lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6603
Čeká na schválení: 14
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » porodnice mladá boleslav

Nejnovější v kategorii komunikace:


Posilování a cvičení doma

Posilování a cvičení doma

Cviky na břicho video 8. Pro Napsal admin do Cviky video Žádné komentáře Břicho je partie, která je velmi oblíbená. V článku najdete několik videí s cviky na procvičení břišních svalů. Při cvicích na břicho je velmi důležité správné technické provedené jednotlivých cviků. Cviky na boky 22. Čvc Napsal admin do Cviky Žádné komentáře Boky patří mezi problémové partie hodně žen. V článku jsme pro vás připravily výběr nejlepších cviků na vaše boky. Najdete i video ukázky jednotlivých cviků na boky. Cviky na hubnutí 22. Čvc Napsal admin do Cviky Žádné komentáře V článku se dozvíte jaké cviky na hubnutí potřebujete cvičit k tomu, aby jste zhubly nějaký ty přebytečné tuky na vašem těle.
Kategorie: posilovaci cviky na bokySeznam zdrojů na téma porodnice mladá boleslav:


Klaudiánova nemocnice
Porodnice Liberecký kraj, Jičín, Mladá Boleslav - Diskuse - eMimino.cz
porodnice Mladá Boleslav | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Re: Porodnice Mladá Boleslav/Turnov (Příspěvek Rodina.cz)
Názory na porodnici Nymburk a Mladá Boleslav
Diskuse na téma Porodnice Mladá Boleslav | Maminka.cz
Prvním novorozenětem roku je v Mladé Boleslavi malá Dora - MBnoviny - víme, co se na Mladoboleslavsku děje
Porodnice ve městě Mladá Boleslav | Baby on line
Porodnice | Baby on line
Re: Porodnice Mladá Boleslav/Turnov (Příspěvek Rodina.cz)
Oblastní nemocnice, a.s. Mladá Boleslav - diskuze k porodnici
Porodnice Mladá Boleslav/Turnov (Příspěvek Rodina.cz)
Porodnice v Mladé Boleslavi - Diskuse - eMimino.cz
Středočeský kraj
Epidurální anestezie - porodnice Mladá Boleslav | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Porodnice Mladá Boleslav/Turnov (Příspěvek Rodina.cz)
Porodnice Mladá Boleslav - MojePorodnice.cz
Porodnice Mladá Boleslav | www.aperio.cz
Jak se rodí v Mladé Boleslavi | Maminka.cz
Oblastní nemocnice, a.s. Mladá Boleslav - porodnice - www.naseporodnice.cz

Cviky na zadek | Kulturistika, Fitness

Cviky na zadek | Kulturistika, Fitness

Cviky na zadek Autor: admin • Srp 5th, 2009 • Kategorie: Cviky Představíme si nejlepší cviky na zadek, jak cviky na zadek správně technicky provádět. Cviky na zadek- cviky Výpady s činkou na ramenou Mezi vynikajicí cviky na zadek patří výpady s činkou na ramenou. Jejich provedení je následujicí: Stojíme mírně rozkročeni a a velká činka nám leží na trapézovém svalu. Jednou nohou vykročíme dopředu. Důležité je v tomto okamžiku nekulatit vaše záda!!! A provedeme výpad, stehno by se při tom mělo dostat do vodorovné polohy. Tento cvik výborně buduje hýždový sval, patří tedy mezi vynikajicí cviky na zadek. Zanožování na spodní kladce Mezi další dobré cviky na zadek patří zanožování na spodní kladce. Provedení je následující: Stojíte a na jedné noze a máte ji na kotníku připojenou řemínkem ke kladce. Rukama se držíme držadel.
Kategorie: posilování na zadek

Ischie: S houserem na perlu Středomoří - iDNES.cz

Ischie: S houserem na perlu Středomoří - iDNES.cz

Nezapomenutelný zážitek nabízí už samotná cesta na "perlu Středomoří", jak se Ischii přezdívá. Letadlo se pomalu snáší k Neapoli, která se krčí pod majestátným Vesuvem. Pak se stačí jen proplést úzkými uličkami města do přístavu (případně můžete zvolit poklidnější cestu po dálnici). A zbývá půvabná zhruba hodinová plavba vstříc sopečnému ostrovu. První zmínky o Ischii pocházejí ze čtvrtého tisíciletí před Kristem a od té doby byl ostrov svědkem mnoha zvratů. V průběhu věků museli jeho obyvatelé čelit bezpočtu výpadů. Dobyvatele střídali piráti. " Přes Ischii směřovaly v podstatě všechny útoky na Neapol," vysvětluje mi Rocco, který zde strávil celý život. Po rozených obchodnících Féničanech na ostrov během staletí vtrhli například Vandalové, Saracéni či Normani. Právě dobyvatelům a desperátům ale ostrov vděčí za jednu ze svých nejúchvatnějších pamětihodností- Aragonský hrad.
Kategorie: poseidonovy zahrady

Sportserver.cz - Katalog - Solária a kosmetika

Sportserver.cz - Katalog - Solária a kosmetika

Aquapark Barrandov Sportoviště Aquapark Barrandov má pro vás mnoho způsobů, jak se sportovně vyžít. Nechte u nás odpočinout tělu i duši a svěřte se... Hlubočepy (Praha 5), Wassermannova - sídliště Barandov
Kategorie: posilovna barrandov

SK Karate Spartak Hradec Králové | posilování boků a hýždí

SK Karate Spartak Hradec Králové | posilování boků a hýždí

SK Karate Spartak Hradec Králové › Ostatní informace › Posilování › Seznam cviků › posilování boků a hýždí Seznam cviků posilování boků a hýždí (30.12. 2008, 00:22) posilování boků a hýždí - v karate opět stěžejní posilování, neboť na trénovanosti svalů boku a hýždí závisí kvalita úderů i kopů. Při úderu se totiž pohyb nohou přenáší na paže právě přes boky, jejichž rotací se k energii natahované ruky přidává i energie celého těla. Rychlost rotace boků udává rychlost a tvrdost celého úderu. Pro kvalitu úderu se tedy používá rotačního posilování boků. Svaly boků a hýždí také drží nohu při technice kopů. Bez vycvičených svalových partií boku a hýždí nemůžeme docílit silného, rychlého či vysokého kopu. Pro kvalitu kopu využíváme posilování v úklonu, popřípadě posilovací imitace kopů.
Kategorie: posilovani na boky

Test pojištění domácnosti od Direct pojišťovny - Pojištění - Hypoindex.cz

Test pojištění domácnosti od Direct pojišťovny - Pojištění - Hypoindex.cz

Test pojištění domácnosti od Direct pojišťovny Petr Zámečník | 29.4. 2009 00:00 | Pojištění Aktualizováno 30.4. 2009 17:33 Direct pojišťovna začala v pondělí nabízet pojištění domácnosti a nemovitostí po telefonu. Jeho výhodou by měla být především cena. Jak dopadla ve srovnání se stávajícím pojištěním uzavřeným na konkrétní domácnost? Vyplatí se změnit pojištění? Direct pojišťovna v pondělí 27. dubna 2009 začala nabízet pojištění domácností a nemovitostí po telefonu. V úterý 28. dubna 2009 jsme provedli test sjednání pojištění domácnosti.
Kategorie: porovnání pojištění nemovitostí

Kategorie: