvení mozku (příkladem může být epilepsie nebo snížená hladina cukru v krvi, tzv.
Kategorie: poruchy srdce

Poruchy funkce štítné žlázy - GHC Praha

Poruchy funkce štítné žlázy - GHC Praha

Poruchy funkce štítné žlázy Poruchy štítné žlázy můžeme rozdělit na sníženou, či zvýšenou funkci, které se výrazně liší svými projevy. Štítná žláza je zodpovědná za celkový metabolismus organismu, funkci různých tkání a optimální růst a vývoj. Proto poruchy její funkce ovlivňují širokou paletu orgánů. Poruchy funkce štítné žlázy jsou druhé nejčastější nemocemi žláz s vnitřní sekrecí (hned po cukrovce) a postihují přibližně 2-3 % populace, vyskytují se častěji u žen. Příznaky Při snížené funkci jsou hlavními příznaky snížení krevního tlaku, tepu a dechové frekvence, ospalost, zimomřivost, přibírání hmotnosti, zácpa, struma, anemie, zhrublá kůže, chraplavý hlas, zvýšení hladin krevních tuků a cholesterolu, snížení krevní glukózy a myxedém (otok podkoží). Příznaky zvýšené funkce jsou v podstatě opak předchozího. Projevují se exoftalmem (vystouplé oční bulvy), nesnášenlivostí tepla, teplou kůží, zvýšení dechové frekvence, průjmy, třesem, hyperreflexií, nespavostí, zvýšeným slzením, hubnutím, úbytkem svalové hmoty, zrychlením srdeční činnosti, zvětšením srdce, zvýšeným rizikem vzniku cukrovky a osteoporózy. Příčiny Poruchy funkce štítné žlázy jsou způsobeny zvýšenou nebo naopak sníženou produkcí hormonů štítné žlázy (tyroxinem). Příčinou snížené funkce je nejčastěji autoimunitní porucha, dále jí může být zánět štítné žlázy, nedostatek jódu ve stravě nebo vrozená porucha dětí matek, u nichž nebylo léčeno onemocnění štítné žlázy v těhotenství. I zvýšenou funkci může způsobit autoimunitní porucha, nebo zánět či nádor ať již štítné žlázy nebo nadřazených struktur v mozku.
Kategorie: poruchy štítné žlázy

Karmická medicína 5 - Aktivace pánevního dna | ŽIVOTNÍ ENERGIE

Karmická medicína 5 - Aktivace pánevního dna | ŽIVOTNÍ ENERGIE

MAPA STRÁNEK - TISK Karmická medicína 5 - Aktivace pánevního dna sestavil: MUDr. Ladislav Šafránek 1. Posilování svalů pánevního dna 2. K čemu je posilování svalů pánevního dna dobré? 3. Aktivace kundalini (hadí síly) Následující text patří do série článků na téma Karmická medicína. Odkazy na ostatní články v této sekci jsou uvedeny v dolní části této stránky. Posilování svalů pánevního dna Jsou tři místa svalů pánevního dna, které můžeme vědomě posilovat: 1) Oblast konečníku - V konečníku je několik kruhových svěračů. Jako celek pracují převážně automaticky, ale současně část z nich můžeme i ovládat vůlí - což se hodí v situaci, kdy nás potrefí poněkud řidší stolice. Jen pevně sevřené svalstvo konečníku nám umožní dopravit neblahou zásilku na místo určení bez znečištění spodního prádla. Navíc - s přibývajícím věkem i tyto svaly mohou slábnout, takže pro některé čtenáře je to hned o důvod víc proč se jejich posilování věnovat.
Kategorie: posilování penisu

Najväčšie slovenské štvorkolkárske fórum - Zobrazenie témy - posilovani rukou

Najväčšie slovenské štvorkolkárske fórum - Zobrazenie témy - posilovani rukou

Re: posilovani rukou Dovolím si reagovat. Nejde o náhradu činky či kliků, ale o alternativu. Mám ten powerball taky, a musím říct, že mi při cvičení zapojí jiný svalstvo, než když cvičím s činkama nebo dělám kliky. A o to jde. Po deseti minutách mě bolí celá ruka, od zápěstí až po rameno, nejenom biceps. Nechci to nikomu vnucovat, ale podle mě to zas tak špatný není. Taky to dost používám k relaxaci, protože celý den sedím u komplu a z myši mě bolí ruka. Taky není špatný to počítadlo otáček, protože pak se dá krásně soutěžit kdo dýl vydrží, kdo dá maxim. otáčky atak. Prostě když se sejde banda lidí, je s tím prča. ___ Suzuki LTR 450 08 bílá.
Kategorie: posilování rukou

Posilovací stroje, posilovací stroje na břicho, nejlevnější posilovací stroje | eshop

Posilovací stroje, posilovací stroje na břicho, nejlevnější posilovací stroje | eshop

V této fitness kategorii naleznete velký výběr  domácích posilovacích strojů a posilovacích strojů na břicho, které jsou vhodné nejen pro pravidelný vytrvalostní fitness trénink, ale i pro rehabilatační cvičení. Posilovací stroje   máme v nejvyšší kvalitě a provedení, podle nejpřísnějších evropských norem od známých předních výrobců posilovacích strojů - Insportline, Laubr sport a Olpran. Pravidelný fitness trénink na posilovacích strojích má poziivní vliv na krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje kapacitu plic a podporuje spalování tuků.   Stroje na posilování břišních svalů Vám zajistí krásné ploché břicho. Máte bolesti zad? Bolí Vás záda, když se probudíte? Trpí Vaše záda při domácích pracech či při delších túrách? Potřebujete posílit zádové a břišní svalstvo! Vyberte si z naší široké nabídky posilovacích strojů na břicho a pomůcek na posílení zádových svalů. Rozhodně si nenechejte ujít nejlevnější posilovací stroje a posilovací stroje na břicho  v akční nabídce našeho fitness shopu.
Kategorie: posilovací stroje na břicho

Kategorie: