lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4943
Čeká na schválení: 350
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovani zapesti

Nejnovější v kategorii komunikace:


Recenze & hodnocení hotelu Princessa Řecko - Samos - Dovolená SAMOS - hotel Princessa

Recenze & hodnocení hotelu Princessa Řecko - Samos - Dovolená SAMOS - hotel Princessa

Úvodní shrnutí Romantický rodinný hotel PRINCESSA je skutečně ze všech hotelů na jižním pobřeží Samosu nejlépe umístěn v krajině vzhledem ke vzdálenosti a výhledu na moře a též vzhledem ke vzdálenosti k nejbližšímu a největšímu městu na jihu ostrova, k Pythagoriu. Do tohoto města (3,5 km od hotelu) jezdí 3x denně zdarma hotelový autobus s takovou rezervou, že si stačíte město a přístav prohlédnout a i nakoupit. Snídat při východu slunce nad pobřežím Turecka na terase hotelu a večeřet při úplňku v této době, to je skutečně romantika. Hotelů jsme opravdu při "sběru" klientů na fakultativní výlety navštívili velmi mnoho, PRINCESSA je však umístěním opravdu jednička. Ubytování O výběru pokoje musíte "bojovat" a musíte tedy předem něco málo vědět o výhledu z jednotlivých pater a pokojů. Jakmile vás umístí do malých objektů za hlavní budovou, celkový dojem z dovolené to velmi ovlivní. Velmi pomohly předchozí dvě recenze. Pro nás byl velmi důležitý mejl s prosbou o umístění v hlavní budově s výhledem na moře. Ten jsme zaslali den před příletem majiteli hotelu v angličtině na princes3@otenet.gr. Nemuseli jsme si celkem žádný důvod vymýšlet, slavili jsme skutečně na den příletu výročí svatby.
Kategorie: posilovaci stoliceSeznam zdrojů na téma posilovani zapesti:


Parkour.cz fórum • Zobrazit téma - Posilování prstů na rukou
Recenze Powerball Neon Pro - Heureka.cz
Powerbal: posilování i rehabilitace s „prošlápnutým tenisákem“ - Trénink a fitness - Články - MTBS.cz
Fórum o posilování a kulturistice
Cvičení doma • Zobrazit téma - posilovani
Zápěstí :( - Body-Test.cz ...překonejte bolest - Nejobsáhlejší web o posilování v České Republice

Revoluční přípravek na posílení imunity pro celou rodinu | Wellness | Femina.cz

Revoluční přípravek na posílení imunity pro celou rodinu | Wellness | Femina.cz

Revoluční přípravek na posílení imunity pro celou rodinu Magazín : Wellness | autor: Komerční prezentace | vydáno 14. 11. 2011 Období chřipek a nachlazení už je tady. Pokud neradi stonáte, co nejdříve posilte svou imunitu. Revoluční přípravek na podporu funkcí imunitního systému Imuno Vital zvýší Vaši obranyschopnost již několik hodin po požití. Rychlé a účinné řešení Imuno Vital s obsahem bioaktivního glutanu představuje revoluční doplněk stravy se širokým spektrem záběru. Jeho užívání je velmi dobrou prevencí nachlazení, chřipky, angíny a dalších nemocí. Přípravek je rovněž účinným pomocníkem v boji s alergiemi, záněty, maligními buňkami, a dokonce zpomaluje proces stárnutí. Imuno Vital zajišťuje přímou podporu tvorby bílých krvinek a zrychluje jejich reakční dobu v organismu. Díky tomu je obranyschopnost organismu výrazně zvýšená již dvě hodiny po prvním podání. Za 72 hodin je imunita již plně mobilizována.
Kategorie: posílení imunity

Poruchy chování « Zvířata & Zdraví

Poruchy chování « Zvířata & Zdraví

Poruchy chování Poradnu k poruchám chování nově najdete na stránkách MVDr. Hany Žertové www. hanazertova.cz
Kategorie: poruchy chování

Břišní svaly - jak správně posilovat | kulturistika.net

Břišní svaly - jak správně posilovat | kulturistika.net

Reakce čtenářů obsahují celkem 27 příspěvků. neregistrovaný: L. e-mail: vixxen@centrum.cz 8.12 2011 22:23 datum: nadpis: Břicho EDITOVAT Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o zaslání účinných cviků na břicho? Ať už pro cvičení doma, nebo v posilovně + počet opakování a serií. Předem děkuji neregistrovaný: hanes e-mail: hanesvlcek@centrum.cz 7.12 2011 19:58 datum: nadpis: Břicho EDITOVAT mohli byste mi poslat nejaky posilovaci panek na bricho.... potrebuju posilyt a vyrysovat.... predem dekuju... prosim pošle te mi to na email neregistrovaný: Pavel e-mail: falta. pavel@seznam.cz 6.12 2011 20:19 datum: nadpis: břicho EDITOVAT Prosim vas.. mohli byste mi na email posdlat nejake cviky na břichop.. předem děkuji neregistrovaný: zdenek e-mail: pisko-tek@seznam.cz 1.12 2011 18:01 datum: nadpis: břicho a kozy EDITOVAT Dobrý den, mohli byste mi na email prosím zaslat nějaké cviky na břicho a kozy dekuji neregistrovaný: dominik e-mail: dominikufo@seznam.cz 30.11 2011 20:12 datum: nadpis: bricho EDITOVAT Prosim vas..
Kategorie: posílení břicha

Ovládněte 3 účinné cviky na prsní svaly – a nebudete jen ztrácet čas | TvojeHubnutí.cz

Ovládněte 3 účinné cviky na prsní svaly – a nebudete jen ztrácet čas | TvojeHubnutí.cz

Kliky jsou zároveň vhodné i jako komplexní posilovací cviky.  Proč mnoho lidí nezhubne, i když dodržují přísnou životosprávu a přijímají málo kalorií? Protože nadváha často nesouvisí jen s příjmem a výdejem kalorií – u většiny osob s nadváhou hrají roli i zdravotní příčiny nadváhy – a často o tom dotyční ani neví. Bez odstranění těchto příčin se pak hubne jen velmi obtížně. Naopak když se odstraní, jde hubnutí výrazně snadněji. Pokud Vás zajímá více informací o principech hubnutí, které se využívají v dietologických poradnách a které Vám mohou výrazně usnadnit hubnutí, klikněte na ikonu níže: Tajné 3 principy hubnutí Přístroje na hubnutí © Copyright 2011 Tvojehubnuti.cz >> Cviky na prsní svaly
Kategorie: posilovaci cviky na prsni svaly

ŠTÍTNÁ ŽLÁZA - Onemocnění a poruchy ŠŽ

ŠTÍTNÁ ŽLÁZA - Onemocnění a poruchy ŠŽ

Úvod » Onemocnění a poruchy ŠŽ Struma = vole Nejznámějším a nejčastějším onemocněním štítné žlázy je její prosté zvětšení - struma, lidově nazývaná vole. Jednou z jejích hlavních příčin je právě nedostatek jódu, který štítná žláza potřebuje k výrobě hormonů. Aby mohla i nadále produkovat jejich dostatečné množství, zbytní. Vznik strumy však ještě neznamená, že je narušena i funkce štítné žlázy. Záněty štítné žlázy Za onemocněním štítné žlázy nemusí stát pouze nedostatek jódu. Původcem se čím dál častěji stávají autoimunní onemocnění ve formě zánětu štítné žlázy. Jde v podstatě o poruchu obranyschopnosti organismu, kdy tělo začne tvořit protilátky proti strukturám štítné žlázy. Počet těchto onemocnění v posledních letech stoupá. Je to nemoc civilizační, na niž mají vliv škodlivé látky kolem nás, ale podstatnou roli sehrává také genetická zátěž. Nejčastěji se autoimunní onemocnění štítné žlázy vyskytují v dětství, v těhotenství a u žen v přechodu.
Kategorie: porucha štítné žlázy

Kategorie: