lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12496
Čeká na schválení: 67
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovna brno kohoutovice

Nejnovější v kategorii komunikace:


Ženy - Kulturistika, Posilování

Ženy - Kulturistika, Posilování

Ženy BMI – Bodymass index Vlozeno: Ženy v 8 Listopad 2007 Autor: Petr Každá žena, která přibírá na váze si může zkusit menší test. Stačí k tomu kalkulačka a vaše míry. Bodymass index znamená index tělesné hmotnosti a jedná se o vědecky dokázanou metodu na zjišťování tělesné hmotnosti. Například pro ženu se 1,75 m a 70 kg... Pokracovat... Hubnutí – pohyb Vlozeno: Ženy v 8 Listopad 2007 Autor: Petr Jedna z možností na zhubnutí je jíst méně a vědomě nebo se zvednout z gauče a mít více pohybu, což je možnost druhá. Kombinace obou variant bývá optimální, jak se zbavit přebytečných kil na váze. Počítá se každý pohyb a hodina ve sportování bez ohledu na to, jestli jste... Pokracovat... Sedy – lehy s overballem Vlozeno: Ženy v 8 Listopad 2007 Autor: Petr Sedněte si na zem, pokrčte kolena a vložte si za záda gymnastický míček. Ruce si můžete dát za hlavu nebo podél těla. Hýždě jsou přilepeny k zemi.
Kategorie: posilování pro ženySeznam zdrojů na téma posilovna brno kohoutovice:


Fitness centrum Brno
Potřeby a oblečení pro fitness
Brno - Kohoutovice - behy.cz: BĚH, MARATON, OUTDOOR, LYŽE, KOLO, FITNESS
Fitness, plavání a aquaaerobic Brno Kohoutovice | Katalog stránek Webnode
Brno - fitness centrum Na konečné - O cvičení, posilování, hubnutí - osvalech.cz
Brno - Fitness centre, weight room, spinning - South-Moravia.info (Czech Republic)
STAREZ - SPORT, a.s. AQUAPARK Kohoutovice, Brno-město
Fitness, plavání a cvičení ve vodě - aquaaerobic Brno Kohoutovice
Prodej potravinových doplňků - Obchody, prodejci - Brno-Kohoutovice - Info-Brno.cz
MámeDítě.cz : Zábava a volný čas
Fitcentra a posilovny
www.macmotor.info: posilovna kohoutovice
Pronájem mezonetového luxusního bytu 4+kk, Brno - Kohoutovice, terasa, posilovna, 2x šatna Eurobydleni.cz
Informace o fitness - Informace a zábava - Brno-Kohoutovice - Info-Brno.cz
Aquapark Kohoutovice | kam vyrazit za sportem
posilovna kohoutovice části katalogu svatebniretro.info
Sportovní obory Brno, Kohoutovice
Fakulta sportovních studií | Adresy sportovišť
Fitness centra - Služby a řemesla - Brno-Kohoutovice - Info-Brno.cz
Brno - Fitness centra, posilovny, spinning - Jižní-Morava.info

Cviky na posílení nohou > Cvičení doma > Buď-Fit.cz

Cviky na posílení nohou > Cvičení doma > Buď-Fit.cz

Cviky na posílení nohou 14.11. 2007 l Mirka Vošická Tímto článkem navazujeme na článek Posilování nohou a hýždí. Následující cviky jsou zaměřené na posílení nohou a můžete je cvičit i doma v obývacím pokoji. Počet opakování cviků je indidviduální, obecně ale platí, že cvičíme 3 až 5 sérií po 20 až 40-ti opakováních. 1. Výpady do stran s odporem posilovací gumy Posilovací gumu navlékneme na chodidla. Záda jsou rovná, podsazená pánev, hlava vytažena temenem vzhůru a ruce zapřené o boky. Provedeme výpad do jedné strany tak, aby guma byla napnutá. Špičky směřují ven, stehna jsou vodorovně s podložkou. Kolena nesmí překrývat špičky. Záda jsou stále rovná.
Kategorie: posilování nohou

Rehabilitace po úrazech kolene | ortopedie-traumatologie.cz

Rehabilitace po úrazech kolene | ortopedie-traumatologie.cz

Udržení svalové hmoty po úrazech kolene případně po operacích kolene je jedním z nejdůležitějšího úkolů. Je prokázáno, že týden nečinnosti stehenních svalů u trénovaného sportovce znamená snížení svalové hmoty odpovídající tréninku asi 2 měsíců. Tento návod není univerzální, ale může závodníkovi velmi pomoci v udržení svalové hmoty. Je vždy nutné konzultovat lékaře, který určí případné omezení v této rehabilitaci. Cviky na držení svalové hmoty je nutné začít cvičit již v prvních dnech po úrazu, neboť svalovina začíná chudnout již v prvních nečinnosti. Hned po úraze je možné začít s izometrickým posilování svalů, které není ani v prvních dnech po úraze výrazně bolestivé a je možné jej provozovat v sádrové fixaci či ortéze. Cvik 1: V pozici na zádech s narovnaným kolenem- zapínat čtyřhlavý sval stehenní 10 vteřin na 1 cvičení, 10-15 opakovánís přestávkou 10 vteřin. Cvik 2: Plochý polštář tlačit 10 vteřin mezi koleny 10-15 opakování s přestávkou 10 vteřin. Tato cvičení brání úbytku svalové hmoty, po úraze a zároveň pomáhají snižovat otok kolenního kloubu. Sníží-li se bolestivost kolena je možno začít s další cviky, které brání úbytku svaloviny a zároveň je třeba bránit ztuhnutí kolenního kloubu případně jej rozcvičit, pokud došlo k jeho ztuhnutí.
Kategorie: posilování steheních svalů

Zdravotní pomůcky - Nejlepší Ceny.cz

Zdravotní pomůcky - Nejlepší Ceny.cz

Kupujte Sportovní vybavení na SportObchod.cz Řadit dle: Oblíbenosti Název A-z Název Z-a Nejlevnější Nejdražší Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > inSPORTline Bench Adjust Zdravotní pomůcky - Insportline Adjust bench lavice (Tempish): Posilovací lavice inSPORTline Adjust má kvalitní ocelový rám s robustní konstrukcí a poskytuje potřebnou stabilitu při provádění... Hodnocení: 3 629 - 6 490 Kč inSPORTline Light Zdravotní pomůcky - Lavice inSPORTline LIGHT model 2010, Multifunkční bench lavice s možností individuálního nastavení. Specifikace lavice inSPORTline LIGHT model 2010. - multifunkční... Hodnocení: 2 390 - 4 190 Kč inSPORTline Curved Zdravotní pomůcky - Lavice inSPORTline CURVED model 2010, Posilovací lavice Curved určená pro posilování břišních svalů. Profesionální zpracování ji předurčuje pro intenzivní trénink v domácím... Hodnocení: 1 399 - 1 790 Kč inSPORTline Vario Zdravotní pomůcky - Variabilní posilovací lavička pro práci s jednoručkami. variabilní posilovací lavička pro práci s krátkými činkami a trénink břišních svalů trénink břišních svalů sklopením... Hodnocení: 2 002 - 2 890 Kč inSPORTline Work King Zdravotní pomůcky - Insportline Work King lavice: Work King je snadno použitelným, skladným a hlavně vysoce účinným tréninkovým a posilovacím zařízením. Technický popis: * nový revoluční... Hodnocení: 1 490 - 1 690 Kč inSPORTline AB Perfect Zdravotní pomůcky - insportline AB Perfect posilovač: AKCE !!
Kategorie: posilovací lavice levne

VIF Super Diesel Aditiv zimní aditivum - Nejlepší Ceny.cz

VIF Super Diesel Aditiv zimní aditivum - Nejlepší Ceny.cz

Nejlepší ceny > Auto Moto > Náplně a kapaliny > Aditiva > VIF Super Diesel Aditiv zimní VIF Super Diesel Aditiv zimní aditivum Vif super diesel aditiv zimní- aditiv do nafty Zimní multifunkční aditivum - přísada do motorové nafty s protikorozním účinkem, která udržuje čistotu vstřikovacích trysek. Udržuje nízkou spotřebu paliva a zlepšuje provozní pohotovost vozidla v zimním období. Vif super diesel aditivum zimní 500ml - aditivum do nafty - Zimní multifunkční aditivum - přísada do motorové nafty s protikorozním účinkem, která udržuje čistotu vstřikovacích trysek. - Dokonale chrání palivové čerpadlo před poškozením, udržuje čistotu vstřikovacích trysek. - Prodlužuje životnost palivového systému. - Udržuje nízkou spotřebu paliva a zlepšuje provozní pohotovost vozidla v zimním období. - Obsahuje tzv. depresant, který snižuje bod tuhnutí a filtrovatelnost nafty při nízkých tepl Celý popis… Cena s DPH : 186 - 49 999 Kč 14 porovnání cen Hodnocení VIF Super Diesel Aditiv zimní: Porovnání cen Tip: Kliknutím na cenu se dostanete přímo na stránky obchodu, kde můžete zboží objednat.
Kategorie: porovnani cen nafty

Ceník, stavebniny, Heluz, Porotherm, Stavebniny Vala s.r.o.

Ceník, stavebniny, Heluz, Porotherm, Stavebniny Vala s.r.o.

Ceník, stavebniny, Heluz, Porotherm, Stavebniny Vala s. r. o. CENÍKY KE STAŽENÍ STAVEBNINY VALA s. r. o. 01.04. 2010 - Ceník KB-Blok ceník najdete na adrese http://www.kb-blok.cz/cs/kb-blok/o-nas/co-je-noveho/2009. shtml#108 - otevřít cenik 01.04. 2010 - Ceník KM-Beta ceník najdete na adrese http://www.kmbeta.cz/zakladni/ke-stazeni.html - otevřít cenik 01.04. 2010 - Ceník Porotherm ceník najdete na adrese http://www.wienerberger.cz/servlet/Satellite? pagename=Wienerberger/Page/ShowRoomStart05&cid=1118670035518&c=Page&sl=wb_cz_home_cs - otevřít cenik 01.04. 2010 - Ceník Bramac ceník najdete na adrese http://www.bramac.cz/materialy-ke-stazeni.html - otevřít cenik 01.04. 2010 - Kalkulační program Heluz komíny ceník najdete na adrese http://www.heluz.cz/index.php? html_id=600101&menu_id=600000 - otevřít cenik 01.04.
Kategorie: poroterm ceník

Kategorie: