lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2259
Čeká na schválení: 16
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » porodnice kolín

Nejnovější v kategorii komunikace:


POSILOVACÍ CVIKY | CVIKY NA PRSA | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz

POSILOVACÍ CVIKY | CVIKY NA PRSA | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY KALORIE TABULKA POSILOVACÍ CVIKY » CVIKY NA PRSA Cviky na prsa Provedení - Vleže na lavici uchopte činku nadhmatem v šíři ramen. Pomalým pohybem spouštějte činku dolů,až se dotknete střední části hrudníku. Tlačte činku přímo nahoru až do propnutí loktů. Trup by měl ležet na lavici tak,aby se hýždě a ramena dotýkaly lavice. Zapřete chodidla pevně o zem. Ideální úchop je v šíři ramen nebo širší. Při úzkém úchopu se zatěžují vnitřní části prsních svalů a zapojují tricepsy. Používané svaly - Velký prsní sval a částečně přední hlava deltového svalu,triceps.           Provedení - Vleže na lavici uchopte jednoručky s dlaněmi dopředu na úrovni hrudníku. Zvedejte jednoručky vertikálně nahoru až do propnutí loktů.
Kategorie: posilování prsouSeznam zdrojů na téma porodnice kolín:


České porodnice | Rodina.cz
Kolín Porodnice - ZnamyLekar.cz
Porodnice Kolín | www.aperio.cz
Re: Porodnice Kolín (Příspěvek Rodina.cz)
Mladá žena » Maminka » Těhotenství » Porodnice: jak se rodí v... » Jak se rodí v Kolíně
Porodnice | Středočeský kraj | Kolín | Narození.cz
Oblastní nemocnice Kolín, a.s. - porodnice - www.naseporodnice.cz
Re: Porodnice Kolín (Příspěvek Rodina.cz)
Porodnice v Kolíně - Diskuse - eMimino.cz
Kam do porodnice? KolГ­n nebo BeneЕЎ... - Poradna pro Еѕeny a dГ­vky - WomenZone.cz
Diskusní fóra - MojePorodnice.cz
Porodnice Kolín. Máte zkušenost? - str. 4
Porodnice Kolín.....prosím o názory...zkušnosti... | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Porodnice Kolín | www.aperio.cz
Porodnice Kolín - porodnice - eMimino.cz
Porodnice Kolín. Máte zkušenost?
Porodnice Kolín - MojePorodnice.cz
Miminka (strana 1) - Kolínský deník
Fórum - porodnice Kolín - BABY-CAFE.CZ
Porodnice Kolín - Diskuse - eMimino.cz

Bolesti krční páteře - uLékaře.cz

Bolesti krční páteře - uLékaře.cz

Bolesti krční páteře bolesti krční páteře a závratě | Dotaz od: monika Dobrý den již 14 dnů mám silné závratě a bolesti krční páteře a ramenou, též mezi lopatkama. Byla jsem na rtg. s tímto nálezem - napřímená lordoza. Dens axis v ose, zúžení laterální AE štěrbiny vpravo, incip. spondyloza C5-7, mírná spondylartoza... Dobrý den, s Vámi popisovanými potíženi bude RTG nález souviset... bolesti zad | Dotaz od: Marek dobrý den chtěl jsem se zeptat tráoí mě bolesti krční páteře a doktorka mě poslala na rentgen a zjistili mi že tam mám osteochondrosu plotének C5-7,počáteční spondylosa v úseku C5-7,ale moc mi k tomu neřekla jen že to bude zlobyt pořád.tak jestli... Jedná se o degenerativní změny v oblasti krční pateře a to v nejnamahanějším místě tohoto pateřního úseku. Změny na obratlech a mezioobratlových ploténkách zůsobují tlak na nejrůznější měkké struktury, ale také reflexně působí na funkci svalů v... Bolest pod žebry a bolest krční páteře | Dotaz od: Alanis Dobrý den, již dva měsíce v kuse mě trápí opakovaná bodavá bolest krční páteře která přechází do žeber na přední levou stranu, bolest je intenzivní při dýchání..
Kategorie: posilování krčních svalů

POSILOVÁNÍ PRO ŽENY - hlavní zásady | Aktin.cz | internetový magazín o sportu, fitness, zdraví a výživě

POSILOVÁNÍ PRO ŽENY - hlavní zásady | Aktin.cz | internetový magazín o sportu, fitness, zdraví a výživě

Podívejte se na hlavní zásady posilovacího a fitness tréninku, který absolvuje mnoho žen dnes a denně v různých posilovnách a fitness centrech. Posilování pro ženy - hlavní zásady Všichni víme, že cvičení je hlavním prostředkem, jak předejít civilizačním nemocem, jak utužit zdraví, zredukovat tělesný tuk a zpevnit postavu. V době, kdy se civilizace potýká s "epidemií" obezity, je velmi těžké pohnout s byť jen s jedním lenošným zadečkem a donutit ho k práci. Pojďme tedy makat! Dnes se zaměříme na hlavní zásady tréninku žen. V následujících radách si (možná i odlehčeně) představíme hlavní zásady posilování pro ženy, které si v poslední době, k nejen mému potěšení, našli cestu do fitness center a posiloven různé úrovně. 1) Nemusíte být superžena Nedělejte si starosti, pokud máte pocit, že cvičíte nedostatečně, nebo že v posilovně nenecháváte duši. Toto je přirozený ženský pocit, který obdaroval téměř každou ženu. Nemusíte přece trávit 10 hodiny týdně v posilovně. Plně vám postačí 3-5 tréninkových posilovacích jednotek týdně v trvání 30-60 min.
Kategorie: posilovací cviky pro ženy

Posilování břicha. VIDEOLEKCE - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den

Posilování břicha. VIDEOLEKCE - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den

reklama reklama Posilování břicha. VIDEOLEKCE - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den
Kategorie: posilování břicha video

Anonymní on-line poradna lékaře - opetmuzem.com

Anonymní on-line poradna lékaře - opetmuzem.com

PC sval Dobrý den, co si myslíte o posilování pc svalu?? Je pro tělo člověka v něčem prospěšné tento sval posilovat? Pokud ano, tak jak často? Děkuji 02.04. 2009 21:28 | CUBA Sval PC (pubococcygeus) je sval pánevního dna (část zvedače), začíná na stydké kosti a upíná se na kostrč (u zvířat PC sval hýbe ocasem). Stahování (jako když ena chce zadržet moč nebo stolici) a uvolňování tohoto a dalších pánevních svalů je pomáhá udržet pánevní svalstvo v kondici, a navíc posiluje schopnost udržet moč a dosáhnout orgasmus. Tyto svaly by měli posilovat i muži – zvýšené prokrvení tkáně někdy oddaluje problémy s erekcí. 20.04. 2009 01:28 | Libor Zámečník Vložte nový dotaz Zobrazit všechny dotazy
Kategorie: posilování pc svalu

Posilovna | Lokola.cz

Posilovna | Lokola.cz

Zpět domů Popis Bod nemá vyplněný popis. Přidejte ho ZDE Akce Pro tohle místo nejsou zatím žádné akce Přidat událost Celkové hodnocení Posilovna 0 získané z 0 recenzí. Napsat recenzi Hodnocení ostatních: Pro tohle místo nejsou zatím žádné recenze a hodnocení. Napsat recenzi
Kategorie: posilovna boby brno

Kategorie: