lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12673
Čeká na schválení: 192
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovna brno černovice

Nejnovější v kategorii komunikace:


Porodnice ve Vrchlabí se znova otevírá. - Fotogalerie - Domácí - Aktuálně.cz

Porodnice ve Vrchlabí se znova otevírá. - Fotogalerie - Domácí - Aktuálně.cz

« předchozí další » 2/10 Vrchní sestra Petra Červinková u vany na porodním sále. Nedovede si představit, že by rodily jinak než dříve. Autor: hra reklama 22. 4. 2002 | 00:00 Porodnici ve Vrchlabí vyhledávaly v minulosti budoucí matky, které chtěly spolurozhodovat o způsobu porodu svého dítěte. Před čtyřmi měsíci se rozpadl lékařský tým a porodnice musela zavřít. Nyní je opět otevřena. Najde si znova své klientky?
Kategorie: porodnice vrchlabíSeznam zdrojů na téma posilovna brno černovice:


Solárium | Brno-město
Sport - Spinning Brno Černovice www.sport.atlasceska.cz
Fitness centra - Česká republika - Firmy.cz
RELAXACE A MASÁŽE - Brno - Zdraví - krása - fitness - Černovice
Hotel Bobycentrum
Dámská fitness centra - Služby a řemesla - Brno - Info-Brno.cz
Nabídky ve štítku masážní v lokalitě Brno » Superto.cz - dodavatelské nabídky
Informace o fitness - Informace a zábava - Brno-Černovice - Info-Brno.cz
Fitness - Co vidět, co zažít - Turistické atraktivity - Jižní Morava
Pilates Brno
Brno - Břišní tance .cz
Fitness centra - 1 - Živéobce.cz
Zobraz Vše ubytování Brno město - Jihomoravský Kraj (39 zařízení) - Super Ubytovani.cz
FIT PLUS BOHEMIA, s.r.o. (Brno) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz
Fitness, Brno-město | 1440.cz
Fitness centrum Brno Židenice | kam vyrazit za sportem
Poskytování služby: Hlídaní dětí, Brno Černovice (2/31) - Domelie.cz
Brno - Ostatní sportoviště - Jižní-Morava.info
Fitness centrum Miroslav Pulkrábek, Brno | kam vyrazit za sportem
Firmy Brno Černovice

Re: Porodnice Kolín (Příspěvek Rodina.cz)

Re: Porodnice Kolín (Příspěvek Rodina.cz)

Diskuze : Hlavní : Kde rodit Všechny názory Témata Názor 12.11. 2011 14:34:24 Magráta Re: Porodnice Kolín V Kolíně právě za poslední 2 roky počet porodů hodně vzrostl. Říkal mi to pan primář osobně a i měli napsáno, že za měsíc se tam narodilo asi 90-100 dětí, což je za rok přes tisíc dětí. Před 3 roky ještě měli 400 porodů za rok. Jejich plusem je i to, že je to malá porodnice (23 lůžek na šestinedělí), ale přesto velmi dobře vybavená neonatologie, postarají se o nedonošence už od 34. týdne. Navíc jsou tam standartem 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím, což třeba v pražských porodnicích je už nadstandart. Bohužel to dětské jim to pořád trochu kazí. Pořád ještě mají přístup "vaše dítě je naše dítěů. Ale je fakt, že s emi dost věcí s nimi podařilo vykomunikovat v klidu. Ale moje výhoda byla, že jsem měla už 3.
Kategorie: porodnice kolín

CASELOGIC CL-BUA10K Casual attaché na notebook 10", Nylon, Černá - porovnání cen v 5 obchodech - Hyperzboží.cz

CASELOGIC CL-BUA10K Casual attaché na notebook 10", Nylon, Černá - porovnání cen v 5 obchodech - Hyperzboží.cz

Hyperzboží. cz - srovnání cen zboží V porovnání je 30 666 302 produktů z 9 680 obchodů
Kategorie: porovnání notebook

Miminečka - Porodnice

Miminečka - Porodnice

Úvod » Porodnice   Boužel prostor pro další komentáře je již vyčerpán ! Čtěte názory čtenářů a pokud chcete přidat komentář můžete tak učinit na NOVÉM FÓRU ZDE. Komentáře Přehled komentářů a zase křik ( Petra, 20. 3. 2009 9:31 ) Plně souhlasím se Šárkou,jak jsem již psala u prvního porodu jsem se strašně snažila tu bolest vydržet, ale u druhého jsem si prostě ke konci třikrát zakřičela, a pořádně, a ejhle, pomohlo mi to,a tak to má být. Maminky, nebojte se zakřičet, je to naše právo, nikdo neví, jak to právě v onen moment bolí, a také... porod je obrovsky těžká věc, ikdyž po staletí známá, ale každý porod je individuální a tudíž nelze dopředu naplánovat, jak se u něj bude rodička chovat. Mám za sebou dva porody,bezproblémové,ale každý byl jiný, každý jsem prožívala jinak a tak mohu s klidným srdcem říct. Zakřičela jsem si, no a co, ale jsem zdravá a moje dvě děti taky. Odpovědět a zase křik u porodu ( Šárka, 19. 3. 2009 19:35 ) Milé dámy,tak jsem se znovu mrkla na tyto stránky.
Kategorie: porodnice šternberk

Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Praha 3 - Info-Praha.cz

Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Praha 3 - Info-Praha.cz

Opravy praček Praha Opravujeme pračky všech značek, působíme ve městě Praha a okolí. Na našich stránkách najdete rady a typy jak postupovat v případě poruchy pračky. www. opravy-pracek-praha.cz
Kategorie: poruchy pračky

Ústredný portál verejnej správy - Podnikateľ - Agendy - Živnosť a koncesia

Ústredný portál verejnej správy - Podnikateľ - Agendy - Živnosť a koncesia

Verzia pre tlač Prihlásenie Zadajte prihlasovacie meno (login), ktoré Vám došlo v aktivačnej e-mailovej správe. V prípade, že ste sa ešte nezaregistrovali, prosím, kliknite na odkaz „Zaregistrujte sa“ Login: (!) Informácie o používaní eDesktopu nájdete v Návode na použitie – odkaz na návod sa nachádza v hornej časti stránky. Heslo: (!) Zapamätať prihlasovacie meno: Zaregistrujte sa Výhody registrácie Zabudnuté heslo Vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie Dokumenty a tlačivá Dokumenty a tlačivá Zoznam inštitúcií v SR Abecedný zoznam inštitúcií v SR Stromový zoznam inštitúcií v SR Zoznam obcí v SR Zoznam obcí v SR Top 10 ŽIVOTNÉ SITUÁCIE: Doklady a evidencia Živnosť a koncesia Dane Živnosť - ako začať a čo potrebujem? Občan a štát Hľadanie zamestnania Ako získam výpis/odpis z registra trestov? Životné krízy Podnikanie Aké sú druhy živností? Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Informácie na portáli sú informačného charakteru. Sledujte aktuality cez RSS
Kategorie: portál gov

Kategorie: