lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12664
Čeká na schválení: 330
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » porodnice stod

Nejnovější v kategorii komunikace:


Zdravotní zařízení Náchod a Broumov, Nemocnice Náchod

Zdravotní zařízení Náchod a Broumov, Nemocnice Náchod

Obchodní firmy regionu Hronov,Jaroměř,Náchod,Broumov.. Nemocnice Náchod a zdravotní zařízení v regionu Broumov, Jaroměř, Nové Město nad Metují Nemocnice Náchod - odkaz na www stránky. Oblastní nemocnice Náchod s pracovišti Náchod a Broumov. Porodnice Náchod. Porodnice Náchod v oblastní Nemocnici. Galerie novorozenců. Galerie novorozenců v porodnici Náchod. Stomatologická a zubní pohotovost v okrese Náchod Rozpis pohotovostních služeb stomatologických ordinací v okrese Náchod a regionu Broumov, Hronov, Nové Město nad Metují. 2008 AKA
Kategorie: porodnice náchod fotogalerie novorozencůSeznam zdrojů na téma porodnice stod:


O nemocnici Stod
Porodnice Stod - zkušenosti - Diskuse - eMimino.cz
Porodnice – přehled | HUGGIES CLUB
Porodnice - zkušenosti s porodnicemi - eMimino.cz
Databáze porodnic - MojePorodnice.cz
Názory k porodnici Stodská nemocnice, a.s. (Rodina.cz)
Všeobecná pojišťovna navrhla zrušit porodnice ve Stodu a v Rokycanech - iDNES.cz
Porodnice :: Stodská nemocnice, a.s. - Bonella :: Portál pro maminky a těhotné
Stodská nemocnice a.s. | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
VZP chce zavřít část nemocnic ve Stodě a v Rokycanech — Regiony — ČT24 — Česká televize
Stodská nemocnice, a.s. | porodnice Stod
Porodnice Stod - porodnice - eMimino.cz
Porodnice Stod | www.aperio.cz
Porodnice Stod | www.aperio.cz
Stodská nemocnice, a.s. - porodnice - www.naseporodnice.cz
Velká porodnice, nebo malá? Matky se učí vybírat - Aktuálně.cz
Porodnice Stod - MojePorodnice.cz
Porodnice Stod - Porodnice
Porodnice Stod | www.aperio.cz
Porodnice Plzeň Lochotín. Byly jste spokojené nebo ne?

Poruchy výživy - Vitalion.cz

Poruchy výživy - Vitalion.cz

Poruchy výživy jsou v dnešní západní společnosti jeden z nejčastějších problémů. Na prvním místě stojí obezita, kterou trpí velké množství populace a která sebou nese zvýšené riziko vzniku některých vážných onemocnění. V rozvojových zemích a zemích třetího světa je s výživou problém opačný, zde lidé trpí ponejvíce podvýživou. Každý člověk je individualita, a to platí i ve směru tělesné konstituce. Všichni máme svojí ideální váhu, při které v těle probíhá vše tak, jak má, bez vážnějšího přetěžování organismu. Tento stav je podmíněn (mimo jiné) množstvím a složením přijímané potravy. Pokud dojde k tomu, že je příjem dlouhodobě narušen ve smyslu plus nebo mínus, dochází v těle k nadbytku nebo naopak nedostatku některých látek které mohou být pro správné fungování těla nezbytné, v druhém případě zatěžující. Obezita Jak již bylo zmíněno, v naší společnosti je nejčastější poruchou výživy obezita. Postihuje osoby kteréhokoli věku a nese sebou řadu komplikací, jak fyzických, tak psychických. Příčin obezity je mnoho (hormonální, metabolické, genetické, psychické), ale nejčastěji jde o prosté přejídání.
Kategorie: poruchy výživy

Recenze Powerball Neon Pro - Heureka.cz

Recenze Powerball Neon Pro - Heureka.cz

Přidáno: 20. února 2011 Anonym Produkt zakoupen v OK Computers Hodnocení produktu: 100% 100% skvela vec na posilovani rukou..
Kategorie: posilovani zapesti

Powerball 250Hz Pro Autostart powerball - Nejlepší Ceny.cz

Powerball 250Hz Pro Autostart powerball - Nejlepší Ceny.cz

Nejlepší ceny > Sport a volný čas > Fitness > Powerball > Powerball 250Hz Pro Autostart Powerball 250Hz Pro Autostart powerball Nový model powerballu, který lze roztočit pomocí setrvačníku bez použití provázku. S tímto modelem dosáhnete stejných výsledků při tréninku a posilování jako s ostatními modely 250Hz. Co je Powerball. Má velikost tenisáku, asi stejnou hmotnost a můžete s ním dělat úžasné věci. To je Powerball, světově nejpropracovanější ruční gyroskop, ketrý díky precizní technologii dosahuje rychlosti až 15.000 otáček za minutu, přičemž dává odpor rovnájící se hmotnosti přes 18 kilogramů. Kdo ho ovládne, zamiluje si ho a bezmála se na něm stane závislý. Fantastickým způsobem pracuje se svaly paží a nejen, že přináší výsledky při formování svalstva, při rehabilitaci a běžném tréninku, ale zároveň je i výjimečným zdrojem zábavy a soutěžení. Jak Powerball pracuje. Powerball pracuje na principu gyroskopu. Je to koule rotující kolem osy, jejíž konce jsou zapojeny do ocelového prstence. Rychle roztočený powerball má osovou stabilitu, vysoký točivý moment a tendeci setrvávat v původní poloze, což vede k odolávání silám směřujícím k naklonění osy, a to pohybem kolmým k působící síle.
Kategorie: posilování prstů

POSILOVNY.net: POSILOVNA - FITNESS - katalog sportovních zařízení

POSILOVNY.net: POSILOVNA - FITNESS - katalog sportovních zařízení

prémiový sport & wellness club v Brně, členské programy, luxusní posilovna s kardiozónou PANATTA, skupinové sály - fitbox, spinning apod. , 3 squash kurty, wellness s bazénem, whirlpoolem, saunami, soláriem, masážemi, bezplatné parkoviště, Wi/Fi atd....
Kategorie: posilovna černy most

Hypotéky, hypoteční kalkulačka, nejlevnější hypotéky, refinancování hypotéky - Peníze.cz

Hypotéky, hypoteční kalkulačka, nejlevnější hypotéky, refinancování hypotéky - Peníze.cz

Před několika lety byly hypoteční úvěry výsadou spíše bohatší části populace. Ostatní si totiž nemohli dovolit splácet mnohdy i několik desítek tisíc korun měsíčně. Hypotéky se ale staly podstatně dostupnějšími, neboť došlo k postupnému snižování úrokových sazeb, což v kombinaci s prodloužením doby půjčky snížilo průměrnou měsíční splátku. Nabídka bank je poměrně vyrovnaná, výrazněji se liší v doplňkových službách a programech. Více Raiffeisenbank přes noc přitvrdila pravidla hypoték. Jak zareagují další banky? 22.12. | 53 komentářů Žádat o hypotéku není med. O to větší je radost, když vám ji banka přiklepne. Minulý týden radost mnoha... Více Co všechno musíte promyslet, než začnete sjednávat hypotéku 15.12.
Kategorie: porovnání hypoték

Kategorie: