lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9783
Čeká na schválení: 68
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovaci stolice

Nejnovější v kategorii komunikace:


Oblečení na fitness, Brno-město | Hledat.cz

Oblečení na fitness, Brno-město | Hledat.cz

Tipy pro vyhledávání: Stavební firma Praha, Reklamní agentura, Prodej nábytku Jste zde: Hledat.cz › Oblečení na fitness › Jihomoravský kraj › Brno-město Oblečení na fitness | Brno-město Vašemu výběru Oblečení na fitness – Br … odpovídá 2 455 firem. Zobrazujeme výsledky 2 451 - 2 455. Veřejné záznamy Alfa Styl, s. r. o. Výroba a prodej hliníkových kuchyňských dvířek, nábytkových nožek, větracích mřížek, úchytek i komponent pro výrobu nábytku. Detailní informace o firmě Alfa Styl, s. r. o. - Brno-Černovice Lékárna Na Staré osadě, s. r. o. Nákup a prodej léků a farmaceutických přípravků. Detailní informace o firmě Lékárna Na Staré osadě, s. r. o. - Brno STACHL GLOBAL INC. Nabídka prodej a realizace rodinných domů.
Kategorie: posilovna brno černoviceSeznam zdrojů na téma posilovaci stolice:


Inzerce - posilovaci stolice, inzeráty
Sport - turistika - jízdní kola Děčín
Do plavek! » ALLI na hubnutí, účinky, cena, diskuze, recenze
posilovaci stolice - Hyperzboží.cz
Výtok v těhotenství - uLékaře.cz
Posilovací stolice Kettler Classic 100, prodám Jičín
Cvičení svalstva pánevního dna pro muže a ženy - TENA
Diagnostika systému přímého vstř
Fit Park - venkovní posilovací stroje, outdoor fitness equipment, park pro seniory, venkovní posilovna, fitness zařízení, sportoviště, senior hřiště, velkoobchod, www.fitpark.cz, www.venkovniposilovacistroje.cz
Chlorella Pyrenoidosa - www.zelenastrava.cz
Recenze & hodnocení hotelu Princessa Řecko - Samos - Dovolená SAMOS - hotel Princessa
stolice - Česká republika, Sport - turistika - jízdní kola - Česká republika, Na prodej
posilovaci stolice - Hyperzboží.cz
Ronnie.cz - Stolice: Na co by jste se nikdy nezeptali (převzato)
Posilovací stolice (diskuse)
Multifunkční posilovací stolice, prodám Praha 10
Posilovací stolice. - Děčín - Sport - turistika - jízdní kola
posilovaci stolice - Hyperzboží.cz
Občanské sdružení Podlesí Zlín
Internista radí, Poradna internisty Václava Chytila - iDNES.cz

Abeceda her: Hry, Návody, Cheaty, Trainery, Češtiny, Wallpapery, Screenshoty a Obaly

Abeceda her: Hry, Návody, Cheaty, Trainery, Češtiny, Wallpapery, Screenshoty a Obaly

Port Royale Číslování hádanek odpovídá číslům na mapě která je součástí tohoto návodu. 1 ) Jeden z ostrovů je Kočičí ostrov.
Kategorie: port royale

Spektrum poruch příjmu potravy - Papežová Hana - Knihy od Grada Publishing, a.s.

Spektrum poruch příjmu potravy - Papežová Hana - Knihy od Grada Publishing, a.s.

Anotace Kniha je výsledkem dlouhodobé klinické a výzkumné práce editorky, vynikající české odbornice na poruchy příjmu potravy, a spolupracujících odborníků, především lékařů a psychologů. Cílem je seznámit odborníky s komplexní problematikou poruch potravy, s klinicky ověřenými postupy, se standardy léčby a s dalšími možnostmi a úskalími v každodenní praxi. Zaměřuje se na nově zaváděné terapeutické přístupy a technologie v léčbě i prevenci, klade důraz na využití nových technologií ke zmírnění společenského tlaku na štíhlost a na vytvoření podpůrných programů pro pacienty i pro jejich rodinné příslušníky. Jednotlivé kapitoly mapují vztah poruch příjmu potravy k příslušnému oboru (gynekologii, stomatologii, neurologii...) . Publikace je určena odborné veřejnosti, psychiatrům, psychologům, obezitologům, pediatrům, gynekologům, praktickým lékařům, stomatologům, ale také pedagogům, sociologům a studentům těchto oborů a v neposlední řadě i informovaným laikům z řad veřejnosti. Z obsahu Autoři Předmluva SOUČASNÝ POHLED NA ETIOPATOGENEZI ONEMOCNĚNÍ Historie poruch příjmu potravy (František Faltus) Epidemiologie poruch příjmu potravy (Barbara Pavlová) Terminologie, typy studií; jejich přednosti a limity Epidemiologie poruch příjmu potravy v západních zemích a USA Epidemiologie poruch příjmu potravy v ostatních zemích Psychosociální rizikové faktory u poruch příjmu potravy (Barbara Pavlová) Co jsou rizikové faktory? Psychosociální rizikové faktory Osobnostní faktory aneb anorexie jako absolutní dokonalost Psychopatologie a negativní emocionalita Situační a rodinné faktory aneb způsobují náročné a nepříjemné události poruchy příjmu potravy? Kazuistika Tělo, váha, hladovění aneb můžou za to diety? Kult štíhlosti aneb tlustá znamená k ničemu Prenatální a perinatální komplikace Časná menarche Klinický význam dosavadních poznatků o rizikových faktorech pro poruchy příjmu potravy Genetické aspekty poruch příjmu potravy (Debora Martásková, Hana Papežová) Studie dvojčat Studie rodin Role serotoninu Mozkové faktory u poruch příjmu potravy (Rudolf Uher, Hana Papežová) Lesk a bída etiologického výzkumu: kde hledat příčinu? Perinatální poškození mozku Mozkové léze: může nádor způsobit poruchu příjmu potravy?
Kategorie: poruchy výživy

Černovice (okres Pelhřimov) - porodnice

Černovice (okres Pelhřimov) - porodnice

Poslat odkaz na tuto stránku příteli | Přidat tyto stránky k oblíbeným Domů | Těhotenství | Péče o dítě | Výchova dítěte | Zdraví | Zábava a volný čas | Rodiče sobě | Diskusní fórum | Vaše deníky a články Černovice (okres Pelhřimov) - porodnice Tato stránka obsahuje informace o tom, jaké zkušenosti mají rodiče s porodnicemi v Černovicích. Může obsahovat jak informace o tom, kde je porodnice v Černovicích k dispozici, tak i tipy, kam se případně za ní vydat. Pokud máte sami zkušenosti s porodnicemi v Černovicích, napište je sem, prosím. Pomůžete tak ostatním rodičům. Zajímají-li vás podrobnosti o Černovicích, nahlédněte sem - do encyklopedie Wikipedia. Další odkazy: lékař - lékárna - nemocnice - jesle - školka (mateřská) - základní škola - střední škola - volný čas - nákupy Jste přesvědčeni, že rodiče v Černovicích nenajdou to, co hledají? Doporučte jim tedy návštěvu jiného místa ze seznamu a dole připojte svůj komentář. Obě informace se po odeslání zobrazí pohromadě. Vybrané místo: zatím nevybráno
Kategorie: porodnice pelhřimov

Kniha: Efektivní posilování s činkami | PC World.cz

Kniha: Efektivní posilování s činkami | PC World.cz

Kniha: Efektivní posilování s činkami Ostatní | 09.09. 11 Dnes se podíváme na krátkou recenzi knihy, která s počítači na první pohled příliš nesouvisí, ale zároveň se nás „ajťáků“ dotýká možná více, než by nám bylo milé. Sdílet
Kategorie: posilování s činkami

České porodnice | Rodina.cz

České porodnice | Rodina.cz

Naprostá spokojenost (19.10. 2007 20:57:21 ) Po 10ti měsících jsem se dostala k tomu, abych taky přidala pár řádků "chvalozpěvu" na tuto porodnici. Začalo to tím, že jsem svoji dcerku přenášela a do porodnice docházela co 2 dny na kontroly - byla jsem naprosto spokojená z porodních asistentek i všech lékařů, se kterými jsem se potkala. Naprosto profesionální, milý a lidský přístup. Porod mi po 9ti dnech vyvolávali, byla to rychlovka a porodní asis. i pan doktor Malík byli naprosto úúúžasní. Kdybych věděla, že každý porod bude takový, rodím pořád :o)) Po převozu na odd. šestinedělí mé nadšení neopadlo, právě naopak. Je zde naprosto skvělý servis jak sestřiček z odd. šestinedělí i dětských sestřiček, které stále se vším pomáhaly a radily.
Kategorie: porodnice ostrava fifejdy

Kategorie: