lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2550
Čeká na schválení: 227
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » poruchy jater

Nejnovější v kategorii komunikace:


Posilovací stroje

Posilovací stroje

Posilovací stroje posilovací stroje cz Posilovací stroje V minulosti bychom se jen těžko potkali s termínem posilovací stroje, natožpak s jejich samotnou fyzickou existencí. Dnes je již všechno jinak a posilovací stroje se staly součástí každodenního života některých z nás. Spousta lidí využívá těchto pomůcek hlavně v posilovnách, ale někteří si pořídili posilovací stroje i do domácnosti. Moderní životní styl fitness je v podstatě na posilování těla založen. Člověk se může rozhodnout, že své svaly zlepší jinak než pravidelným cvičením na strojích, nicméně s nimi lze vypracovaného těla dosáhnout mnohem efektivněji a hlavně rychleji. Na trhu najdete jak posilovací stroje a pomůcky, které se používají pouze za předpokladu, že jsou pevně připoutány k zemi, ale také náčiní, jež se používá klidně samostatně, aniž by muselo být nějak přimontováno k zemi. Na mysli máme zejména různé druhy činek. V mnohých případech se lze věnovat posilování i bez posilovacích strojů. Oba dva typy posilovacích pomůcek mají své výhody a nevýhody. Člověk, který chce ovšem komplexně posilovat své tělo, rozhodně nebude volit, ale využije obou.
Kategorie: posilovací stroje pro domácnostSeznam zdrojů na téma poruchy jater:


Jaterní selhání - Wikipedie
Jaterní cirhóza – WikiSkripta
Jaterní testy | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK
Steatóza jater | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK
Česká společnost HPB chirurgie
Onemocnění jater | NISA - veterinární klinika
10. Oše. péče o pacienta s onemocněním jater | Maruščin blogísek =)
Porucha jater se projeví i na rukou - Virová hepatitida (žloutenka)
Steatóza jater - ztučnění jater | Doktorka.cz
Onemocnění jater - Vitalion.cz
Medispot - Steatóza jater
Je nejvyšší čas “vygruntovat” svá přetížená játra
AspartГЎtaminostransferГЎza – LaboratornГ­ hodnoty | Top LГ©kaЕ™
Zpravodajství | Kožní onemocnění a poruchy jater psů a koček
Nemoci jater - jaterní dieta | Mezdravi.cz
Steatóza jater: příznaky, léčba (ztukovatění jater) - Vitalion.cz
Atlas patologie pro studenty medicíny
Selhání jater | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK
Játra – jaterní nemoci | Abeceda Zdraví .cz
Proti jakГЅm chorobГЎm je MMS ГєДЌinnГ© | Pravda o MMS – MMS kapky

Mohutné ruce – cesta k padesátkám - Kulturistika, Posilování

Mohutné ruce – cesta k padesátkám - Kulturistika, Posilování

Home Články Mohutné ruce – cesta k padesátkám Mohutné ruce – cesta k padesátkám Vlozeno: Články v 8 Listopad 2007 Autor: Petr Mnoho kulturistů trénuje především horní polovinu těla. Většinou tak cvičí začátečníci, kteří chtějí mít ruce jako lopaty a přitom zapomínají na trénink dolních končetin. Tím nikoho neodrazuji od cvičení, aby vypadal opticky lépe v tričku. Vždy jsem byl zastáncem celého tréninku, musím se také především přiznat, že mohutné ruce více upoutají okolí než nohy. Když jsou stehna zřetelně slabá jako ruce, chodíte většinou v kalhotách, abyste schovali nedostatky. Když někteří zkušení kulturističtí velikáni nebo silový sportovci možná vypadali vzhledově hubení, spočívaly na nich nepochybně skvělé rozměry, prezentovali se gigantickými rukami navzdory různým nehodám. Zejména začátečníci dělají často při tréninku rukou zásadní chyby. V myšlení, že ovlivnují především paže, trápí se bicepsovými zdvihy, poté zjistí frustraci, že ruce ve všem působí pořád bídně. Toto zjištění záleží především na tom, že asi okolo dvou třetin svalů na paži je triceps. Kdo by to byl neřekl, že právě triceps tvoří silné ruce.
Kategorie: posilování paží

Fakultní nemocnice s poliklinikou Ostrava - porodnice - www.naseporodnice.cz

Fakultní nemocnice s poliklinikou Ostrava - porodnice - www.naseporodnice.cz

Porodnice pořádá pro nastávající rodiče kurzy předporodní přípravy. Součástí kurzů je i cvičení pro těhotné ženy a možnost prohlídek porodních sálů a pokojů šestinedělí. Porodnice připravuje i konzultace o průběhu porodu. K porodu může ženu doprovázet kdokoliv, i vybraná porodní asistentka nebo lékař. Doprovod může být přítomen po celou dobu porodu, a v některých případech i při porodu císařským řezem. Rodičky se připravují v první i druhé době porodní v místnosti, která je určena vždy jen jedné ženě. Porodnice má k dispozici 5 takových místností. Procedury jako klystýr nebo holení nejsou nutné a ženy se mohou samy rozhodnout, jestli jich využijí nebo ne. Rodičkám se nezakazuje pití ani konzumace jídla. Má-li žena zájem o epidurální analgezii, je jí za úhradu poskytnuta.
Kategorie: porodnice ostrava poruba

Těžké metabolické poruchy se velmi špatně poznávají | Abeceda Zdraví .cz

Těžké metabolické poruchy se velmi špatně poznávají | Abeceda Zdraví .cz

Těžké metabolické poruchy se velmi špatně poznávají AbecedaZdraví. cz > Nemoci > Těžké metabolické poruchy se velmi špatně poznávají Poruchy zpracování některých látek v těle mají za následek závažná onemocnění. Často přicházejí zcela nečekaně a lékaři zatím umějí vyléčit jen některé z nich. Zhruba do deseti měsíců života se malá Renata vyvíjela jako každé zdravé dítě. Drobnému opoždění ve vývoji nepřikládali rodiče důležitost. Renata si začínala hrát s hračkami, otáčela se z bříška na záda, usmívala se na své rodiče. Jenže když jí byl rok, rodiče pochopili, že se děje něco nenormálního. "Mysleli jsme si, že to ale nebude tak hrozné, předpokládali jsme, že půjde jen o nějaké nepodstatné zpoždění," vzpomíná matka dnes již šestnáctileté dcery. Nemoc ovšem postupovala dál, vývoj Renaty se v podstatě zastavil a lékaři pátrali po příčině. Teprve ve třech letech věku dítěte se konečně podařilo stanovit přesnou diagnózu.
Kategorie: poruchy metabolismu

BBC Praha - nejaktuálnější zprávy - CityOut Prague

BBC Praha - nejaktuálnější zprávy - CityOut Prague

www www. fitnessbbc.cz E-mail napistenam@fitnessbbc.cz Městská část Praha 1, Praha 10, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 8 Adresa Vinohradská 1630/190, Praha 3 - 130 00 Park Hostivař, Švehlova 1391/32, Praha 10 - 102 00 Centrum Chodov, Roztylská 2321/19, Praha 4 - 148 00 Na stráži 544/1, Praha 8 - 180 00 nám. I. P. Pavlova 1785/3, Praha 2 - 120 00 Masná 1059/5, Praha 1 - 110 00 Vršovická 1525/1B, Praha 10 - 101 00 (Wellness Center OASIS) Telefon 255 710 277 Fax 234 290 071 Doprava Vinohradská 190 : Metro A - stanice Želivského Park Hostivař : Tram č. 22, 26 - zastávka Zahradní město Bus č. 101, 154, 177, 277 - zastávka Na Groši Centrum Chodov : Metro C - stanice Chodov Bus č. 122, 177 - zastávka Petýrkova Nám. Na Stráži 1: Tram č. 1, 15, 24, 25 - zastávka Bulovka Bus č. 201, 210 - zastávka Bulovka Nám. I. P. Pavlova 3 : Metro C - stanice I.
Kategorie: posilovna chodov

Informace o fitness - Informace a zábava - Brno-Černovice - Info-Brno.cz

Informace o fitness - Informace a zábava - Brno-Černovice - Info-Brno.cz

Kontaktní informace - Fitness ProGym - Posilovna v centru Brna... Fitness ProGym Areál TJ Sokol Brno I Kounicova 20/22 602 00 Brno. GPS: 49°12'11.416"N, 16°36'2.602"E. telefon: 541 248 510 e-mail: info@posilka-brno.cz www.
Kategorie: posilovna brno černovice

Kategorie: