lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6288
Čeká na schválení: 38
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » porodnice uherske hradiste

Nejnovější v kategorii komunikace:


Posilovny a fitness centra - Jihomoravský kraj  -  Najisto

Posilovny a fitness centra - Jihomoravský kraj  -  Najisto

Green Fitness - Brno (Brno - Komín) Provozujeme fitness centrum. Aerobic, fitness, spinning, zumba a břišní tance. Široký výběr z množství strojů. Kontakt Brno, Řezáčova  -  www. greenfitness.cz Zavřít TEL  +420 776 848 699 WEB  www.
Kategorie: posilovna brno komínSeznam zdrojů na téma porodnice uherske hradiste:


Porod dvojčátek - Uherské Hradiště - Diskuse - eMimino.cz
porod KP + porodnice Uherske Hradiste - Diskuse - eMimino.cz
Uherskohradišťská nemocnice, a.s. - porodnice - www.naseporodnice.cz
Uherskohradišťská nemocnice, a.s., Porodnice | Baby on line
SOUPRAVIČKA PRO HOLČIČKU DO PORODNICE VEL. 50-56, prodám UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Porodnice UHERSKE HRADISTE | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Porodnice | Baby on line
Staré Město (okres Uherské Hradiště) - porodnice
Uherské Hradiště J. E. Purkyně 365 - Info-Praha.cz
Fórum - PORODNICE - přehled diskuzí!!! - BABY-CAFE.CZ
Miminka (strana 1) - Slovácký deník
Porodnice ve městě Uherské Hradiště | Baby on line
těhotenství, porod, rané mateřství - služby (porodní asistentky, duly...) - AZ Rodina - to nejlepší pro rodinu – internetový portál (nejen) pro rodiče
BABY CLUB KATKA (Plavecký bazén) - plavání dětí, kojenců a miminek
Fórum - Porodnice UHERSKÉ HRADIŠTĚ - BABY-CAFE.CZ
Porodnice Uherské Hradiště - MojePorodnice.cz
Porodnice :: Nemocnice s poliklinikou Uherské Hradiště - Bonella :: Portál pro maminky a těhotné
Porodnice Uherské Hradiště | www.aperio.cz
Porodnice Uherské Hradiště - porodnice - eMimino.cz
Hluk (okres Uherské Hradiště) - porodnice

FOR ARCH 2007 - Katalog vystavovatelů

FOR ARCH 2007 - Katalog vystavovatelů

WINKLMANN, s. r. o. Venkovní plocha 7 - V 35 Cihlový komín SCHLAGMANN POROTON, univerzální, pro všechny druhy paliv, CE - certifikován.
Kategorie: poroton schlagmann

Jakých cen pohonných hmot se v nejbližší době dočkáme? - Podnikatel.cz

Jakých cen pohonných hmot se v nejbližší době dočkáme? - Podnikatel.cz

Ceny pohonných hmot se navzdory poklesu v posledních týdnech stále drží na vysoké úrovni, což se negativně podepisuje na činnosti podnikatelů. Mezi nejpostiženější samozřejmě patří autodopravci, kteří si díky velké konkurenci nemohou dovolit promítnou vyšší náklady do koncových cen. Ani budoucnost navíc nevypadá zcela růžově. Odborníci jsou sice optimističtí a doufají, že ceny klesnou, zároveň však dodávají, že stejně tak mohou ceny pohonných hmot vyrazit výše a atakovat hranici 37 korun za litr. Revoluce v severní Africe se Evropy dotýkají Nejen podnikatele v autodopravě netěší vývoj cen pohonných hmot během posledního půl roku. Zatímco ještě v listopadu loňského roku stál litr Naturalu 95 zhruba 31,1 koruny a litr nafty 30,3 koruny, v současnosti vyjde litr Naturalu na 34,9 koruny a litr nafty přibližně na 34,1 koruny. A to navíc ceny pohonných hmot v posledních několika týdnech mírně klesly. Na počátku letošního května totiž motoristé “vysolili” za Natural přes 35 korun za litr. Nafta pak zaznamenala svůj rekord již v polovině dubna, kdy překonala hranici 34,5 koruny za litr. V porovnání s listopadem 2010 se tak cena litru pohonných hmot zvýšila o více 3,5 koruny za litr.
Kategorie: porovnání cen benzinu

Posilovací adaptér Combo pro posilování zad RCB4811 | inSPORTline.cz

Posilovací adaptér Combo pro posilování zad RCB4811 | inSPORTline.cz

Posilovací  adaptér Combo RCB4811  Vám umožní proměnit Vaši posilovací věž s horní kladkou v univerzální posilovač horní části těla. Díky těmto adapterům je výměna velmi snadná. Adaptér Combo RCB4811 je vhodný pro posilování zádových svalů.
Kategorie: posilování zad

Testy antivirových programů pro rok 2011 - MSE 2 propadl | SUPRklikacky.cz

Testy antivirových programů pro rok 2011 - MSE 2 propadl | SUPRklikacky.cz

« Windows 8 M3 – unikl další milník, jedná se o verzi pro servery Microsoft zítra vydá pouze dvě aktualizace – za měsíc květen » Testy antivirových programů pro rok 2011 – MSE 2 propadl Publikováno 6.5. 2011 | Autor admin Včera se na internetu objevil test, který si vzal na paškál 22 placených-komerčních i neplacených antivirových produktů. Test i nyní, stejně jako každý rok, zpracovala renomovaná firma AV-Test, jež se zaměřila na detekční schopnosti jednotlivých antivirů – odhalit nebezpečný kód a zabránit tak rozšíření nákazy uvnitř operačního systému. Minulý rok byl velmi opěvovaným freewerovým antivirem Essentials Security od softwarového giganta Microsoftu. V testu obsadil velmi vysoké příčky a od uživatelů si vysloužil velký počet kladných reakcí. Tento rok vyšla druhá verze zmíněného antiviru a ta už je na tom o poznání húře. Na co se chlapci (děvčata) z AV-Testu zaměřili letos? Především na ochranu před aktuálními hrozbami, které byly zaznamenány na internetu v posledních třech měsících. A právě MSE 2 odhalil za měsíc březen pouze 50% těchto potencionálních hrozeb a po napadení počítače škodlivým kódem zabránil jeho rozšíření pouze v 45% situacích a tím pádem se posunul na jednu z nejhorších pozic v testu. Musíme však brát v potaz, že se jedná o bezplatné antivirové řešení.
Kategorie: porovnání antivirů

Yarvik Portable DVD Player Dual Screen 7" | Dělovka.cz

Yarvik Portable DVD Player Dual Screen 7" | Dělovka.cz

ENERGY M3700 přenosný DVD přehrávač s digitálním tunerem TV SLIDE Portable DVD/AVI/MP3 USB DVB-T ENERGY M3700 přenosný DVD přehrávač s digitálním tunerem TV SLIDE Portable DVD/AVI/MP3 USB DVB-TTECHNICKÁ PODPORA NA TEL. 272 700 719 (PO-PÁ 9-17) Cena: 3 251 Kč
Kategorie: portable dvd player

Kategorie: