lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11382
Čeká na schválení: 213
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovací trénink

Nejnovější v kategorii komunikace:


Základy úspěšného modelování lidského těla VII. - předloktí a prsa

Základy úspěšného modelování lidského těla VII. - předloktí a prsa

autor: Martin Hojda rubrika: trénink Základy úspěšného modelování lidského těla VII. - předloktí a prsa Předloktí Dnešní díl o posilování bude věnován hlavně mužům, kteří chtějí zvýšit sílu či objem svého předloktí. V kondičním posilování se sice na předloktí moc nemyslí, neboť nepatří mezi prioritní, oproti tomu v soutěžní kulturistice a fitness je třeba mu věnovat patřičnou pozornost. Silnější předloktí má své výhody i při posilování zad a prsou, neboť veškeré přítahové či tlakové cviky kladou vysoké nároky i na sílu předloktí. Svaly předloktí umožňují nespočet různých pohybů, které lidem dávají možnost psát, oblékat se či ovládat různé stroje. Pro běžné posilování nám postačí zabývat se ohybači a natahovači zápěstí. Ohybače jsou silnější než-li natahovače, a proto nebuďte zklamaní velkým rozdílem používané zátěže. K posilování předloktí nejvíce využijeme jednoruční případně obouruční činky. 1. Posilování ohybačů zápěstí 1.1. Ohýbání zápěstí podhmatem s jednoručkou s oporou předloktí na lavičce 2.1.
Kategorie: posilování prsouSeznam zdrojů na téma posilovací trénink:


Posilovací cvičení, posilovací trénink - Sport Nutrition Vávra
POSILOVACÍ STROJE
Spalujte tuky intervalovým tréninkem :: www.fit-trenink.cz
Můj posilovací trénink - co vy na to? | Poradte.cz
Zdravotní problémy ve vztahu k posilovacímu tréninku, aerobním aktivitám a k použití doplňků výživy - fitness poradna - Sportovní výživa Promil
Posilovací trénink a děti | kulturistika.net
Ronnie.cz > Posilovací trénink versus kardio (I.)
:: BudLez.cz ::
KAZE - Posilovací trénink
Energetická spotřeba, posilovací trénink, hubnutí…
Kdy použít posilovací stroje nebo činky při cvičení - Fitvit.cz
Posilování nohy, hýždě, trénink nohy hýždě, tvarování nohy hýždě
Posilování, hubnutí a formování postavy žen |
Cvičení doma - Kulturistika, fitness
Posilovací trénink
WEISSER SPORT CENTRUM Brno - FUNKČNÍ TRÉNINK A POSILOVACÍ LEKCE
Pro Body® > fitness, kulturistika, box > Článek - Posilovací trénink – jsou po něm ženy příliš svalnaté?
Ronnie.cz > Posilovací trénink versus kardio (II.)
Kulturistika - Posilování - spravna delka treninku
Posilovací trénink | Aktin.cz | internetový magazín o sportu, fitness, zdraví a výživě

Bruslení - posilovač

Bruslení - posilovač

Bruslení - posilovač Jedná se o posilovací stroj simulující pohyb nohy při bruslení, tzn. že zatěžuje přesně ty svalové skupiny, které jsou při tomto pohybu v akci... Tělo je zapřeno kolenem opačné nohy a ramenem, což zatěžuje i trup. Doporučený počet opakování na tomto stroji je od 20 do 30 cyklů na jednu nohu, aby nebyl při větší zátěži neúměrně zatížen kyčelní kloub v krajních polohách cviku.
Kategorie: posilovací stroje na nohy

Posilovací stroje na břicho | HYPERSHOP s.r.o. - fitness - sport - koloběžky

Posilovací stroje na břicho | HYPERSHOP s.r.o. - fitness - sport - koloběžky

Posilovací stroje na břicho Stroje na posilování břišních svalů. Posilování břicha vám zajistí krásné ploché břicho. Posilovací stroje na břicho - stroje na posilování břišních svalů pro každého.
Kategorie: posilovací stroje na břicho

Choroby jater, dieta a rady lékaře

Choroby jater, dieta a rady lékaře

Choroby jater, dieta a rady lékaře Jaké jsou nemoci jater, jak postupovat při zánětu jater, jaká je vhodná jaterní dieta, co jíst a co naopak nejíst to jsou nejdůležitější informace, které v knize Choroby jater, dieta a rady lékaře naleznete. Nemoci jater Nemoci jater mohou postihnout z různých důvodů každého z nás. To se týká i lidí postižených potravinovou alergií nebo potravinovou intolerancí. Našeho syna postihl zánět po prodělání planých neštovic. Nemoci jater mohou být různé od zánětu jater (hepatitida neboli žloutenka), přes nemoc alkoholiků (cirhóza) až po různá další postižení a nemoci jater. Každé postižení jater vyžaduje jiné léčení a také jinou dietu po prodělání akutního onemocnění orgánu. Členění knihy Nemoci jater Kniha je rozdělena na tyto hlavní kapitoly: Základní informace pro nemocné (Choroby jater v otázkách a odpovědích, Základní složky potravy a jejich význam, Úloha jater v trávení a látkové výměně, Poruchy trávení při nemocech jater), Jaterní diety (Výběr potravin pro jaterní diety, Základní jaterní dieta, Neslaná jaterní dieta, jaterní dieta s omezením bílkovin), Jídelní lístky a receptury pokrmů (polévky, masa, bezmasé pokrmy, přílohy, saláty, pomazánky). Závěr Choroby jater, dieta a rady lékaře Kniha Choroby jater, dieta a rady lékaře Vám pomůže v orientaci v termínech při onemocnění jater, poradí jakou držet dietu při jednotlivých onemocněních jater. Dále Vám ukáže i možnosti kvalitního stravování v rámci omezení způsobené hepatitidou (zánětem jater), nabídne mnoho receptů i doporučení ke složení stravy. Choroby jater, dieta a rady lékaře - informace o knize Kniha: Choroby jater, dieta a rady lékaře Autoři: MUDr.
Kategorie: poruchy jater

Rozestup břišních svalů a další těhotenství - Poradna - eMimino.cz

Rozestup břišních svalů a další těhotenství - Poradna - eMimino.cz

Rychlá navigace: Odborné poradny » Gynekologická poradna » Rozestup břišních svalů a další těhotenství Zpět na všechny otázky v kategorii Gynekologická poradna Rozestup břišních svalů a další těhotenství miranda77 se ptá 28.06. 11 Dobrý den, plánujeme další miminko a po předchozích těhotenstvích mi zůstal rozestup břišních svalů. Může rozestup způsobit nějaké komplikace při následném těhotenství či porodu? Do kolikátého měsíce těhotenství je možné posilovat šikmé břišní svaly? Je možné podpůrným těhotenským pásem zmenšit rozestup svalů v těhotenství? Čeho se případně vyvarovat? Děkuji za odpovědi. MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH odpovídá 07.07. 11 Rozestup svalů stěny břišní nemá na průběh těhotenství žádný podstatnější vliv. Při porodu zhoršuje svalovou sílu tzv břišního lisu.
Kategorie: posilování břišních svalů v těhotenství

Wellness centrum FitTop

Wellness centrum FitTop

Tento stroj zajišťuje fyziologicky správnou trajektorii během posilování deltového a trojhlavého pažního svalu. Rozdílné rukojeti povolují provádění cvičení několika způsoby.
Kategorie: posilovani hyzdovych svalu

Kategorie: