lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12479
Čeká na schválení: 375
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » porovnat ceny

Nejnovější v kategorii komunikace:


Cviky na břicho, rady a tipy | Hubneme-cvičením.cz

Cviky na břicho, rady a tipy | Hubneme-cvičením.cz

Cviky pilates, ukázky, videa a návody jak cvičit pilates » Cviky na břicho, rady a tipy Datum Pondělí, Prosinec 21st, 2009 at 16.59 Kategorie Cviky na břicho | By peta | Vánoce nám skončili a vy určitě řešíte obvyklou otázku, kam s přebytečnými kily ? Je to jednoduché, stačí každý den věnovat svému tělu a cvičit pár jednoduchých cviků na břicho. Najdtěte si několik minut denně, které věnujete svému tělu. Určitě se vám v budoucnosti odvděčí. Břišní a zádové svaly drží celé vaše tělo a pokud je máte zpevněné, přispívá to dobrému držení vašeho těla. Základní cviky na břicho a břišní partie Pokud jste nespokojení se svými břišními svaly, stačí pár jednoduchých cviků každý den a vaše břicho bude za pár týdnů pevnější a vy se budete cítit o poznání lépe. Základem u cvičení břicha je vytrvat a cvičit pravidelně krátké a intenzivní cvičení. Sklapovačky, sedy-lehy Každý se už určitě setkal s názvem sklapovačky nebo lehy sedy, je to jeden z nezjnámějších cviků na posílení břicha a břišních svalů. I když se jedná o velkmi jednoduchý cvik, dá se na něm také hodně zkazit. Pro sklapovačky je dobré mít nějakou měkčí podložku pod záda, například karimatkuk nebo silnější ručník.
Kategorie: posilování břišních svalů domaSeznam zdrojů na téma porovnat ceny:


Srovnání cen, porovnání zboží - CenovýRádce.cz
Samsung UE40D8000, Porovnat ceny a koupit Samsung UE 40D 8000 TV - ShopMania
Porovnání cen plynu | Srovnání cen plynu
Levné lety | Bezplatné porovnání letů na skyscanner.cz
LevneLety.cz :: levné letenky - porovnání cen :: pomoc s rezervací
Levné letenky online - porovnání cen letenek
Levné pneumatiky - Nejlevnější pneumatiky na HLEDEJCENY.cz
Google v Česku zpřístupnil službu pro porovnání cen zboží | PC World.cz
Heureka.cz - vyhledávač zboží a porovnání cen - vyhledávače.cz
Battlefield 3 od 649 Kč - Heureka.cz
Porovnání a srovnání cen a eshopů - NejNakup.cz - nakupuj levněji
Servery specializované na porovnání cen - Česká republika - Firmy.cz
Porovnání cen elektřiny | Ceny elektřiny
SrovnГЎnГ­ a porovnГЎnГ­ cen - pojiЕЎtД›nГ­ odpovД›dnosti
Srovnam.cz | Srovnání a porovnání cen, srovnání nabídek
PorovnГЎnГ­ cen zboЕѕГ­ | Online magazГ­n – doporuДЌenГ­ zdarma
Kalkulačka elektřiny - online kalkulátor elektřiny a cen energií | Kalkulace.eu Kalkulačka online
MacBook Air: porovnání cen v českých obchodech
Porovnání ceny elektřiny od různých dodavatelů :: Mazelov
SrovnГЎnГ­ plynu

SK Karate Spartak Hradec Králové | posilování boků a hýždí

SK Karate Spartak Hradec Králové | posilování boků a hýždí

SK Karate Spartak Hradec Králové › Ostatní informace › Posilování › Seznam cviků › posilování boků a hýždí Seznam cviků posilování boků a hýždí (30.12. 2008, 00:22) posilování boků a hýždí - v karate opět stěžejní posilování, neboť na trénovanosti svalů boku a hýždí závisí kvalita úderů i kopů. Při úderu se totiž pohyb nohou přenáší na paže právě přes boky, jejichž rotací se k energii natahované ruky přidává i energie celého těla. Rychlost rotace boků udává rychlost a tvrdost celého úderu. Pro kvalitu úderu se tedy používá rotačního posilování boků. Svaly boků a hýždí také drží nohu při technice kopů. Bez vycvičených svalových partií boku a hýždí nemůžeme docílit silného, rychlého či vysokého kopu. Pro kvalitu kopu využíváme posilování v úklonu, popřípadě posilovací imitace kopů.
Kategorie: posilování boků

Stránky jedné mamky :) - Výživa, životní styl a poruchy výživy - Zásady správné výživy

Stránky jedné mamky :) - Výživa, životní styl a poruchy výživy - Zásady správné výživy

Úvod » Výživa, životní styl a poruchy výživy » Zásady správné výživy Zásady správné výživy 16. 11. 2009 Zásady správné výživy Potrava je pro všechno živé jediným zdrojem příjmu energie a biologických látek. To, jakou potravu člověk přijímá, může ovlivnit bezprostředně jeho zdravotní stav, ale také kvalitu a délku jeho života. V dnešních doporučeních o zdravé výživě je mnoho zmatků, každý, kdo projeví zájem, může do naší výživy mluvit, ale nejen to. Už delší dobu se objevují rozporná tvrzení, jak si udržet, ale i získat výživou své zdraví. Poplašné zprávy o některých potravinách nutí důvěřivé občany vynechávat z potravy některé základní živiny. Nejhůře jsou při těchto stravovacích úpravách postiženy děti, které potřebují pro svůj vývoj pestrou a dostačující výživu. Potřebují např. více bílkovin, ale je nutná vyvážená strava, protože příjem potravy je v tomto období nadprůměrný. Co bychom měli v naší stravě omezit, je sůl - zvyšuje krevní tlak, tuky - zvyšují riziko cévních a srdečních onemocnění, slazené nealkoholické nápoje, volný cukr, sladkosti - riziko obezity, a alkohol.
Kategorie: poruchy výživy

Hlavní stránka - Městská nemocnice Ostrava

Hlavní stránka - Městská nemocnice Ostrava

Jak se k nám dostanete? Klikněte sem a volejte nám zdarma Zpravodaj nemocnice: prosinec 2011 21. prosinec 2011 Městská nemocnice Ostrava uspěla v celostátním hodnocení, je celkově pátá nejoblíbenější v zemi; Městská nemocnice si zaslouží, aby na ni byli Ostravané hrdí; PF 2012;... TZ: První bohoslužba v kapli Městské nemocnice Ostrava se těšila velké účasti 14. prosinec 2011 Na tři desítky pacientů, zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků se zúčastnilo historicky první bohoslužby v nově otevřené kapli Městské nemocnice Ostrava, která probíhala v sobotu 10. prosince 2011 od 14:30 hodin. TZ: Městská nemocnice Ostrava otevře svou historicky první kapli 8. prosinec 2011 Nejen hospitalizovaní pacienti mohou od soboty 10. prosince navštěvovat nově otevřenou nemocniční kapli. Bohoslužby budou každou sobotu od 14.30 hodin, poprvé již 10.
Kategorie: porodnice ostrava fifejdy

Fitness, kulturistika a vzpírání - Seznam

Fitness, kulturistika a vzpírání - Seznam

Zumba v kostce Zumba je sportovní aktivita, spočívající v kombinaci posilovacích cviků a tanečních kroků za doprovodu latinsko-americké hudby. Vysvětlíme vám, proč je právě zumba ideální pro hubnutí. Poradíme vám jaké oblečení na zumbu nosit. www. zumba.hox.cz
Kategorie: posilovací cviky video

Bodyfitnesska Peťka | Katalog stránek Webnode

Bodyfitnesska Peťka | Katalog stránek Webnode

Poslední přidané články Deníček Deníček V deníčku najdete ve zkratce zápisky prožitých dní, pocity z tréninku, radosti a strasti z přípravy na soutěž, jídelníčky, stravovací hříchy. … Více Fotogalerie Fotogalerie Galerie fotek ze soutěží, při cvičení v posilovně, z dovolené a tak různě, kde se chtělo pózovat před foťákem. Je tu také spoustu fotek mé favoritky Lindy Fodor. … Více Recepty Recepty V této sekci najdete recepty, které jsem vlastnoručně vyzkoušela. Některé jsou z vlastní dílny a u některých jsem se nechala inspirovat z časopisů, webu a diskuzí. Netradiční lákavá inspirace Vařečkou po mapě Sladké letní pečení Rande s gurmánkou S italem v kuchyni Vaříme zdravě … Více Výživa Výživa Strava je velice důležitá ať už pro sportujícího jedince nebo lenocha. Vždy by měl příjem potravy vyvažovat s výdejem. A pak už jen podle toho zda chceme hubnout nebo nabírat, zameřujeme se na jednotlivé složky potravy. Při stavbě i udržení svalů hrají důležitou roli bílkoviny. Energii nám dod… Více Trénink Trénink Většinou trénuji podle sepsaného programu.
Kategorie: posilovna boby

Kategorie: