lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1257
Čeká na schválení: 300
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovani stehen a hyzdi

Nejnovější v kategorii komunikace:


Porodnice Sokolov - MojePorodnice.cz

Porodnice Sokolov - MojePorodnice.cz

Katalog porodnic v ČR Pro nalezení porodnice vyberte Váš kraj: Porodnice - Jihočeský (7) Porodnice - Jihomoravský (8) Porodnice - Karlovarský (4) Porodnice - Královéhradecký (7) Porodnice - Liberecký (5) Porodnice - Moravskoslezský (10) Porodnice - Olomoucký (6) Porodnice - Pardubický (6) Porodnice - Plzeňský (6) Porodnice - Praha (6) Porodnice - Středočeský (14) Porodnice - Ústecký (9) Porodnice - Vysočina (5) Porodnice - Zlínský (5) Porodnice - V zahraničí (0) Hodnocení a doporučení Tuto porodnici hodnotili uživatelé: aknellka Doporučení maminkám, které se chystají do této porodnice: Nedávají klistýr Martina. k Doporučení maminkám, které se chystají do této porodnice: Vřele doporučuji kucinka23 Doporučení maminkám, které se chystají do této porodnice: Být trpělivá Porodnice Sokolov Karlovarská krajská nemocnice, a. s. , Nemocnice v Sokolově Gynekologicko – porodnické oddělení Adresa: Slovenská 545, Sokolov, 356 01 Web: www.kkn.cz Primář: MUDr. Petr Volšík Předporodní příprava - kontaktní osoba: Andrea Bůčková Telefon: 777 072 083 E-mail: andrea. slabyhoudkova@kkn.cz
Kategorie: porodnice sokolovSeznam zdrojů na téma posilovani stehen a hyzdi:


Uložto LIVE - 05-04_bud_fit_s_ct - posilování hýždí a zadní strany stehen - Havrdová
Hyperextenze Romanchair - skvělé posilování břicha, zad, hýždí a stehen. - Sportovní oblečení New-Alpine
Posilování stehen a hýždí | Pro-ANA
Bio-Life.cz - Pevné a štíhlé nohy
Posilování hýždí – 4 cviky pro přitažlivé pozadí | Lepší postava.cz
Uložto LIVE - 11-21_bud_fit_s_ct - posilování hýždí a zadní strana stehen - Havrdová
Cviky na stehna – 3 jednoduché cviky pro dokonalé nohy | Lepší postava.cz
Insportline GRCH322 Body-Solid - SrovnaniCen.cz
Posilování stehen a hýždí (2) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
stepper - Nejlepší Ceny.cz
ZUMBA S MÍŠOU: tanec a posilování stehen a zadečku - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den
Posilování stehen a hýždí
Aerobní sál: Sport centrum Nirvana
kulturistika - fitness - posilování - sportovní výživa bojová umění - silové sporty - kondiční cvičení
Posilování hýždí se židlí - hejbejseTV
Posilování stehen a hýždí 1. | Hajinka
Jak posilovat
Kde nás najdete
Vytvarujte si stehna a hýždě! | Fitplus.cz
DVD o posilování stehen a hýždí - Diskuze Omlazení.cz

MojePosilovna.cz - posilovací stroje a fitness lavice

MojePosilovna.cz - posilovací stroje a fitness lavice

KOŠÍK je prázdný MojePosilovna.cz - specialisté na fitness a domácí cvičení Posilovací stroje Naberte svaly pomocí účinných posilovacích strojů! » Posilovací stroje Rotopedy Chcete si zlepšit fyzičku nebo zhubnout, rotoped je idealní řešení! » Rotopedy Steppery Zbavte se celulitidy a přebytečných tuků na nohou! » Steppery Eliptické trenažery Pomocí eliptického trenažeru se zbavíte přebytečných kil raz dva! » Eliptické trenažery Fitness pomůcky Pomůžou s Vaším každodenním domácím cvičením. » Fitness pomůcky Potravinové doplňky Berete cvičení vážně? Potom jsou potravinové doplňky nezbytností. » Potravinové doplňky Čeho byste chtěli cvičením dosáhnout? Chci ZHUBNOUT Chci VYTVAROVAT TĚLO Chci NABRAT SVALY
Kategorie: posilovací lavice cviky

Posilování zádových svalů (1) > Cvičení v posilovně > Buď-Fit.cz

Posilování zádových svalů (1) > Cvičení v posilovně > Buď-Fit.cz

Posilování zádových svalů (1) 05.10. 2008 l Mirka Vošická V jednom z minulých článků jsme si ukázali, jak lze procvičovat zádové svaly v domácím prostředí pomocí cvičební gumy. Nyní se v několika dalších článcích zaměříme na to, jak správně cvičit záda ve fitnesscentru. Mezilopatkové svaly bývají nejčastější svalovou skupinou, která je oslabená. Posílení těchto svalů nám může výrazně pomoci při odstranění bolestí zad v oblasti hrudní páteře. 1. Přítahy kladky shora širokým úchopem k hrudníku Výchozí pozice: sed na stroji. Nohy položíme na šířku kyčlí na zem, pánev podsadíme, zpevníme břišní svaly, záda nekulatíme – vytahujeme celou páteř za temenem hlavy vzhůru ( nepředsouváme bradu-lehce stažena směrem k hrudní kosti ). Úchop rukou je nadhmatem širší než jsou ramena. S výdechem stáhneme izolovaně ramena směrem do strany a dolů (snažíme se o pohyb lopatek, aby se spodní část lopatek při pohybu stáhla k sobě a směrem ke kostrči). Při pohybu lokty tlačíme mírně vpřed.
Kategorie: posilování mezilopatkových svalů

V Teplicích zemřely za čtyři dny dvě rodičky - iDNES.cz

V Teplicích zemřely za čtyři dny dvě rodičky - iDNES.cz

První žena zemřela 25. června krátce poté, co přivedla na svět zdravé novorozeně. S bolestivou zprávou se pozůstalí smířili a lékaře z ničeho neviní. Také z výsledků pitvy vyplývá, že zdravotníci péči o dvaačtyřicetiletou matku nezanedbali. "Bohužel, při komplikovaných porodech někdy může k neštěstí dojít," řekl Jiří Vondra, mluvčí společnosti Krajská zdravotní, pod kterou teplická nemocnice spadá. Čtyři dny nato oznamovali zdejší zdravotníci tragickou zprávu dalším pozůstalým. Šestatřicetiletá žena po císařském řezu porodila dvojčata, po pár hodinách ale zemřela. Její rodina se domnívá, že lékaři neudělali vše, co mohli, a podala trestní oznámení. Postup lékařů prověřují tepličtí kriminalisté. Zda je označí za viníky neštěstí, bude jasnější až poté, co obdrží stanoviska odborníků.
Kategorie: porodnice teplice

Články a informace z různých oblastí lékařství - Ostatní - Krční páteř a pohyb - cvičení

Články a informace z různých oblastí lékařství - Ostatní - Krční páteř a pohyb - cvičení

Úvod » Ostatní » Krční páteř a pohyb - cvičení Krční páteř a pohyb - cvičení 17. 4. 2006 Krční páteř je nejpohyblivějším úsekem a na její pevnost jsou kladeny i velké nároky poměrně těžkou hlavou. Ochraňuje ta nejdůležitější centra, z nichž se řídí základní životní úkony. Porucha funkce krční páteře vyústí nejen v bolesti šíje, ale bolesti vyzařující do hlavy, do horních končetin a do zad. Nepříznivý vliv má i   dlouhodobé držení hlavy v mírném předklonu, práce bez opření horních končetin, usínání v sedě, nevhodná postel, úzká ramínka podprsenky, nevhodné žerty s úderem do hlavy ale také velké psychické napětí. K uvolňování krční páteře přispívají pohyby hlavy a ramen. Více než kde jinde však právě v této oblasti cvičte velmi oparně. Všechny pohyby provádějte nenásilně, jejich průběh plně kontrolujte, uvolněte se teprve po dosažení krajní polohy. Cvičení musí být příjemné. V žádném případě se nesnažte překonat napětí svalů a kloubní omezení kloubními pohyby.
Kategorie: posilování krčních svalů

SEXUALITA U NEMOCNÝCH S PSYCHICKÝMI PORUCHAMI: Poruchy osobnosti

SEXUALITA U NEMOCNÝCH S PSYCHICKÝMI PORUCHAMI: Poruchy osobnosti

Histriónská porucha osobnosti Tímto termínem byl nahrazen starší termín hysterická porucha osobnosti (pojem hysterický byl vykládán příliš různorodě). Porucha je charakterizována nadměrným vyjadřováním emocí, které jsou velmi labilní a nestálé, dramatickým líčením vlastního života, teatrálností. Tyto osoby, častěji ženy, bývají zvýšeně sugestibilní, egocentrické, stále touží po ocenění druhými, přičemž prožitky ostatních je příliš nezajímají. Jsou schopny různých intrik a manipulativního jednání (velmi často právě v sexuální oblasti), aby dosáhly svých cílů. Přes jejich určitou partnerskou atraktivitu sami nedosahují uspokojení ze sexuální aktivity, kterou daleko častěji používají spíše k manipulacím v rámci partnerského vztahu. Jejich partnerské vztahy bývají velmi konfliktní. Ve vztahu k terapeutovi často dochází ke komplikacím, snaží se svádět a zaujmout osoby opačného pohlaví terapeutického týmu. Anankastická porucha osobnosti Výraznými povahovými rysy jsou zde především nerozhodnost, výrazná vnitřní nejistota, pedanterie, sklon k perfekcionismu, zabývání se nepodstatnými detaily, potřeba opakovaných kontrol. Schopnost vyjádřit kladné emoce je omezena, důraz je kladen na pracovní výkonnost, které je dávána přednost před jinými činnostmi, jež přinášejí příjemné prožitky. Popsané charakteristiky jsou přenášeny i do sexuálního života, který je většinou pro anankasty nepodstatný a nedůležitý.
Kategorie: poruchy osobnosti

Kategorie: