lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4750
Čeká na schválení: 294
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » poruchy osobnosti

Nejnovější v kategorii komunikace:


23. díl cvičení s Hankou: posilování zádového svalstva - iDNES.cz

23. díl cvičení s Hankou: posilování zádového svalstva - iDNES.cz

23. díl cvičení s Hankou: posilování zádového svalstva iDNES.cz 19. listopadu 2007 Už jsme posilovali vahou vlastního těla, vyzkoušeli jsme posilování s gumičkou a teď pro vás mám připravené posilování s činkami. Začínat budeme s kilovou, pak přidáme na kilo a půl a zdatnější sportovci nebo muži si mohou vzít dvoukilovou.
Kategorie: posilování s činkouSeznam zdrojů na téma poruchy osobnosti:


STOPSTIGMA – PSYCHICKÉ PORUCHY – PORADNA
Když se řekne porucha osobnosti | info-koktejl | Člověk, příroda | Psychologie
Hraniční porucha osobnosti
Poruchy osobnosti a deprese | Doktorka.cz
Psychotest online – poruchy osobnosti (OSPAT test) - Psychotesty online
Porucha osobnosti a neurózy
Poruchy osobnosti - 1. část — Vylecit.cz
Poruchy osobnosti a chování
ProSestry | Poruchy osobnosti
Kalouskova rýmovačka odhaluje poruchu osobnosti autora
Poruchy osobnosti | Psychiatrická léčebna Havlíčkův Brod
Hraniční porucha osobnosti |nakladatelství Portál - internetové knihkupectví
schizoidní porucha osobnosti - ABZ.cz: slovník cizích slov
Duševní poruchy osobnosti - Psychologie - Seminární práce - Referáty, Seminárky, Čtenářské deníky, Maturitní otázky
Poruchy osobnosti | Psychoterapie Řipská
Poruchy osobnosti, chování a schizofrenie | www.bibliohelp.cz
Psychotesty online - pracovní psychotest, poruchy osobnosti, mezilidské vztahy - MUDr. Zbyněk Mlčoch
*Poruchy osobnosti « Rubrika | Deprese- Stres- Diskuse
VIDA - Poruchy osobnosti
Poruchy osobnosti 4.díl | JedenDomov.cz

Mýtus: Zkracuje posilování svaly?

Mýtus: Zkracuje posilování svaly?

Mnoho laiků nebo dokonce i trenérů různých sportů tvrdí: „Posilování zkracuje svaly“. Jak takový nesmysl může někdo tvrdit? Svaly se zkracují nikoli proto, že jsou posilovány, ale tehdy, když nejsou protahovány. Nemůžou za to činky, ale nečinnost. Samo posilování nezkracuje svaly, naopak svaly pro maximální smrštění musejí být schopny se i dostatečně roztáhnout. („Kontraktilnost je determinována elasticitou“, chcete-li to odborným jazykem.) Strečový (a pre-strečový) efekt – tedy schopnost „přepnout“ z protažení do zatnutí – je velmi důležitý pro silový výkon. Svaly se tedy zkracují pouze tehdy, pokud nejsou protahovány speciálně mimo silové cviky. To, že to nedělá spousta lidí v posilovnách, kteří jsou potom různě zkrácení, a při cvičení si způsobují zranění, nečiní z posilování nevhodnou pohybovou aktivitu. Jinak řečeno: správné posilování je velmi celostní (holistická) záležitost.
Kategorie: posilovani svalu

Posilovací cviky na břicho

Posilovací cviky na břicho

Posilovací cviky na břicho Vybrali jsme pro vás nejlepší posilovací cviky na břicho.   Na pěkné břicho se zaměřují jak muži, tak ženy. Poradíme jaké cviky na břicho si vybrat, aby se vaše bříško dostalo do formy. Posilovací cviky na břicho Při posilovacích cvicích na břicho zapojujeme především tyto svaly: přímý sval břišní, vnitřní šikmý břišní sval, sval pyramidový. Pro pěkné břicho jsou důležité nejen správně vybrané posilovací cviky na břicho, důležité je také z břicho odstranit tuk, aby mohli být břišní svaly vidět. K tomu vám může pomoci dieta a správná výživa, více na konci článku. Posilovací cviky na břicho - seznam Zkracovačky Zkracovačky se řadí mezi výborné posilovací cviky na břicho. Při tomto cviku zabírá především spodní část břišních svalů. Zkracovačky jsou celkem oblíbený cvik. Provedení zkracovaček: Lehneme si na záda, nejlépe na nějakou měkkou podložku, ruce dáme za hlavu.
Kategorie: posilovaci cviky na ruce

Fit & Sport - Vybavení posilovny - posilovací stroje značky Nautilus, Stanmark, Kettler

Fit & Sport - Vybavení posilovny - posilovací stroje značky Nautilus, Stanmark, Kettler

Posilovací stroje Stanmark Posilovací stroje Stanmark jsou kvalitní stroje české výroby se kterými posilovna začínala již v roce 1990. Posilovací věž Počet: 1x Počet stanovišť: 8 Stanoviště: kladka zeshora, triceps kladka, veslování,... Proto si pojďte zaběhat na běžeckém pásu, nebo zašlapat na stacionárním kole. Běhací pás Marathon Počet: 1x Posilování: Detail » Power Stepper Počet: 2x Posilování: Detail » Stacionární kola Stratos Počet: 3x Posilování: Detail » Posilovací stroje Nautilus Posilovací stroje značky Nautilus jsou zárukou kvalitního zážitku z posilování. Společnost Nautilus je předním americkým výrobcem posilovacích strojů té nejvyšší kvality. Přijďte si je vyzkoušet a sami uvidíte. Věž Počet: 1x Posilování: přítahy - zátěž zespoda Detail » Rozpažky v leže Počet: 1x Posilování: Detail » Benč ve stroji vleže Počet: 1x Posilování: Detail » Šikmý Peck Deck Počet: 1x Posilování: Detail » Ramena zadní delt Počet: 1x Posilování: ramena, zadní delt Detail » Střední delt Počet: 1x Posilování: Detail » Břicho v sedě Počet: 1x Posilování: břicho Detail » Šikmé břicho Počet: 1x Posilování: břicho Detail » Abduktory Počet: 1x Posilování: Detail » Adduktory Počet: 1x Posilování: Detail » Fitness centrum
Kategorie: posilovani prsa

Porodnice Trutnov - Porodnice

Porodnice Trutnov - Porodnice

Porodnice Trutnov Porodnice Trutnov Popis: Kontakty: Oblastní nemocnice Trutnov, a. s. Gynekologicko – porodnické oddělení M. Gorkého 77 541 21 Trutnov E-mail: nemocnice@nemtru.cz Telefon: +420 499 866 111 Primář: MUDr. Aleš Dlouhý Web: http://www.nemtru.cz Miminka narozená v této porodnici: Hodnocení Průměrné hodnocení: 0 Počet hodnocení: 0 Nejlepší: 0 Nejhorší: 0 Porodnice Trutnov - komentáře návštěvníků + vložit nový komentář K tomuto zařízení vložen žádný komentář Menu vložit nové zařízení vloženo: 21.06. 2010 aktualizováno: 21.06. 2010 zobrazeno: 290 x BATOLE.eu - vše o těhotenství, dětech a rodině, Copyright © 2010 Své připomínky, názory a případné dotazy můžete psát v rámci diskusního fóra, případné chyby nahlašte zde. Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768, testovány v IE a Firefoxu. Stránka vygenerována za 0.097 sec. Partnerské weby: AQUAPAGE.cz | Akvarijní ryby | Akvarijní rostliny | Akvária | AQUAPAGE.eu | FoxyMonk.com | Atlas zvířat | Atlas měst | Recepty na dobroty
Kategorie: porodnice trutnov

Porodnice Masarykovy nemocnice znovu zahájí provoz po havárii topení v pondělí | Mediafax.cz

Porodnice Masarykovy nemocnice znovu zahájí provoz po havárii topení v pondělí | Mediafax.cz

Hrad Karlštejn zahájil zimní provoz Ministr Heger by byl rád, kdyby zmizela až třetina porodnic V Táboře otevírají největší jihočeskou zoo Pražské porodnice budou v létě fungovat převážně bez omezení Třebíč má novou porodnici za 320 milionů ÚSTÍ NAD LABEM / 07:11, 10. 12. 2011 Po havárii topení bude v pondělí opět otevřena porodnice Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Mluvčí Krajské zdravotní Jiří Vondra agentuře Mediafax sdělil, že provoz bude obnoven v plném rozsahu. „Fungovat opět začne provoz na stanici porodního sálu, standardního a nadstandardního oddělení šestinedělí. O zahájení provozu byla informována Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, Městská nemocnice v Litoměřicích a nemocnice Krajské zdravotní, a. s. v Děčíně, Teplicích, Mostě a Chomutově, které v době uzavření oddělení přijímaly pacientky z Ústí nad Labem,“ uvedl Vondra. Voda z prasklého topení vytopila koncem listopadu prostory porodního sálu, operačního sálu a části nadstandardního oddělení. Pacientky z vytopených pokojů musely být přeloženy na standardní oddělení šestinedělí a porodnice byla vyřazena z provozu. Autor: Karel Rouč Aktuální zprávy z domova i ze zahraničí přímo do vašich mobilních telefonů. Zdarma ke stažení zde.
Kategorie: porodnice ústí nad labem foto

Kategorie: