lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3892
Čeká na schválení: 50
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » porodnice ostrava fifejdy

Nejnovější v kategorii komunikace:


ModerníRodina.cz | Péče o matku a dítě | Porodnice ve Vrchlabí nepřijímá ani po Novém roce, stále hledá lékaře

ModerníRodina.cz | Péče o matku a dítě | Porodnice ve Vrchlabí nepřijímá ani po Novém roce, stále hledá lékaře

| hlavní stránka | další články v rubrice Porodnice ve Vrchlabí nepřijímá ani po Novém roce, stále hledá lékaře 5. ledna 2007 - diskuse Porodnice v Česko-německé horské nemocnici Krkonoše ve Vrchlabí, která je vyhledávaná celebritami a proslulá například porody do vody, stále nepřijímá. Jak už server ModerníRodina.cz informoval, tento stav trvá od konce listopadu, kdy gynekologicko-porodnické oddělení opustili kvůli osobním neshodám dva ze čtyř lékařů. "Než aby ženy rodily v napjaté a dusné atmosféře a my riskovali nějaké pochybení, rozhodl jsem, že nebudeme nikoho přijímat. Těhotné ženy mohou vyhledat pomoc v nemocnicích v Trutnově a Jilemnici. " uvedl tehdy pro MF Dnes ředitel nemocnice Jan Gavlák. "Doufám, že do konce roku krizovou situaci vyřešíme. " Ani po Novém roce se ale situace nezměnila. V provozu je pouze gynekologická ambulance a poradna pro těhotné. Ve čtvrtek přišla nemocnice s prohlášením, že lůžková část gynekologicko-porodnického oddělení zůstává prozatím uzavřena pro nedostatek lékařů a že vedení porodnice společně s ředitelem intenzivně jedná o vytvoření nového lékařského týmu.
Kategorie: porodnice vrchlabíSeznam zdrojů na téma porodnice ostrava fifejdy:


Porodnice Městská nemocnice Ostrava, p.o. | Maminka.cz
Naše dítě - Seznam porodnic
Porodnice Ostrava Fifejdy. Máte zkušenosti? - str. 2
Diskuse na téma PORODNICE OSTRAVA | Maminka.cz
Diskuze: Jaká je ta "vaše" porodnice - BabyCorner.cz - Portál se vším kolem miminek
Porodnice Ostrava Fifejdy. Máte zkušenosti?
Babinet.cz: Poradny a diskusní fóra / porodnice Fifejdy Ostrava
Názory k porodnici Městská nemocnice Ostrava-Fifejdy (Rodina.cz)
Porodnice Ostrava-Vítkovice nebo Fifejdy? - Diskuse - eMimino.cz
Ostrava-Nem.fifejdy, Oblastní Nemocnice Příbram Porodnice - ZnamyLekar.cz
Porodnice Ostrava | www.aperio.cz
Fórum - Porodnice Ostrava, Nový Jičín, Opava - BABY-CAFE.CZ
Porodnice Ostrava-Vítkovice nebo Fifejdy? - Diskuse - eMimino.cz
České porodnice | Rodina.cz
Doprovod k porodu :: Centrum aktivního mateřství
dula_klara
ostrava fifejdy nemocnice části katalogu svatebniretro.info
Porodnice Ostrava | www.aperio.cz
Babinet.cz: Poradny a diskusní fóra / porodnice Fifejdy Ostrava
Laktační liga. Seznam Baby friendly hospital

Parkour.cz fórum • Zobrazit téma - Posilování břicha = bolesti zad?

Parkour.cz fórum • Zobrazit téma - Posilování břicha = bolesti zad?

Nahoru Re: Posilování břicha = bolesti zad? od Brandis » pon 07. čer 2010 6:40:24 Jednu dobu me silene boleli zada. Sel sem k ortopedovi a ten mi to vysvetlil nasledovne: Pater je ve tvaru pismene "eS". Spodni oblouk patere je vyklenutej smerem do bricha. pokud mas silne "horni prime" brisni svatlstvo vznika "tlak na pater" ktery se ji snazi "zatlacit" dozadu... logicky uz jen kvuli "objemu svalstva". To je prirozene, normalni a nebolestive POKUD nema clovek slabe spodni brisni svalstvo! Pokud je slabe spodni prime brisni svalstvo je tlak na pater zepredu v oblasti beder mensi a pater se timto smerem "vyhyba"(utika dopredu) a snazi se uvolnit tlaku hornich brisnich svalu. Tim dochazi k ruznym blokadam, napetim a potazmo bolestem.
Kategorie: posilovani bricho

Hormony štítné žlázy - Wikipedie

Hormony štítné žlázy - Wikipedie

Normální hladina celkových hormonů štítné žlázy v krvi je asi 100 nmol/l tyroxinu a 1,8 nmol/l v případě trijodthyroninu. Funkce Ve tkáních je tyroxin enzymem monodejodázou metabolizován na trijodthyronin, který proniká cytoplasmatickou membránou do buněk, váže se na cytosolový transportní protein a je transportován do jádra, kde stimuluje jaderné receptory. Kromě toho působí také v mitochondriích. Zvyšují metabolický obrat, stimulují energetický metabolismus, zvyšují počet receptorů pro katecholaminy v srdečním svalu, což se projeví jako zvýšení srdeční frekvence a zvětšení síly stahů. Také zrychlují reflexní odpověď, mohou urychlovat zpětnou resorbci kostní tkáně, způsobují snížení hladiny cholesterolu v krvi, zřejmě také mají blíže neurčenou úlohu při hibernaci. Působí na všechny tkáně kromě mozku, sleziny a varlat, které pro hormony štítné žlázy nemají receptory. Regulace Stejně jako ostatní hormony, musí být i sekrece hormonů štítné žlázy přísně regulována, aby se udržela homeostáze. Hlavním podnětem pro tvorbu a sekreci je thyreotropin, hormon předního laloku podvěsku mozkového-adenohypofyzy. Ten stimuluje aktivní transport jódu z krve do folikulárních buněk, jeho zabudování do thyreoglobulinu i vlastní sekreci hormonů. Tvorba thyreotropinu je pak řízena tyreotropin stimulujícím hormonem (TRH), který se tvoří v hypotalamu a jeho sekrece je tlumena vysokými hladinami trijodthyroninu a tyroxinu v krvi.
Kategorie: porucha štítné žlázy

Posilování břicha, břišní pekáč

Posilování břicha, břišní pekáč

Zdravý rok plný pohybu Vám přeje kolektiv Fitklubu 1155 v Novém Strašecí Posilování břicha, "Břišní pekáč" Cvičíme novinku, tzv. " Břišní pekáč" - posilování břišních svalů Cvičíme novinku " Břišní pekáč ". Cvičení je bez aerobní choreografie, jde o posilování břišních svalů, zadečku, zádových svalů a hlubokého stabilizačního systému - coru. Jsou to, volně přeloženo, hluboko uložené svaly v oblasti krční a hrudní páteře, v oblasti beder, pánve a kyčlí. Cvičení je určeno pro každého. Cvičíme s váhou vlastního těla a balančními pomůckami. Více info ve Fitklubu 1155 v Sokolovně. Kdy je "Břišní pekáč" ve Fitklubu 1155? Aktuální rozvrh hodin všech aktivit ve Fitklubu 1155 v Novém Strašecí: Sportovní akce - rozvrh hodin
Kategorie: posilování břicha

Posilování na míči – 6 efektivních způsobů využití míče | Lepší postava.cz

Posilování na míči – 6 efektivních způsobů využití míče | Lepší postava.cz

Lepsipostava.cz -> Posilování na míči Posilování na míči – 6 efektivních způsobů využití míče Gumový míč je jednou z oblíbených pomůcek pro strečink, uvolnění svalů i cvičení. Zde si ukážeme, jak jej můžete chytře využívat při cvičení zaměřeném na spalování tuků a zpevnění postavy. 1) Balón místo židle Míč nemusíte nechat ležet v koutě a používat jen při posilování. Naopak, ideálně se hodí k běžnému sezení, které je pohodlné a také nesmírně šetrné pro páteř, neboť nutí záda zůstávat narovnaná, zatímco na obyčejné židli mají lidé tendenci se hrbit. Na míči tak můžete sedět například při práci na počítači a podobně. Jemně se pohupujte – uvolníte tak svaly, páteř a prospějete svému zdraví. 2) Uvolňování páteře Cvičení na míči začněte a ukončete uvolňovacími a protahovacími cviky. Lehněte si na podložku na zem, pokrčte nohy a lýtka si položte na míč. Kutálejte s ním pak nohama do stran, záda i hýždě však zůstávají na zemi. Další možností je lehnout si zády na míč, chodidla jsou na pevně na zemi a vy se přes míč zakláníte s nataženýma rukama, což je vynikající strečink.
Kategorie: posílení zádových svalů

Posilovna ČAD Blansko - Jižní Morava

Posilovna ČAD Blansko - Jižní Morava

Posilovna je v budově Squash Blansko. Mimo posilovnu k diposzici také kulečník, fotbálek a bar s recepcí.
Kategorie: posilovna blansko

Kategorie: