lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7452
Čeká na schválení: 266
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovací cviky doma

Nejnovější v kategorii komunikace:


:: BudLez.cz ::

:: BudLez.cz ::

Sponzor stránek: Partneři: QD set WIRE 1 610,-kč Trénink na DESCE Posilovací trénink doma, je nejjednodušší a velmi efektivní součást tréninku, absolutně nezávislá na počasí, otvírací době na stěně, penězích, nebo i náladě parťáka. Jak už jsem tu psal dříve, když se podívám okolo sebe tak nevidím nikoho, koho bych označil za slabého, nebo jinak řečeno, u koho bych sílu označil za nejslabší stránku. Pravdou ale je, že síly není nikdy dost a pravidlo" Kde končí technika, začíná síla a kde končí síla začíná hrubá síla" je sice s ohledem na lezení absolutně nepravdivé, nicméně každý z nás si je někdy s větším či menším úspěchem vyzkoušel. Také je pravda, že na dobrou techniku potřebujeme i nějakou základní sílu a správné použití síly, respektive přesná znalost vlastní síly, je součástí techniky a tedy i taktiky pro úspěšný výstup. Dnes se budeme bavit o tréninku maximální síly. Tedy hlavně síly v horní polovině těla s důrazem na ramena, předloktí a prsty. Záměrně vynechám popis statických visů, protože to je téma na zcela samostatnou kapitolu. Pro tento trénink nám pro začátek stačí hrazda, ale tu je vhodné časem nahradit lištovou deskou - TrainingBoardem, popřípadě CampusBoardem. Campus asi každý z nás doma nemá, a tak je lištová deska asi nejjednodušším řešením. Rozcvičení Před vlastním posilováním je potřeba být rozehřátý a protažený, proto na úplný začátek doporučuji pár sérií statických visů na největších chytech.
Kategorie: posilovací tréninkSeznam zdrojů na téma posilovací cviky doma:


Cvičení doma | posilování doma
Deset nejlepších cviků na posílení trupu a paží. Zacvičte si s námi - iDNES.cz
Posilovací cviky
Cvičení doma - články - hubnutí - Zaručený způsob, jak se zbavit tučného břicha a širokých boků
Cvičení doma - jak začít
Cvičení doma
www.macmotor.info: posilovací cviky bricho
10 posilovacích cviků na fitballu | Fitplus.cz
FITNESS - výběr posilovacího stroje
Cvičení doma – 4 zásady pro efektivní hubnutí | Lepší postava.cz
Jak si sestavit vlastní cvičební plán
Fitness poradna - cvičební plán, kulturistika, výživa, cvičení doma, posilovna - Sportovní výživa Promil
Cvičení doma • Zobrazit téma - posilovací cviky a strečink
Posilovací lavice - posilování doma, cviky na posilování břicha - Trofitlavička
Posilovací cviky | Linkuj.cz
Posilování
Přítahy jednoručky v předklonu | Posilovací cviky
Kruhový trénink nejen o klicích | Fitplus.cz
Tréninky a cviky - Návody jak sestavovat tréninky a jak správně cvičit plus ukázkové tréninky pro hubnutí i přibírání. - F-SPORT
Posilování stehen a hýždí (1) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz

Poruchy štítné žlázy - Praktický přehled nejen pro laickou veřejnost | On-line knihkupectví Kniha.cz

Poruchy štítné žlázy - Praktický přehled nejen pro laickou veřejnost | On-line knihkupectví Kniha.cz

Anotace knihy Poruchy štítné žlázy - Praktický přehled nejen pro laickou veřejnost Choroby štítné žlázy patří mezi nemoci masového výskytu a neléčené přinášejí postiženým významná zdravotní rizika. Na druhou stranu i nesprávně indikovaná nebo nesprávně vedená léčba - především předávkování hormony štítné žlázy u osob vyššího věku - může mít pro pacienty negativní důsledky. Cílem této knížky je informovat o důležitosti správné funkce štítné žlázy pro zdraví organismu, upozornit na to, že nemoci štítné žlázy ovlivňují průběh a léčbu jiných chorob, a poradit laické veřejnosti, jak chorobám štítné žlázy předcházet, kdy na ně myslet, jak a kdy je racionálně diagnostikovat a léčit a přitom se vyvarovat nadbytečného vyšetřování a případně i neodůvodněné léčby. V brožurce našeho předního specialisty na danou problematiku naleznete přehledné informace o anatomii a funkci štítné žlázy, jejích základních onemocněních (hypotyreóze, hypertyreóze, strumě aj.) , možnostech léčby včetně léčby operativní a léčby radioaktivním jodem. Samostatná kapitola je věnována poruchám štítné žlázy v těhotenství a po porodu. V závěru knížky pak najdete praktické rady lékaře týkající se mj. prevence nemocí štítné žlázy či výživových doporučení a jsou zmíněny i nejčastější nepravdy a mýty týkající se tohoto onemocnění. Text je doplněn řadou názorných obrázků a schémat. Specializace - Všeobecné lékařství, Interní medicína, Endokrinologie, Gynekologie a porodnictví, Ostatní
Kategorie: poruchy štítné žlázy

Produkty - Srovnání cen, porovnání cen BožíCeny.cz – porovnání cen, srovnání produktů, katalog firem a eshopů

Produkty - Srovnání cen, porovnání cen BožíCeny.cz – porovnání cen, srovnání produktů, katalog firem a eshopů

Naposledy hledané výrazy: sony ericsson u5i vivaz, bezpečnostní kování nerez, TAŠKA NA NOTEBOOK - CONVERSE, dámská sportovní obuv, žehlící prkno, Kniha větru, Bezpečnostní Kamera, nafta, christian-dior-eau-de-dior-relaxing, Canon, vestavná myčka Bosch SGV45M83EU, HP Compaq Presario CQ61-425EC, Granule Darling drůbeží (400g), dolce gabbana the one, legea kentucky, PNEU, Armani Acqua di Gio pour Homme 100 ml, Toshiba HD Videokamera Camileo S10, motorová pila husqvarna 55, RIMBA Body Právě srovnáváme 3 889 265 produktů z 1 498 internetových obchodů ! V katalogu firem je více než 2 260 registrovaných firem. Srovnání cen, porovnání nejlepších cen zboží Portál BoziCeny.cz nabízí porovnání cen a srovnání cen i akciových produktů. Vyhledávání nejnižší cenu a produkty v slevě. BoziCeny.cz vědí vyhledávat produkty v slevě a nejlepší ceny zboží z tisíců internetových obchodů. Srovnání cen internetových obchodů a jejich zboží. Filtrování a porovnání ceny dle výrobců. Akční ceny, srovnání cen, porovnání cen, nejlepší ceny, srovnání cen, slevy. Porovnej ceny v systému BoziCeny.cz Ikony - podpořte nás | Reklama | Obchodní podmínky | Nápověda | Kontakt ByznysWeb.cz: Tvorba www stránek, tvorba eshopů © 2010
Kategorie: porovnávání cen

Kurz správného posilování - Mineralfit.cz

Kurz správného posilování - Mineralfit.cz

Zdraví a životní styl Kurz správného posilování Posilování je oblíbeným trendem současné doby. Slouží nejen na zpevnění postavy, ale také je zdraví prospěšné. Aby tomu tak opravdu bylo, je nutné dodržovat určitá pravidla posilování. Jaká to jsou? posilovna Cvičení pro krásné tělo Jak muži, tak ženy čím dál častěji využívají posilování k tomu, aby dosáhli krásné a pevné postavy. Abychom dosáhli kýženého výsledku, musíme se držet určitých pravidel posilování. Jak správně posilovat Abyste zpevnili postavu, je nutné kromě pravidelného cvičení také nasadit správný a pravidelný jídelníček. Čím častěji jíte, tím lépe. Neplatí to však doslova. Jíst bystě měli ideálně 6x denně, ale v malých dávkách.
Kategorie: posilování s činkama

Posilování - Kilogramy.cz

Posilování - Kilogramy.cz

Kilogramy.cz Pro všechny, co si váží sami sebe Posilování Při aerobním cvičení dochází ke spalování tuků. Pokud cvičíte pravidelně, hubnete. Posilování slouží spíše ke zpevnění postavy. To znamená, že se tuková tkáň přeměňuje na svalovinu, která zabírá méně místa. Ideální je proto kombinovat aerobní aktivitu s posilováním. Hubněte nižší intenzitou a větším opakováním Pokud chcete zhubnout i při posilování, volte cvičení s nižší intenzitou a vyšším počtem opakování. Při posilování zesílí nejen svaly, ale také kosti. Posilováním slabších svalů zlepšíte jejich funkčnost a spolupráci s jinými svaly. Sníží se vám krevní tlak a riziko dalších srdečně cévních onemocnění. Vybijete přebytečnou energii a odplavíte stres.
Kategorie: posilovani svalu doma

Databáze porodnic - MojePorodnice.cz

Databáze porodnic - MojePorodnice.cz

Katalog porodnic v ČR Pro nalezení porodnice vyberte Váš kraj: Porodnice - Jihočeský (7) Porodnice - Jihomoravský (8) Porodnice - Karlovarský (4) Porodnice - Královéhradecký (7) Porodnice - Liberecký (5) Porodnice - Moravskoslezský (10) Porodnice - Olomoucký (6) Porodnice - Pardubický (6) Porodnice - Plzeňský (6) Porodnice - Praha (6) Porodnice - Středočeský (14) Porodnice - Ústecký (9) Porodnice - Vysočina (5) Porodnice - Zlínský (5) Porodnice - V zahraničí (0) Nejlépe hodnocené porodnice v kraji Zlínský Neváhejte a přidejte hodnocení Vaší porodnice. Nejlepší hodnocení od návštěvníků serveru MojePorodnice.cz získaly tyto porodnice: Porodnice Uherské Hradiště Počet hodnocení: 5 Diskuse: 3 příspěvků Vaše hodnocení: 92% Porodnice Kroměříž Počet hodnocení: 6 Diskuse: 13 příspěvků Vaše hodnocení: 89% Porodnice Zlín Počet hodnocení: 11 Diskuse: 57 příspěvků Vaše hodnocení: 79% Porodnice Valašské Meziříčí Počet hodnocení: 4 Diskuse: 30 příspěvků Vaše hodnocení: 79% Kompletní katalog porodnic v kraji Zlínský Veškeré informativní materiály byly převzaty z internetových stránek daných zařízení.
Kategorie: porodnice zlín

Kategorie: