lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5013
Čeká na schválení: 369
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovací cviky na nohy

Nejnovější v kategorii komunikace:


Hyperkinetická porucha a poruchy chování - Paclt Ivo a kolektiv - Knihy od Grada Publishing, a.s.

Hyperkinetická porucha a poruchy chování - Paclt Ivo a kolektiv - Knihy od Grada Publishing, a.s.

Anotace Problematika hyperkinetické poruchy, poruch chování a agresivity u dětí je u nás tématem čím dál tím víc diskutovaným. Publikace pana doktora Paclta se dotýká všech těchto oblastí a přináší čtenářům jak teoretické vysvětlení, tak i praktické rady a doporučení. Kniha je určena nejenom odborníkům, psychologům, psychiatrům a vychovatelům, ale i rodičům dětí s diagnózou hyperkinetické poruchy a dalších, souvisejících poruch. Z obsahu OBSAH PŘEDMLUVA 1. HYPERKINETICKÝ SYNDROM: KLINICKÝ OBRAZ A DIAGNOSTIKA Ivo Paclt 1.1 Úvod, výskyt ADHD v populaci 1.2 Primární charakteristika ac39658816.1 Deficit pozornosti ac39658816.2 Hyperaktivita ac39658816.3 Impulzivita 1.3 Diagnostická kritéria pro ADHD (ICD-10, DSM-IV) 1.4 Přidružené příznaky 1.4. 1 Velká výkonnostní variabilita při plnění úkolů 1.4. 2 Zdravotní problémy hyperkinetických dětí 1.4. 3 Poruchy spánku 1.4. 4 Komorbidní poruchy (emoční poruchy a poruchy chování) 1.4. 5 Zneužívání drog, alkoholu a ADHD Literatura 2.
Kategorie: poruchy chování u dětíSeznam zdrojů na téma posilovací cviky na nohy:


Posilování a cvičení doma
Cviky Na Nohy | Posilovací cviky
Posilovací cviky.info | Posilovací cviky na záda, ruce, břicho - Part 2
10 posilovacích cviků na fitballu | Fitplus.cz
Cviky na břicho » Cviky na bricho » Cviky na břicho se zapojením nohou
Cvičení doma - články - hubnutí - Zaručený způsob, jak se zbavit tučného břicha a širokých boků
Posilovací cviky
Stehna | Cvičení doma
Posilovací cviky na břicho
POSILOVACÍ CVIKY | CVIKY NA LÝTKA | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz
Cviky na břicho
Tři cviky na zadek a stehna | Pravidla Fitness .cz
Cviky na zadek
Posilování stehen a hýždí (1) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
Cviky na zadek
Uvolňovací a posilovací cvičení celého těla
POSILOVACÍ CVIKY | CVIKY NA BŘICHO | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz
Posilovací cviky
Cvičení proti celulitidě III. - stehna a hýždě - Žena.cz
POSILOVACÍ STROJE

Břišní svaly - další ukázky

Břišní svaly - další ukázky

Rozcestník Břišní svaly - další ukázky Zde najdete Flash Player, ktery je treba nainstalovat, aby jste meli moznost sledovat video. - posilování dolních břišních svalů Zde najdete Flash Player, ktery je treba nainstalovat, aby jste meli moznost sledovat video. - posilování dolních břišních svalů Zde najdete Flash Player, ktery je treba nainstalovat, aby jste meli moznost sledovat video. - posilování dolních břišních svalů Zde najdete Flash Player, ktery je treba nainstalovat, aby jste meli moznost sledovat video. - posilování šikmých břišních svalů Zde najdete Flash Player, ktery je treba nainstalovat, aby jste meli moznost sledovat video. - posilování šikmých břišních svalů Zde najdete Flash Player, ktery je treba nainstalovat, aby jste meli moznost sledovat video. - posilování horních břišních svalů Zde najdete Flash Player, ktery je treba nainstalovat, aby jste meli moznost sledovat video. - posilování horních břišních svalů - špatně Zde najdete Flash Player, ktery je treba nainstalovat, aby jste meli moznost sledovat video. - posilování horních břišních svalů - špatně Zde najdete Flash Player, ktery je treba nainstalovat, aby jste meli moznost sledovat video. - posilování horních břišních svalů Zde najdete Flash Player, ktery je treba nainstalovat, aby jste meli moznost sledovat video.
Kategorie: posilování břišních svalů

Velký test jedenácti netbooků: nejlepší byly zároveň ty nejlevnější - iDNES.cz

Velký test jedenácti netbooků: nejlepší byly zároveň ty nejlevnější - iDNES.cz

Orientační graf výkonnosti procesorů Na následujícím grafu můžete vidět přibližný výkon všech procesorů v testu. Tři procesory zcela vpravo jsou pak na obrázku jen pro srovnání, najít je můžete až v dražších strojích. CPU (operace v pevné řádové čárce) prezentuje výkon při všech běžných operacích a je pro určení výkonu procesoru klíčový. FPU (operace v plovoucí řádové čárce) využijete v CADu nebo nejrůznějších matematických programech, pro netbooky jsou to proto celkem nezajímavé hodnoty. Znak "2x" u frekvence označuje dvoujádrový procesor. Pro zvětšení klikněte. Rozcestník
Kategorie: porovnání výkonů procesorů

: Poradny - Přítelkyně.cz : Zobrazit téma - Výtok v těhotenství

: Poradny - Přítelkyně.cz : Zobrazit téma - Výtok v těhotenství

Dobrý den, zde může být více důvodů výtoku v 8. měsíci těhotenství. 1. Vytváří se trochu inkontinence močová (ńik moči), která na konci těhotenství bývá, z důvodu tlaku dělohy na močový měchýř. 2. Na konci těhotenství jsou sliznice pochvy, moč. trubice, dělohy, břišní stěny v malé pánvi prosáklé, je možné že tekutiny z tkání se filtrují do pochvy a vy máte pocit mokrých kalhotek. 3. Může to být vaginální výtok - kvasinkový či jiný, stává se často, že těhoná zamění tento výtok za odtok plodové vody a předčasně odchází do porodnice. 4. Může se jednat o odtékání plodové vody, pokud chodíte na pravidelné prohlídky ke gynekologovi, zjistí vám že se jedná o plodovou vodu, která by při jeho vyšetření mohla odtékat. Jestli se jedná o plodovou vodu můžete snadno zjistit pomocí diagnostického testu průsaku plodové vody Al-Sense Kit. s pozdravem ___ Magdalena Mikulandová, soukromá porodní asistentka,www. studioprozeny.cz
Kategorie: poševní výtok v těhotenství

Cvičení s overballem doma - Cestování a sport - overball, míč

Cvičení s overballem doma - Cestování a sport - overball, míč

Cvičení s overballem doma 21.11. 2011 | shlédnuto : 24x | komerční sdělení Overball je gymnastický míč, který je velmi užitečnou pomůckou. Dnes se prodávají jeho různé varianty za dostupnou cenu, tudíž si jej můžete dopřát i doma. Jak s ním správně pracovat? Využití overballu je široké. Přesněji, overball je menší forma nafukovacího míče, ovšem můžete jej kombinovat i s jeho větší variantou. I ta je prospěšná. S ní můžete i cvičit, ale také slouží jako prostředek k sezení. Třeba ženy po porodu, kdy je jejich pánev ještě bolestivá a citlivá, sedí právě na míči, což je jim příjemné. Pak se ale nabízí i možnost, že místo židle máte u stolu míč. Jeho výhodou je, že musíte udržovat balanc.
Kategorie: posilování s overballem

SMS zdarma | posílání sms zdarma na O2, Vodafone, T-mobile

SMS zdarma | posílání sms zdarma na O2, Vodafone, T-mobile

Doporučujeme: Online hry, Hudba, Hry pro dva, Emo účesy, Hry pro dva, Hry pro dívky, Online hry, SMS zdarma, hry pro dva hráče Poslat sms zdarma Vyberte si operátora pro poslání sms zdarma. Poslat sms zdarma na O2 Poslat sms zdarma na Vodafone Poslat sms zdarma na T-mobile Neplaťte ani korunu a posílejte sms z internetu zdarma Je to jednoduché vždy, když potřebujete někomu poslat sms zdarma skočte na internet (naťukejte adresu www.sms. macecha.cz), kde jsou umístěny odkazy pro posílání sms zdarma na všechny české operátory, a pak už jen píšete sms zdarma. Posílejte sms zdarma z mobilu Pokud máte na mobilním telefonu připojení k internetu můžete snadno posílat sms zdarma, ovšem jen pokud máte připojení k internetu na telefonu zdarma. Například moderní telefon apple iphone s dotykovým displejem má v sobě zabudovaný wifi, přes který se snadno můžete připojit na nějakou zdarma proxy síť a můžete se, tak snadno připojit k internetu zdarma a jednoduše, rychle posílat sms zdarma do kterékoliv české sítě.
Kategorie: posilej sms zdarma

Kategorie: