lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8790
Čeká na schválení: 295
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » porodnice litoměřice

Nejnovější v kategorii komunikace:


Městská nemocnice Fifejdy | Lokola.cz

Městská nemocnice Fifejdy | Lokola.cz

Další výsledky pro: Městská nemocnice Fifejdy Hlavní stránka - Městská nemocnice Ostrava Informace, oddělení, plánek areálu, knihovna, zpravodaj. http://www.mnof.cz/ Klinická oddělení - Městská nemocnice Ostrava Informace, výhled a perspektivy vývoje klinické hematologie. http://www.mnof.cz/klinicka_oddeleni/ Městská Nemocnice Ostrava Fifejdy - Local Business | Facebook Welcome to Městská Nemocnice Ostrava Fifejdy on Facebook. Join now to write reviews and connect with Městská Nemocnice Ostrava Fifejdy. http://www.facebook.com/pages/M%C4%9Bstsk%C3%A1-Nemocnice-Ostrava-Fifejdy/118371624903653 Městská nemocnice Fifejdy Wikimapia hledat. World / Czech Republic / Moravskoslezsky / Ostrava. Souřadnice: 49°50'1"N 18°16'29"E. Městská nemocnice Fifejdy (Ostrava). Toto místo je... http://wikimapia.org/7055234/cs/M%C4%9Bstsk%C3%A1-nemocnice-Fifejdy Městská nemocnice Ostrava- Fifejdy (1) Městská nemocnice Ostrava- Fifejdy (1).
Kategorie: porodnice ostrava fifejdySeznam zdrojů na téma porodnice litoměřice:


Městská nemocnice v Litoměřicích - Gynekologicko-porodnické oddělení
Ústecké novinky - Domácí - V Litoměřicích se narodilo již 800. miminko
Porodnice Litoměřice | www.aperio.cz
Porodnice Litoměřice | www.aperio.cz
Městská nemocnice v Litoměřicích - porodnice - www.naseporodnice.cz
Porodnice Litoměřice | www.aperio.cz
Porodnice Litoměřice
Porodnice :: Městská nemocnice Litoměřice - Bonella :: Portál pro maminky a těhotné
Aktuality
Litoměřická porodnice – zkušenosti - Diskuse - eMimino.cz
Porodnice | Ústecký kraj | Litoměřice | Narození.cz
Co s sebou do porodnice | Ústecký kraj | Litoměřice | Narození.cz
Diskusní fóra - MojePorodnice.cz
Třebenice (okres Litoměřice) - porodnice
Porodnice Litoměřice a 3D ultrazvuk | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Porodnice Litoměřice. Máte zkušenost?
Porod koncem panevním - Litoměřice - Diskuse - eMimino.cz
Porodnice - Litoměřice - Zlaté Stránky
Porodnice ve městě Litoměřice | Baby on line
Porodnice - Litoměřice

Poruchy menstruačního cyklu - Diskuze

Poruchy menstruačního cyklu - Diskuze

Diskuzní témata - Poruchy menstruačního cyklu Stránka Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další O čem se mluví Poslední odpověď Reakcí celkem: Špinění po menstruaci Dobrý dem ráda bych se zeptala na problém, který mě trápí delší dobu. 10/2008 jsem prodělala... Dobrý dem ráda bych se zeptala na problém, který mě trápí delší dobu. 10/2008 jsem prodělala... Nika zaslal(a) v 2.4. 2010 17:56 29.12. 2011 12:56 8 Injekce vyvolávající mentruaci-vliv na hCG Dobrý den, měla bych dotaz, zda může mít injekce vyvolávající menstruaci vliv na rychlost... Dobrý den, měla bych dotaz, zda může mít injekce vyvolávající menstruaci vliv na rychlost... Terka. berunka zaslal(a) v 28.9. 2011 09:23 23.12.
Kategorie: poruchy menstruace

Jak zhubnout boky

Jak zhubnout boky

Pravidla Hubnutí Jak zhubnout boky | Cviky na boky Cviky, které Vám pomohou efektivně zformovat boky: 1. cvik na boky: Lehněte si na bok, nohy napnuté, obě špičky ukazují přímo před sebe. Nyní pomalu zvedněte vrchní nohu – a pokud zjistíte, že noha nejde zvednout příliš vysoko – pak toto cvičení děláte správně (jakmile totiž špička vrchní nohy míří nahoru a ne před sebe, půjde Vám noha zvednout výše – ale již neposilujete ty správné svaly ). Nohu opět sneste dolů a opakujte 10-15 krát. 2. cvik na boky: Šikmé zkracovačky – viz animace. 3. cvik na boky Šikmé přitahování kolen k tělu – viz obrázek. Další efektivní možnost, jak zhubnout boky nebo jinou konkrétní část těla, představuje kalanetika. Proč se většině lidí nikdy nepodaří získat přitažlivé boky? Důvodem rozhodně není nedostatek vytrvalosti nebo malá disciplína. Naopak, mnoho lidí dělá desítky cviků na boky a přesto nemají zformované, přitažlivé boky.
Kategorie: posilovani na boky

Markéta Dvořáková - Fitness trenér Blansko

Markéta Dvořáková - Fitness trenér Blansko

Kde trénuji FIT centrum - posilovna Blansko Trénink je možno provést v místě Vašeho bydliště. Kontaktní informace Markéta Dvořáková Blansko info@fitness-trener-blansko.cz +420 608 44 77 84 IČ: 876 16 246 ČBÚ : 3200299979/6800 © 2012 Markéta Dvořáková | +420 608 44 77 84 | info@fitness-trener-blansko.cz | Web vytvořil Hryzalek.cz
Kategorie: posilovna blansko

CVIДЊENГЌ S OVERBALLEM V SEDU. - ZdravotnГ­ cviДЌenГ­ v Praze - ДЊakry - volnГЅ ДЌas, tanec, vzdД›lГЎvГЎnГ­, proti drogovГЎ prevence, relaxace, cviДЌenГ­

CVIДЊENГЌ S OVERBALLEM V SEDU. - ZdravotnГ­ cviДЌenГ­ v Praze - ДЊakry - volnГЅ ДЌas, tanec, vzdД›lГЎvГЎnГ­, proti drogovГЎ prevence, relaxace, cviДЌenГ­

Cvičení s malým měkkým míčem – overballem poskytuje zajímavé možnosti pro procvičení všech svalových partií, a to jak při protahovacích tak posilovacích cvicích. Overball je měkký míč, průměru 29cm, který je možno přiloženou trubičkou či ústy nafouknout do požadované velikosti. Můžeme cvičit s plně nafoukaným míčem, ale také využívat ke cvičení podhuštěné míče. Míč je nenáročný na údržbu a má dostatečnou nosnost – 150 kg. Nemusíte mít tedy obavy, když se na něj posadíte.
Kategorie: posilovací cviky na míči

Sauny Praha

Sauny Praha

Přihlásit Registrovat úvodní stránka > sauny > Praha sauny Praha Seznam saun a zařízení poskytujících možnost saunování v okrese Praha. Můžete omezit seznam saun na následující okresy: Relaxační Centrum (Vysočany) Drahobejlova 31 19000 Praha 9 tel. : 720586574 Sauna se nachází v centrální části Vysočan, na rohu ulic Drahobejlova a U Svobodárny, nedaleko O2 Arény. Pěkná zánovní sauna, čisté moderní prostředí, příjemná obsluha. Prostorná prohřívárna by zvládla i více než uváděné maximum 15 osob (odhadem tak 20), což znamená dostatek prostoru. Naproti tomu odpočívárna je spíše menší, vybavená jen lavicemi (nedosahuje kapacity 15 současně odpočívajících, tolik lidí se ale sotva sejde, sauna bývá obvykle poloprázdná). Ochlazovací bazének je tradiční velikosti. více informací o Relaxační Centrum (Vysočany) Domyno Novodvorská 1010/14 14201 Praha 4 tel. : 261 341 811 Studio Domyno můžete naleznout v Praze 4, Novodvorské ulici. Poskytuje širkou škálu služeb - aerobik, saunu, spinning, tenis, restauraci a mnoho dalšího.
Kategorie: posilovna barrandov

Kategorie: