lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13078
Čeká na schválení: 352
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » porodnice plzen lochotín

Nejnovější v kategorii komunikace:


Posilovací cviky.info | Posilovací cviky na záda, ruce, břicho

Posilovací cviky.info | Posilovací cviky na záda, ruce, břicho

Rozpažování s jednoručkami v leže Vynikající posilovací cvik na budování nepřehlédnutelného hrudníku, na který se však poslední dobou poměrně zapomíná. Nenechte se však zmást, ti zkušení vědí, že v tréninkovém plánu nikoho, kdo to s posilováním svalstva v oblasti hrudníku myslí vážně, nesmí rozpažování s jednoručkami v leže určitě chybět. Publikováno v Posilovací cviky na prsní svaly Komentáře (4) Tlaky s jednoručkami v leže O něco jednodušší obdoba velmi oblíbeného bench-pressu, která Vám umožní soustředit se více na výkon a méně si lámat hlavu s provedením. Tlaky s jednoručními činkami patří mezi ty nejzákladnější posilovací cviky na hrudník, a určitě by tak neměly chybět ani ve Vašem tréninkovém plánu. Publikováno v Posilovací cviky na prsní svaly Komentáře (0) Kick-back s jednoručkami Pro většinu lidí nepříliš známý, avšak zajímavý a efektivní posilovací cvik na rozvoj tricepsu, to je kick-back. Patříte-li mezi ty osvícené, kteří vědí, jak velký vliv na vzhled paží má řádně rozvinutý triceps, určitě kick-back vyzkoušejte. Publikováno v Posilovací cviky na ruce Komentáře (0) Francouzský tlak s jednoručkami Jen těžko budete hledat jiné posilovací cviky zaměřené na posilování tricepsu, které ve svém tréninku používá tolik lidí. Francouzský tlak s jednoručními činkami má své nezastupitelné místo v mnoha tréninkových plánech, neboť jeho vliv na rozvoj tricepsu je znatelný a provedením přitom není tento cvik nijak zvlášť obtížný. Publikováno v Posilovací cviky na ruce Komentáře (0) Bicepsový zdvih s jednoručkami Asi vůbec nejznámější posilovací cvik, kterým začíná i naprostá většina mladých mužů. Není divu, biceps patří mezi nejčastěji posilované svaly a tento cvik jej zatěžuje opravdu naplno.
Kategorie: posilovací cviky brichoSeznam zdrojů na téma porodnice plzen lochotín:


Porodnice Plzeň Lochotín - Porodnice
ECM Plzeň - Lochotín
Jednoduché vyhledávání porodnic na mapě | Hodnocení porodnice FN Plzeň Lochotín
MAMO.CZ: Koordinátoři mamografického screeningu
Plzeňská porodnice Lochotín | mimino.cz
Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín - Diskuse - eMimino.cz
FN Lochotín Plzeň a U Mulačů - Diskuse - eMimino.cz
Lékařská fakulta UK v Plzni
Fakultní nemocnice Plzeň -
Porodnice Plzeň Lochotín (Příspěvek Rodina.cz)
Fakultní nemocnice Plzeň - Historie
Fakultní nemocnice Plzeň, klinika Lochotín, Porodnice | Baby on line
Porodnice Lochotín - Plzeň - Diskuse - eMimino.cz
Babinet.cz: Poradny a diskusní fóra / Porodnice Plzeň
Porodnice FN Plzeň, Lochotín - porodnice - eMimino.cz
Porodnice FN Plzeň Lochotín | Maminka.cz
FN Plzeň - Lochotín - alej Svobody 80, 32300 Plzeň
Fakultní nemocnice Plzeň, klinika Lochotín, Porodnice | Baby on line
Fakultní nemocnice Plzeň -
Porodnice Plzeň Lochotín - Katalog firem Vybereme.cz

Posilovací stroje | fitness stroje pro domácnost, firmy, hotely, nemocnice a rehabilitaci.

Posilovací stroje | fitness stroje pro domácnost, firmy, hotely, nemocnice a rehabilitaci.

Většinu naší nabídky tvoří posilovací stroje : běžecké pásy, cyklotrenažery, crossové trenažery, činky, ergometry, hrudní pásy, rotopedy, posilovací lavice, posilovací věže, spinningová kola, steppery, trampolíny, veslařské trenažery, které mají nejlepší jméno v Evropě i v USA. Fitness stroje: TECHNOGYM, KETTLER, TUNTURI, STAR TRAC a LIFE FITNESS se vyznačují vysokou kvalitou výrobků i kvalitou následně poskytovaných služeb. POSILOVACÍ STROJE TESTUJEME PRO VÁS! Než je posilovací stroj zařazen do prodeje na fitness.cz, prochází důkladnými testy našich testerů. Pokud posilovací stroj splní tvrdá testovací kritéria, rádi Vám jej nabízíme. POSILOVACÍ STROJE - SERVIS Záruční i pozáruční servis zajišťujeme vždy přímo u zákazníka. Nemusíte tedy posilovací stroje o váze mnoha desítek kilogramů nikam převážet. Díky každodennímu rozvozu několika vozidly po celé ČR i SR můžeme tyto služby opravdu garantovat v krátkých termínech. U nás nečekáte mnoho týdnů na opravu posilovacího stroje! Servisní technici jsou školeni přímo na výrobních linkách výrobců nebo v servisních střediscích mateřských závodů.
Kategorie: posilovací stroje pro domácnost

Cviky na břicho

Cviky na břicho

Pravidla Hubnutí Cviky na břicho Efektivní cviky na břicho, pomocí kterých posílíte všechny 4 klíčové oblasti břicha, nepotřebujete k nim nářadí a všechny můžete provádět doma. U každého cviku najdete také vysvětlující obrázek. Při posilování břicha není nutné využívat desítek cviků – stačí si vybrat cviky na břicho tak, abyste rovnoměrně posílil(a) všechny jeho části. Následující posilovací cviky na břicho Vám umožní posílit všechny důležité části břicha : 1) Přímý břišní sval (Rectus abdominus) – horní část Doporučené cviky na břicho – zkracovačky: Poznámky: -toto cvičení je mimořádně účinné na tzv. kostky na břiše -účelem je zatnout maximálně břicho – zvedejte se tedy pouze do té pozice, až budete mít břicho dostatečně zatnuté -ruce můžete mít za hlavou, ale snažte se jimi hlavu netahat – nedělá to dobře krční páteři a snižuje to účinnost cviku -cvik neprovádějte švihem, ale pomalým tahem -při zvedání hlavy nahoru vydechujte, při pokládání nadechujte 2) Přímý břišní sval (Rectus abdominus) – spodní část Cviky na spodní břicho – tuto část břicha nejlépe procvičíte pomocí cviků vleže na zádech – s napnutýma nohama těsně nad zemí. Může se jednat například o kmitání nebo „stříhání“ viz obrázky: Poznámky: -při cvičení se snažte držet záda na podlaze a nohy napnuté -pokud budete mít ze začátku problémy s náročností cvičení, můžete nohy zvednout trochu výše, tím zátěž na břicho snížíte 3) Zevní a vnitřní šikmý břišní sval (external and internal obliques) Doporučené cviky na břicho – zkracovačky s vytáčením Poznámky: -ruce stačí mít lehce přiložené k hlavě, rozhodně byste ji neměli rukama tahat (škodí to krční páteři) -loktem vždy směřujte mezi kolena 4) Příčný břišní sval (core) Cviky na ploché břicho – tzv. planky. Toto cvičení má tři fáze podle stupně obtížnosti. Jedná se nejen o účinné cviky na břicho, ale zapojujete i další svalové partie – zvyšujete tak spalování kalorií. Fáze 1: lehněte si na břicho, podepřete se nahoře lokty a dole koleny. V této poloze vydržte 30 sekund, dejte si 30 – 60 sekund pauzu a opakujte – celkem cvičení proveďte 4x.
Kategorie: posilovací cviky ruce

Jak vybrat posilovací stroj na nohy na domácí posilování | JakTak.cz

Jak vybrat posilovací stroj na nohy na domácí posilování | JakTak.cz

chorche 1 Před koupí jakéhokoli fitness vybavení je třeba se zeptat sama sebe, nakolik budete nové vybavení potřebovat a využívat. Potřebujete luxusní modely posilovacích strojů, nebo vám bohatě postačí základní sportovní vybavení? Od toho se také odvíjí cena. Zatímco stepper koupíte už za 800 korun a je nenáročný na prostor, profesionální stroj na unožování vás vyjde na 40 tisíc korun. 2 Které posilovací stroje jsou základem při posilování nohou? Steppery Stepper se zaměřením na vnitřní a vnější stranu stehen. Obyčejné steppery koupíte za dva tisíce korun, dokonalejší steppery se stabilní konstrukcí a pevnými rukojetěmi a počítačem okolo sedmi tisíc korun. Výhodou je skladnost a vysoká účinnost na stehna a hýždě. Nevýhodou ale to, že při cvičení na stepperu jsou klouby namáhány více než na ostatních přístrojích. Rotopedy Rotopedy nahrazují jízdu na kole.
Kategorie: posilovací cviky na nohy

CviДЌenГ­ doma - UkГЎzka z Fitness video-treninku 1. sГ©rie - bЕ™icho.flv - YouTube

CviДЌenГ­ doma - UkГЎzka z Fitness video-treninku 1. sГ©rie - bЕ™icho.flv - YouTube

Cvičení doma - Ukázka z Fitness video-treninku 1. série - břicho.flv FitnessTreninkDoma Підписатися Підписку оформлено Скасувати підписку Завантаження... 5 відео Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантаження... Оновіть програвач Flash до версії 10, щоб покращити відтворення. Оновити зараз або Отримати докладнішу інформацію. закрити 4,904 Сподобалось Додати до Надіслати Завантаження... Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантажено користувачем FitnessTreninkDoma 12 трав. 2011 Tato série cvičení je zaměřená na posilování břišních svalů. Při cviku v ukázce Vám doporučujeme, abyste si pohlídali postavení pánve a hlavy.
Kategorie: posilování břišních svalů doma

Posílej SMS zdarma

Posílej SMS zdarma

Chcete odesílat zdarma SMS do všech sítí v ČR? Díky webu PlayGate máte všechny tři mobilní operátory hezky pohromadě :o) Pokud chcete odeslat SMS do sítě Vodafone Czech Republic, navštivte tuto stránku: Vodafone">http://www.vodafonesms.cz/? locale=cz">Vodafone SMS Zde odešlete SMS bez reklam a o délce až 760 znaků. Pokud chcete odeslat SMS do sítě O2 Czech Republic, navštivte tuto stránku: http://www.cz.o2.com/mobile/cz/smsGateway/index.html? sgmtSite=1 Z této stránky odešlete SMS s reklamou a o délce až 60 znaků Pokud chcete odeslat SMS do sítě T-Mobile Czech Republic, navštivte tuto stránku: https://sms1.client.tmo.cz/ Z této stránky odešlete SMS bez reklam a o délce až 760 znaků Příjemné odesílání SMS Vám přeje Team PlayGate
Kategorie: posilej sms zdarma

Kategorie: