lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5047
Čeká na schválení: 22
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovací plán

Nejnovější v kategorii komunikace:


Velký test notebooků a tabletů: Stačí si vybrat! | Blesk.cz

Velký test notebooků a tabletů: Stačí si vybrat! | Blesk.cz

Digital Tablety Velký test notebooků a tabletů: Stačí si vybrat! Velký test notebooků a tabletů: Stačí si vybrat! Jaký "kapesní" počítač je ten nejlepší? Záleží na to, co očekáváte Foto: abl
Kategorie: porovnání notebookůSeznam zdrojů na téma posilovací plán:


tréninkový plán : Ostatní - kulturistika, fitness, powerlifting
Cvičební plán -
POSILOVACÍ PLAN | diskuze | Fitness-no1.cz
Parkour.cz fórum • Zobrazit téma - Treninkový plán...
FitLinie 5.94 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Cvičení doma • Zobrazit téma - Cvičební plán - nabírání
Jan Frána | tréninkové programy fitness
Uložto - Posilovací plán a vše okolo posilování.docx
Sestavení posilovacího treninkového plánu u začátečníků – Bc. Josef Srnský
Sestavujeme tréninkový plán | Posilovací cviky
Trénink, běh, maraton, tréninkový plán, motivace - web o běhání sportsite.cz
Jak si sestavit vlastní cvičební plán
Vellness posilovací plán na nohy | real Konoha
Uložto - Posilovací plán 2010.pdf
Tréninkový plán, který nebude zbytečně plýtvat vaší energií? | Lepší postava.cz
Základní tréninkový plán | Domácí posilovna
Ronnie.cz > Malý tréninkový průvodce nejen pro začátečníky (I.)
Osobní trenéři fitness - Praha - Firmy.cz
Posilovací cviky (proměna za 8 týdnů!) | SCITEC NUTRITION sportovní výživa za super ceny.
Cvičení v posilovně

Alkoholické nápoje - Slevy, Akce, Porovnání cen | NajdiSlevu.cz

Alkoholické nápoje - Slevy, Akce, Porovnání cen | NajdiSlevu.cz

| 1 | 2 | 3 |.. | 174 | Další Zobrazuji 1 - 15 z 2606 záznamů Rum 40% 1L - Lašský tuzemák ... rum zlaté barvy s velejemným lihem a rumovým aroma Kingston, zrající v dubových sudech. Česká klasika, výborně se hodící k míchaným alkoholickým nápojům... Obal: 1l, 0,5l, 0,1l   Obsah alkoholu: 40% obj. alk. Prodejce: Alkohol-Lihoviny 195,- Kč Porovnat ceny Do obchodu » Vodka lunar 40% 1L ... mimořádně jemná, dlouhodobě uložená, vyráběná speciálním procesem, křišťálově čistá voda a obilný líh dávají této vodce nezaměnitelnou chuť a vůni, vysoká kvalita dobrá cena. Obal:1l, 0,5l, 0,195l   Obsah alkoholu: 40% obj. alk Prodejce: Alkohol-Lihoviny 195,- Kč Porovnat ceny Do obchodu » Vodka Lašská 37,5% 0,7L ... Lašská vodka extra jemná, dlouhodobě uleželá vodka z velejemného lihu a křišťálově čisté vody.
Kategorie: porovnej zboží

Cviky pro posilování břišních svalů – 4 důvody proč se mnoha lidem nedaří získat perfektní břicho, i když ho cvičí: | Lepší postava.cz

Cviky pro posilování břišních svalů – 4 důvody proč se mnoha lidem nedaří získat perfektní břicho, i když ho cvičí: | Lepší postava.cz

Lepsipostava.cz -> Cviky pro posilování břišních svalů Cviky pro posilování břišních svalů – 4 důvody proč se mnoha lidem nedaří získat perfektní břicho, i když ho cvičí: Muži touží po vypracovaných břišních svalech připomínajících valchu, ženy zase po pevném a plochém bříšku, avšak cesta k této metě se zdá být pro mnohé nezvládnutelná. Je to především proto, že naprostá většina lidí se k problému staví špatně. 1) Nejčastější chyba, kterou je nutné přestat opakovat Mnoho lidí s nadváhou, kterým se v oblasti břicha usazuje silná tuková vrstva, touží po štíhlejším pase. Vrhají se tedy na sklapovačky a další cviky zaměřené na břišní svalstvo. Tudy však cesta nevede! Ačkoli vám sklapovačky posílí břišní svaly, ty zůstanou navždy skryty pod tukovou vrstvou – cviky na břicho totiž nikdy nepomohou zhubnout. Abyste odstranili tuk a mohli ukázat své břišní svaly, musíte se vrhnout na cviky, které zapojují velké svalové skupiny, jako jsou stehna a hýždě. Zdá se to nelogické, ale je to tak. Tuk se nespaluje nikdy na jednom místě, které právě zatěžujete – ale vždy rovnoměrně (respektive podle typu postavy a genetických daností). 2) Jak cvičit pro štíhlý pas Takže jak cvičit, abyste spalovali tuk a mohli ukázat své břišní svaly?
Kategorie: posílení břišních svalů

Přístavba pavilonu akutní medicíny a porodnice v Táboře - Zprávy - Braunoviny

Přístavba pavilonu akutní medicíny a porodnice v Táboře - Zprávy - Braunoviny

Přístavba pavilonu akutní medicíny a porodnice v Táboře Vojmír Matěcha 25. března 2009 6. ledna 2009 byl slavnostně otevřen nový pavilon akutní medicíny a porodnice v Nemocnici Tábor. Vybavení pavilonu zdravotnickými technologiemi zajišťovala investiční divize společnosti B. Braun Medical. Oddělení intenzivní péče vybavené infúzními systémy B. Braun Space 6. ledna 2009 byl slavnostně otevřen nový pavilon akutní medicíny a porodnice v Nemocnici Tábor. Nová budova je dvoupatrová a je propojena se stávajícím areálem nemocnice. V přízemí je zřízeno oddělení ARO a urgentní příjem s přístupem pro sanitní vozy.
Kategorie: porodnice tábor

Poruchy příjmu potravy - charakteristika | NICM

Poruchy příjmu potravy - charakteristika | NICM

Dlouhodobé zdravotní důsledky anorexie jsou velmi závažné. Pokud se anorektička začne léčit v raném stádiu poruchy, má větší šanci, že se vyléčí a že předejde dlouhodobým zdravotním problémům. Hladovění /bez ohledu na to, co je jeho příčinou/ poškozuje mozek a může mít zvlášť vážné následky u dospívajících, jejichž mozek je ještě v růstu. Dále, pokud dívka používá laxativa po dobu delší než měsíc, její zažívací ústrojí přestane normálně fungovat. Jestliže pak laxativa vysadí, odpadní látky se mohou začít hromadit ve střevech a musejí být odstraněny chirurgicky. Nejhorším dlouhodobým důsledkem anorexie je samozřejmě smrt. Je tragické, že 2 - 21% dívek, u kterých se rozvine anorexie, nakonec následkem sebehladovění umírá. Hospitalizované anorektičky si někdy dokonce vytrhávají hadičky umělé výživy. Někteří lidé si myslí, že dívky, které se stanou anorektičkami, si opravdu přejí zemřít. Pravdou však je, že tyto dívky jsou prostě přesvědčeny, že nemají žádnou možnost, jak přežít.
Kategorie: porucha přijmu potravy

Posilování břicha – jak získat rychlé výsledky? | Lepší postava.cz

Posilování břicha – jak získat rychlé výsledky? | Lepší postava.cz

Lepsipostava.cz -> Posilování břicha Posilování břicha – jak zbytečně nemrhat energií a cvičit skutečně efektivně? Ve cvičení se bohužel nemůžeme spolehnout na úměrnost vynaloženého úsilí a růstu svalů. Posilování břicha není jen o tom odhodlat se ke cvičení – musíte také vědět, co přesně děláte. Máte rádi klasické sedy lehy? A jste si jistí, že je děláte skutečně efektivně? Raději si to s námi ověřte! Připravili jsme si pro vás tři nejznámější cviky – ale v té nejúčinnější formě! Posilování břicha – sedy lehy Položte se na záda k něčemu, o co si můžete zapřít chodidla (žebřiny, postel). Vaše nohy by měly svírat minimálně pravý úhel – čím menší úhel tím lépe. Dejte si ruce za hlavu a z pozice v sedu se pomalu s nádechem spouštějte k podlaze.
Kategorie: posilovací cviky na břišní svaly

Kategorie: