lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14485
Čeká na schválení: 70
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovací stroje bazar

Nejnovější v kategorii komunikace:


Ronnie.cz - dřepy na multipressu nebo s velkou činkou?

Ronnie.cz - dřepy na multipressu nebo s velkou činkou?

Chtěl sem se zeptat, jestli si myslíte, že je lepší cvičit dřepy na multipressu nebo s velkou činkou. A jaký je na multipressu nejlepší postavení (jak moc nohy před tělem, jaký rozkročení) na posilování zadku.
Kategorie: posilování zadekSeznam zdrojů na téma posilovací stroje bazar:


Bazar - Kulturistika, fitness
Kamenný bazar | Pardubický kraj, FirmyvKraji.cz
bazar posilovacích strojů
Posilovací stroje | i-Bazar.cz
Posilovací stroje přímo od výrobce za nejlepší ceny!
PROFI BAZAR - Profesionální stroje
BAZAR: prodej zánovních posilovacích strojů - Kulturistika, fitness
Posilovací stroje bazar
Bazar - činky, posilovací stroje, stroje na cvičení
Posilovací stroje - Ostatní sporty bazar - Online-bazar.cz
Hodnotit stránku Fitness bazar - posilovací stroje - Katalog internetových stránek
Bazar - Fitness Olomouc
Posilovací stroje - domácí posilovací stroje na břicho, posilovací stroje bazar
Prodám Posilovací stroje | i-Bazar.cz
Fitness, posilovna | i-Bazar.cz
Posilovací stroje - domácí posilovací stroje na břicho, posilovací stroje bazar
Fitness, aerobic, posilování - činky, trenažer, závaží, činka, posilovací stroje, bazar - ČeskýPortál.eu
Posilovací stroje - Bazar, inzerce zdarma, Ab bazar, inzerce
Posilovací stroje bazar, Fitness Bazar
myopticstuff.com - rotoped bazar kategorie

Hana Kynychová - Fitness club, Praha-město

Hana Kynychová - Fitness club, Praha-město

Nabídka: - aerobik - dětský aerobik - aerobik pro těhotné ženy - posilovna pro muže i ženy - osobní trenér - indoor cycling - solárium - kosmetika - masáže. Pro příznivce aerobiku jsou připraveny dva samostatné cvičební sály vybavené odpruženou podlahu firmy Pavigym. Posilovna, která je určená jak ženám tak i mužům je vybavena novými posilovacími stroji od firmy KWK. V kardio zóně se zahřejete na rotopedech a ergometrech. V nabídce posilovny nechybí služba osobního trenéra. Pro indoor cycling, je určený samostatný sál s kapacitou 10 kol. Trenažery od firmy IRONAMFITNESS 112M patří mezi technickou špičku. Masáže: - poradenství v oblasti lymfatických cest a celulitidy - lymfodrenáže celého těla - kúry k zastavení a ke zmírnění celulitidy - meditační masáže. Fit shop: - sportovní oblečení od firmy USA PRO - doplňková výživa od firmy ATP - produkty Hanky Kynychové na CD, VHS a DVD. zobrazit celý text...
Kategorie: posilovna barrandov

Novinky | HELD - staviva

Novinky | HELD - staviva

HELD staviva Napište nám Mapa webu HELD staviva » Novinky Novinky OTEVÍRACÍ DOBA 20.12. 2011 – OTEVÍRACÍ DOBA Vánoční svátky 19.12. 2011 - 23.12. 2011 otevřeno od 7:00 do 17:30 24.12. 2011 - 26.12. 2011 zavřeno 27.12. 2011 - 30.12. 2011 otevřeno od 8:00 do 15:00 31.12. 2011 - 1.1. 2012 zavřeno EKOGRIT 2011 2012 05.12.
Kategorie: porotherm ceník 2009

Domácí lékař po internetu - Autoimunitní nemoci štítné žlázy

Domácí lékař po internetu - Autoimunitní nemoci štítné žlázy

Hlavní stránka Lékařská poradna Co je SYMBINATUR Jak nakupovat Kontakt Partneři MAPA WEBU Lékařská poradna, články o zdraví a nemocech, možnost nákupu za výhodné slevy... Autoimunitní nemoci štítné žlázy Autoimunitní nemoci štítné žlázy Hypotyreóza Se vyznačuje nedostatkem hormonů štítné žlázy. Při primární hypotyreóze je současně zvýšený TSH. Jestliže je zvýšení TSH jen nevýrazné a volné tyroidální hormony jsou v normě, jde o latentní hypotyreózu. Hypotyreózu způsobují na 95 % primární poruchy štítné žlázy. Sekundární a terciální poruchy a konečně periferní rezistence k hormonům štítné žlázy se vyskytují vzácně. Primární hypotyreóza redukce výkonné funkčí tkáně štítné žlázy - chronická autoimunitní tyreoitida - terapie radioaktivním jodem - resekce štítné žlázy - poruchy vývoje štítné žlázy - infiltráty poruchy syntézy hormonů - kongenitální defekty - nedostatek jódu - tyreostatika - nadbytek jódu Sekundární hypotyreóza - zničení nebo utlačení tyreotropních buněk hypofýzy Terciální hypotyreóza - onemocnění hypotalamu Periferní rezistence na hormony štítné žlázy Nejčastější příčinou je destrukce parenchymu štítné žlázy lymfocytárním zánětem autoimunitní povahy - Hashimotova tyreoiditida. Podle autora, který ji popsal jako první, bývá spojována se strumou. Patogeneze autoimunitní tyreoiditidy vychází z aktivace CD4-pomocných T-lymfocytů, jejichž původ není zcela jasný. CD4-T-lymfocyty aktivují jak CD8-T-lymfocyzy, tak B-lymfocyty.
Kategorie: porucha štítné žlázy

Fórum - porodnice Kolín - BABY-CAFE.CZ

Fórum - porodnice Kolín - BABY-CAFE.CZ

Ahoj, já rodila v Kolíně před 15 měsíci a byla jsem více méně spokojená. Rozhodně mi nepřišlo, že by to tam bylo jak na běžícím páse. Ale asi hodně záleží na očekávání. Já většinou očekávám spíš míň a pak můžu být jen příjemně překvapená Jinak všechny pokoje mají wc a sprchu, což je hrozná výhoda. Zvlášť kvůli četnosti návštěv těchto prostor. Co se týká možnosti mít malou po operaci u sebe, tak to by teoreticky neměl být problém. Podobnou zkušenost mám z Vrchlabí, kdy jsem si blbě zlomila nohu a musela jsem na operaci. Mišutovi v té době bylo 7 měsíců a ještě jsem ho plně kojila. Akorát mě nenechali na chirurgii, ale byla jsem s malým na dětským oddělení. Udělali to jaksi fiktivně, že jako já tam jsem s malým a ne on se mnou, ale šlo to.
Kategorie: porodnice kolín

Posilování hýždí se židlí - hejbejseTV

Posilování hýždí se židlí - hejbejseTV

08.11. 2011 HERVIS Dance marathon SOBOTA 19. LISTOPADU  HERVIS DANCE - FITNESS MARATHON V KONGRESOVÉM CENTRU PRAHA Hanka Kynychová a její tým lektorů pro vás připravili jedinečný workshop plný cvičení, tance a doprovodného programu. Velký cvičební workshop pro širokou veřejnost proběhne v sobotu 19. listopadu v Kongresovém centru Praha. Po celý den - od 10:00 si můžete zacvičit ve foyer Společenského sálu  se špičkami českého aerobiku, tance a fitness v čele s Hankou Kynychovou. Pitný režim zajišťuje firma Sodastream. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program, tombolu, pro děti cvičení s prasátkem PIGY, herní konzole Kinect, měření BMI s životní pojišťovnou Aviva a mnoho dalších zajívavých stánků. Moderuje Bořek Slezáček a Míša Sejnová - hlavní hvězdy muzikálu Děti Ráje. Program: 09:30 - 10:00 prezence 10:00 - 10:40  LATINO DANCE - Igor Šustr 10:45 - 11:25  MUSICAL DANCE DĚTI RÁJE - Petra Parvoničová a tanečníci muzikálu Děti Ráje 11:30 - 12:00 -  PILATES - Radek Fišer 12:10 - 12:50 -  ZUMBA - Kateřina Burešová 12:50 - 13:00 -  CVIČENÍ PRO DĚTI - Pigy a Hanka Kynychová 13:00 - 13:40 -  BŘIŠNÍ PEKÁČ + PEVNÝ ZADEK - Hanka Kynychová 13:40 - 13:50 -  CVIČENÍ PRO DĚTI - Pigy a Hanka Kynychová 13:50 - 14:30 -  MTV DANCE - Martin Ivanecký 14:40 - 15:20 -  JAZZ DANCE - Kristina Kloubková 15:30 - 16:15 -  ZUMBA - Gábi Bergmanová, Richard Bergman, Dan Kotrla VÍCE INFORMACÍ O REGISTRACI A REZERVACI ZÍSKÁTE ZDE Těšíme se na vás!
Kategorie: posilovani stehen a hyzdi

Kategorie: