lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1920
Čeká na schválení: 363
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovače břišních svalu

Nejnovější v kategorii komunikace:


Fakultní nemocnice Plzeň - Hlavní stránka

Fakultní nemocnice Plzeň - Hlavní stránka

Dr. Edvarda Beneše 13 305 99 Plzeň-Bory Tel: 377 401 111 Fax: 377 441 850 alej Svobody 80 304 60 Plzeň-Lochotín Tel: 377 103 111 Fax: 377 103 959
Kategorie: porodnice lochotínSeznam zdrojů na téma posilovače břišních svalu:


Posilovač břišních svalů AB COUCH REBOUNDER | HYPERSHOP s.r.o. - fitness - sport - koloběžky
Posilovač břišních svalů inSPORTline AB Roller :: www.BudFitShop.cz
Posilovač břišních svalů inSPORTline AB Roller | inSPORTline.cz
Jednoúčelové lavice - Posilovací lavice Kettler
Elektro co letí - Posilovač břišních svalů JETT-006
Posilovač břišních svalů inSPORTline AB Roller - Athletic24
Posilovač břišních svalů AB Perfect Insportline - posilovací lavice - Fitness shop YourFitness.cz
Břišní svalstvo | Elektrocoleti.cz
Posilovač břišních svalů JETT-006 | Biolampa, alkohol tester - Posilovač břišních svalů, posilování břicha, břišní svalstvo posilování
Získejte ukázkové břišní svaly : Fitness-24.cz
POSILOVAČ BŘIŠNÍCH SVALů | Strongbody.cz
Posilovač břišních svalů Jett 006 | Vykupto.cz
Posilovač břišních svalů inSPORTline AB Perfect | Posilovací lavice inSPORTline | internetový obchod rotopedy-kola.cz
Jaký posilovač břišních svalů? | Poradte.cz
Fitness | Posilovače a pomůcky | Břišní svaly | Sportovniobchod.cz
Fungují posilovače břišních svalů? | Poradte.cz
Posilovač břišních svalů
posilovač břišních svalů - Nejlepší Ceny.cz
Posilování břišních svalů – proč málokdo skutečně uspěje? | Lepší postava.cz
Posilování břišních svalů bez zbytečné námahy! | Ladynet.cz

Vyšetření funkce štítné žlázy – WikiSkripta

Vyšetření funkce štítné žlázy – WikiSkripta

Diagnostika onemocnění štítné žlázy je proces, pod který lze zahrnout mnoho postupů, včetně klinického vyšetření, krevních testů, různých zobrazovacích metod, biopsií a dalších. Základem je samozřejmě anamnestické vyšetření. Kromě současných potíží jsou důležité údaje o nemocech štítné žlázy v rodině (rodinný výskyt je téměř u poloviny chorob štítné žlázy), o místech, kde nemocný žil (pro možný nedostatečný příjem jódu ), o lécích (některými lze navodit poruchy činnosti štítné žlázy), o prodělaných chorobách, úrazech a operacích (nemoci štítné žlázy mohou iniciovat).
Kategorie: poruchy štítné žlázy

Spalování tuku běháním - O cvičení, posilování, hubnutí - osvalech.cz

Spalování tuku běháním - O cvičení, posilování, hubnutí - osvalech.cz

autor: Bc. Jiří Zimula | kategorie: hubnutí | vydáno: 30.06. 2007 Spalování tuku běháním Jak dlouho máte běžet abyste „pálili“ tuky? Slyšeli jste, že 20 - 30 minut je minimum? Je to poměrně dlouho že? Ale co nevytrpíme pro naši krásnou postavu… Vzpomínám si, že někteří podnikaví jedinci si kolem pasu ještě omotávali igelit. Prý to pak lépe „taví“ tuky z podkoží… Je tedy čas na správnou odpověď. Kdo si myslí, že po 20 minutě běhu spaluje více tuků než na začátku, je na omylu. Opět zklamání? Tak třeba příště… narazíte na nějaký další mýtus.
Kategorie: posilování pc svalu

Databáze porodnic - MojePorodnice.cz

Databáze porodnic - MojePorodnice.cz

Katalog porodnic v ČR Pro nalezení porodnice vyberte Váš kraj: Porodnice - Jihočeský (7) Porodnice - Jihomoravský (8) Porodnice - Karlovarský (4) Porodnice - Královéhradecký (7) Porodnice - Liberecký (5) Porodnice - Moravskoslezský (10) Porodnice - Olomoucký (6) Porodnice - Pardubický (6) Porodnice - Plzeňský (6) Porodnice - Praha (6) Porodnice - Středočeský (14) Porodnice - Ústecký (9) Porodnice - Vysočina (5) Porodnice - Zlínský (5) Porodnice - V zahraničí (0) Nejlépe hodnocené porodnice v ČR Neváhejte a přidejte hodnocení Vaší porodnice. Nejlepší hodnocení od návštěvníků serveru MojePorodnice.cz získaly tyto porodnice: Porodnice Domažlice Počet hodnocení: 3 Diskuse: 22 příspěvků Vaše hodnocení: 100% Porodnice Kadaň Počet hodnocení: 6 Diskuse: 36 příspěvků Vaše hodnocení: 99% Porodnice Jilemnice Počet hodnocení: 4 Diskuse: 22 příspěvků Vaše hodnocení: 98% Porodnice Roudnice nad Labem Počet hodnocení: 3 Diskuse: 5 příspěvků Vaše hodnocení: 98% Kompletní katalog porodnic v ČR Veškeré informativní materiály byly převzaty z internetových stránek daných zařízení.
Kategorie: porodnice stod

Středomoravská nemocniční a.s odštěpný závod Nemocnice Šternberk | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček

Středomoravská nemocniční a.s odštěpný závod Nemocnice Šternberk | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček

více Domů | Obsah Středomoravská nemocniční a. s odštěpný závod Nemocnice Šternberk Město: Šternberk Kraj: Olomoucký Telefon: 587 800 111 Gynekologicko-porodnické oddělení nemocnice Šternberk zajišťuje komplexní gynekologickou a porodní péči v regionu a i mimo něj. Ročně provedeme přes 8OO velkých operací a narodí se u nás kolem 1000 dětí. Perinatální úmrtnost se v posledních 10 letech pohybuje od 0 - 2‰. Oddělení má celkem 37 lůžek, z toho 4 vybavené nadstandardní pokoje. Gynekologický zákrokový sál funguje jako jednodenní stacionář, denně je v provozu gynekologická i porodní ambulance a nepřetržitě pracuje porodní sál. V roce 2005 prošla budova porodnice rekonstrukcí a rozšířením, v létě 2007 byla rekonstrukce dokončena přestavbou a modernizací porodních sálů na boxový systém. Na oddělení pracuje 8 lékařů a 21 porodních asistentek. Porodnictví ve Šternberku Výborné porodnické výsledky, klidné příjemné prostředí a citlivý přístup mají ve Šternberku dlouholetou tradici. Vloni se u nás narodilo 972 dětí, přičemž většina maminek je z bližších či vzdálenějších míst Olomouckého kraje.
Kategorie: porodnice šternberk

SMS brána zdarma · SMS soutěže

SMS brána zdarma · SMS soutěže

Podpořte nás na Facebooku: SMS Soutěže Kategorie Právě můžeš hrát a vyhrát některou z 20 sms soutěž í ! Právě probíhá akce: Staň se členem naší Facebook skupiny, pošli minimálně 1 sms a vyhraj APPLE iPod Nano 16GB. Z každých 200 fanoušků bude vybrán jeden výherce! SMS ZDARMA Naše SMS brána vám pohodlně a rychle umožní poslílat SMS zdarma na všechny české operátory. Budeme rádi pokud posílání SMS zdarma využijete a rozšíříte tento odkaz i mezi své přátele.
Kategorie: posilej sms zdarma

Kategorie: