lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7487
Čeká na schválení: 221
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » porodnice pelhřimov

Nejnovější v kategorii komunikace:


Názory k porodnici Oblastní nemocnice Trutnov (Rodina.cz)

Názory k porodnici Oblastní nemocnice Trutnov (Rodina.cz)

Názor k porodnici Oblastní nemocnice Trutnov Názor 1.1. 2007 15:31:48 Jiřina a Mareček porodnice Trutnov Před 15 lety byla Trutnovská porodnice postrachem všech nastávajících maminek a každá se modlila,aby tam nemusela a jezdily rodit do okolních porodnic. Já osobně byla vporodnici H. K. a tak jsem se jí vyhnula. Opět jsem rodila po 15 letech a musím říct,že tato porodnice je velice profesionální a díky pimáři Dlouhému a ostatnímu personálu mám po těžkém porodu zdravé dítě. Vřele ji doporučuji ostatním maminkám. Byla jsem opravdu mile překvapená a spokojená. Odpovědět Reklama
Kategorie: porodnice trutnovSeznam zdrojů na téma porodnice pelhřimov:


Nemocnice Pelhřimov, p.o. - porodnice - www.naseporodnice.cz
Porodnice Pelhřimov. Máte zkušenost?
Porodnice Pelhřimov - porodnice - eMimino.cz
Porodnice ve městě Pelhřimov | Baby on line
Nemocnice Pelhřimov, p.o. - diskuze k porodnici
Pelhřimov Porodnice - ZnamyLekar.cz
Nemocnice Pelhřimov, p.o., Porodnice | Baby on line
Porodnice Pelhřimov | www.aperio.cz
Porodnice Pelhřimov. Máte zkušenosti?
Jak se rodí v Pelhřimově | Maminka.cz
Diskusní fóra - MojePorodnice.cz
Porodnice Pelhřimov - Diskuse - eMimino.cz
Porodnice | Baby on line
Databáze porodnic - MojePorodnice.cz
Porodnice Pelhřimov | www.aperio.cz
Porodnice Pelhřimov, Myslotín
Fotogalerie Nemocnice Pelhřimov, p.o. - porodnice - www.naseporodnice.cz
České porodnice | Rodina.cz
Porodnice :: Nemocnice Pelhřimov - Bonella :: Portál pro maminky a těhotné
Porodnice Pelhřimov | www.aperio.cz

Posilování břišních svalů / ČLÁNKY / aerobics.cz

Posilování břišních svalů / ČLÁNKY / aerobics.cz

Posilování břišních svalů Nejlepším cvikem na břišní svaly jsou zkracovačky. Tento cvik však břišní svaly jen posiluje, ale neodstraní tělesný tuk, který je překrývá. Pouze redukcí tuku, založenou na kardiovaskulárním cvičení (běh, jízda na kole) a omezení jídla, můžete zúžit svůj pas. Jak zkracovačky provádět: Položte se na záda, pokrčte kolena, chodidla zůstávají na zemi. Pro větší pohodlí použijte karimatku nebo jinou podložku.
Kategorie: posilování břišních svalů

Nejlevnější povinné ručení - porovnání

Nejlevnější povinné ručení - porovnání

Povinné ručení - porovnání online Vítejte na internetových stánkách, které vám výrazně usnadní volbu toho nejlepší povinného ručení na trhu. Jsme totiž schopní realizovat za vás jejich porovnání, což je pro vás pochopitelně to nejdůležitější, pokud nechcete platit každoročně zbytečně velké částky. Zároveň je pro každé povinné ručení nesmírně důležitá nabídka služeb, kterou obsahuje, abyste se pak nedivili, když nastane samotná pojistná událost. I to za vás dokážeme vyřešit. Proč využít službu porovnání povinné ručení? Doporučujeme : povinné ručení porovnání Základní argumentace pro službu povinné ručení porovnání už byla v podstatě zmíněná v samotném úvodu. Povinné ručení je v mnoha případech záležitost na nemalý časový úsek, protože málokdo kupuje automobil jen na pár let, a i poté se obvykle vrací ke své bývalé pojišťovně. Je tak nesmírně důležité, abyste vybírali moudře a prozíravě. Celý trh je díky ohromné konkurenci nesmírně nabitý a zorientovat se v nabídkách, které dnes povinné ručení nabízí, není nic snadného. Proto byste to měli nechat spíše na odbornících, kteří už mají v tomto oboru nemalou praxi.
Kategorie: porovnání poviného ručení

Posilovací lavice - cviky na posilování břicha doma - Trofitlavička

Posilovací lavice - cviky na posilování břicha doma - Trofitlavička

Posilovací lavice Posilovací lavice je určena především pro posilování doma. Umožňuje cviky pro posilování břicha a dalších partií těla - viz posilovací lavice - Trofitlavička.
Kategorie: posilovací cviky doma

Fitness blog » Archiv blogu » Fitness: posilování zadku pro muže

Fitness blog » Archiv blogu » Fitness: posilování zadku pro muže

UKÁZAT / SKRÝT MENU Fitness: posilování zadku pro muže 30 Lis Napsal MR.BIG v Cviky na zadek, Posilování Hýždové svaly se skládají ze tří svalů: gluteus maximus, gluteus medius a gluteus minimus. Muži se snaží posilovat tak, aby měli široká záda, vypracované svalstvo na rukou a pevné břicho. Svaly zadku jsou dost často opomíjeny, avšak svaly na těle by měly být procvičovány takzvaně od hlavy až k patě, proto je vhodné zaměřit se i na procvičení hýžďového svalstva. Hluboký dřep s činkou Dřep s činkou Je to jeden ze základních cviků pro budování svalů nohou, ale nejenom to, čím procvičujete dřep víc do hlouby, tím zapojujete víc taky hýžďové svalstvo. Výstupy na lavici Výstup na lavici Výborný cvik na posílení přední strany stehen ale i zadku, lze procvičovat s velkou osou i jednoručkami, ve fitness centru i v domácí posilovně. Výpady s činkou Výpady s činkou Při hlubším výkroku je cvik zaměřen na spodní část zadku. Používejte menší váhu a dbejte na správnou techniku. Sprinty Běh Běh a Jogging jsou považovány za velmi vhodné fitness aktivity k posílení hýžďových svalů. Doporučují se např. krátké sprinty do kopce.
Kategorie: posilovani zadku

Kategorie: