lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8367
Čeká na schválení: 222
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » porodnice ostrava poruba

Nejnovější v kategorii komunikace:


Co všechno o penisu ještě nevíte? REAL BLOG Osobní blog a…

Co všechno o penisu ještě nevíte? REAL BLOG Osobní blog a…

Co všechno o penisu ještě nevíte? Zajímavosti a fakta ze světa sexu jsou velmi žádané téma, a proto Vám na Xpressu přinášíme několik zajímavostí o mužském pohlavním orgánu. Otevřeně mluvit o sexu, ještě evropský průměr obvodu penisu, nejmenší průměr penisu, video na posilovani penisu zdarma, fotky penisů blog, obrazky ztopořeného udu, průměrný evropský penis, penis zalud foto, největší zajímavosti o penisu, foto ztoporeneho penisu, nejdelsi predkozka, Zajímavosti a fakta ze světa sexu jsou velmi žádané téma, a proto Vám na Xpressu přinášíme několik zajímavostí o mužském pohlavním orgánu. Otevřeně mluvit o sexu, ještě není zcela běžné, i když lepší než v dobách našich rodičů a prarodičů. Zde máte několik zajímavostí, které nejspíš o penisu nevíte. Průměrný penis je v klidovém stavu 6,35 cm dlouhý. Průměrný ztopořený penis je 15,26 cm dlouhý a má obvod 12,8 centimetrů. Nejmenší penis, o kterém jsou písemné doklady, měřil jen 1,15 centimetru. Největší penis, jaký byl kdy zaznamenán, měl délku 33 centimetrů a po obvodu měřil 15,74 centimetru. První kondom, vynalezený italským anatomem Gabriello Fallopiem, byl světu představen v roce 1564.
Kategorie: posilování penisuSeznam zdrojů na téma porodnice ostrava poruba:


Porodnice Ostrava Poruba - Diskuse - eMimino.cz
Diskusní fóra - MojePorodnice.cz
Porodnice Ostrava - Poruba | www.aperio.cz
Re: Porodnice Ostrava-Poruba (Příspěvek Rodina.cz)
Tag:porodnice
Porodnice Ostrava-Poruba (Příspěvek Rodina.cz)
Porodnice Ostrava Poruba. Byly jste spokojené? - str. 2
Porodnice Porodnice Ostrava - FN | Maminka.cz
Porodnice | Baby on line
Fakultní nemocnice Ostrava, Porodnice | Baby on line
Porodnice Ostrava Poruba - co vzít sebou? - Diskuse - eMimino.cz
Porodnice :: Fakultní nemocnice s poliklinikou Ostrava Ostrava- Poruba - Bonella :: Portál pro maminky a těhotné
Fakultní nemocnice Ostrava - Porodnicko-gynekologická klinika (pobočka Ostrava-Poruba) - Firmy.cz
Porodnice Ostrava-Poruba (Příspěvek Rodina.cz)
Porodnice – Moravskoslezský kraj | HUGGIES CLUB
Porodnice Ostrava - Poruba | www.aperio.cz
Císař - porodnice Ostrava Poruba - Diskuse - eMimino.cz
Diskusní fóra - MojePorodnice.cz
Porodnice Ostrava Poruba
Diskuse na téma PORODNICE OSTRAVA | Maminka.cz

Posilování prsních svalů

Posilování prsních svalů

« Posilování břišních svalů Cviky na posilování » Posilování prsních svalů V dnešním článku najde nejen cviky na posilování prsních svalů. Ale také videa z inspirací pro další efektivní cviky na posilování prsních svalů. Posilování hrudníku je velmi oblíbené. Posilování prsních svalů je oblíbené Posilování prsních svalů má rád téměř každý. Mnoho cvičenců, tak cviky na prsa zařazuje příliš často. Vždy pamatujte, že je důležité zachovávat vyváženost mezi svalovými partiemi. Nezapomínejte tedy ani na méně olíbené svalové partie. Například cvik benčpress zná i laická veřejnost a hodně takových lidí se vás právě zeptá kolik zvedente na benčpres. Před samotným posilováním prsních svalů Ještě než se vrhneme na posilování prsních svalů, tak by jsem se měli nejprve důkladně zahřát a poté prsní svaly důkladně protáhnout. Natažení či dokonce natržení prsního svalu může být hodně nepříjemné.
Kategorie: posileni prsnich svalu

Fitness blog » Archiv blogu » Fitness článek: některé způsoby cvičení na doma

Fitness blog » Archiv blogu » Fitness článek: některé způsoby cvičení na doma

UKÁZAT / SKRÝT MENU Fitness článek: některé způsoby cvičení na doma 21 Čvc Napsal MR.BIG v Fitness, Trénink Domácí fitness Nemůžete si s finančních důvodů dovolit navštěvovat fitness centra a jiné sportovní střediska? Určitě si z toho nedělejte těžkou hlavu. Zde jsou některé způsoby fitness aktivit, které můžete provozovat doma. Způsoby cvičení doma Aerobik : je velmi příjemná forma cvičení. Pokud nemáte žádné znalosti, se cvičením aerobiku, tak to vůbec není problém. Veškeré informace o správném procvičování aerobiku, získáte na internetu. Jóga : je vynikající způsob cvičení, které můžete provádět i doma. Ke cvičení nepotřebujete žádné sportovní náčiní. Nicméně, pokud jste nikdy jógu necvičili, tak si jednoduše přečtěte články o józe, které naleznete na internetu. Nejlepší způsob, jak se dostat co k nejlepším informacím o procvičování jógy je, že si zakoupíte DVD.
Kategorie: posilovací cviky na doma

Pohonné hmoty - Motožurnál (Český rozhlas)

Pohonné hmoty - Motožurnál (Český rozhlas)

5. září  2011 v 13.00      rubrika: Pohonné hmoty Ceny paliv opět poklesly i přes nepříznivou předpověď Ceny pohonných hmot navzdory předpovědím opět o něco poklesly. Zatímco minulou neděli se litr nafty prodával v průměru za... Více
Kategorie: porovnani cen nafty

Posilování bicepsů, posilování paží, posilování předloktí | Zdravi-Sport.cz

Posilování bicepsů, posilování paží, posilování předloktí | Zdravi-Sport.cz

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail. Zdravi-Sport.cz » CVIČEBNÍ POMŮCKY » Posilování - pomůcky Zdravi-Sport.cz - masážní přístroje, hubnutí, rehabilitační pomůcky, zdravotnické potřeby, zdravotní pomůcky, sportovní potřeby Omlouváme se, ale zboží nebylo nalezeno. Speciální přání Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.
Kategorie: posilování předloktí

Porovnání cen elektřiny, cena elektřiny - ELEKTŘINA.CZ

Porovnání cen elektřiny, cena elektřiny - ELEKTŘINA.CZ

Poznámka: Veškeré kalkulace probíhají dle ceníků uvedených DODAVATELI na jejich WWW stránkách. Ikdyž jsou mesíčně tyto údaje kontrolovány, mohou být z důvodů různých akcí prodejců jejich ceny upravovány nebo podpořeny bonusy při víceleté smlouvě. Vytisknout stránku Jak ušetříte, i když zdraží energie 20.04. 2011 Ušetřit nemalé peníze můžete nejenom změnou dodavatele energií, ale i změnou svého chování. Jde to často i bez velkých vstupních nákladů. Udělejte malou inventuru činností v domácnosti, určitě najdete rezervy. Pár stokorun tak mohou ušetřit i lidé, kteří odebírají teplo a teplou vodu z centrálních zdrojů, tedy ti, již si svého dodavatele tepla svobodně vybrat nemohou. Kuchyň* Troubu předehřívejte,... více Snižte účet za energie 3.11. 2011 Nemusíte doma sedět potmě ani v kožichu.
Kategorie: porovnávání cen

Kategorie: