lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3565
Čeká na schválení: 196
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » porodnice olomouc

Nejnovější v kategorii komunikace:


Cvičení proti celulitidě III. - stehna a hýždě - Žena.cz

Cvičení proti celulitidě III. - stehna a hýždě - Žena.cz

Cvičení proti celulitidě III. - stehna a hýždě 28.7. 2006 reklama Kterou další partii našeho těla celulitida velmi ráda okupuje? No přece naše stehna a zadeček. Následující set cviků vám pomůže zbavit se jí. **Tímto cvičením perfektně zpevníte nejen bříško, ale i hýžďové, stehenní, zádové a pažní svaly. ** V poloze na břiše dejte chodidla na šíři pánve, opřete se o předloktí, která jsou v šíři ramen Stáhněte hýždě, zpevněte břišní svaly, ramena stáhněte k pánvi. Zvedněte s výdechem celý trup rovně vzhůru. Hlavu udržujte v prodloužení krční páteře, dívejte se mezi předloktí. Výdrž 30 vteřin, 30 vteřin uvolnění **Toto cvičení je zaměřeno na posílení vnější strany stehen a boků.
Kategorie: posilovací cviky na nohySeznam zdrojů na téma porodnice olomouc:


Porodnice ve městě Olomouc | Baby on line
Porodnice Olomouc - Porodnice
Fórum - Porodnice Olomouc - BABY-CAFE.CZ
Diskusní fóra - MojePorodnice.cz
Fakultní nemocnice Olomouc - porodnice - www.naseporodnice.cz
Porodnice Olomouc | www.aperio.cz
Porodnice v ČR | VašeDěti.cz
porodnice olomouc - jak.ipax.us
Porodnice Olomouc Ahoj, já zde rodila 15 | Baby on line
MUDr. Petr Hrachovec | Program pro těhotné
: Poradny - Přítelkyně.cz : Zobrazit téma - PORODNICE OLOMOUC
Porodnice Prostějov nebo Olomouc? - Diskuze Omlazení.cz
Porodnice Olomouc. V čem má FN výhody?
Fakultní nemocnice Olomouc, Porodnice | Baby on line
Porodnice Olomouc | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Porodnice - Olomouc - Zlaté Stránky
Porodnice Olomouc - porodnice - eMimino.cz
Vydavatelství Burda Praha | Představujeme porodnice - Vaše příběhy: Porod v Olomouci a v Opavě
Porodnice :: Fakultní nemocnice Olomouc 5 - Bonella :: Portál pro maminky a těhotné
Porodnice OLOMOUC!! | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček

Posilovací cviky 2

Posilovací cviky 2

Nacházíte se na stránce: Homepage » Aktivity » Posilovací cviky 2 Posilovací cviky 2 Jednu sérii posilovacích cviků už jsme vám přinesli. V tomto článku si můžete přečíst další nápady na cvičení, tentokrát zapojíte více činky a relaxační míč. Posilíte hlavně ruce, ale řada přijde i na břicho. Cvik v leže na balónu Při tomto cviku posílíte hlavně paže, díky relaxačnímu míči se vám bude cvičit velmi příjemněji Provedení cviku
Kategorie: posilovací cviky na záda

Vydavatelství Burda Praha | Představujeme porodnice - Vaše příběhy: Porod v Roudnici nad Labem a v Ostravě-Vítkovicích

Vydavatelství Burda Praha | Představujeme porodnice - Vaše příběhy: Porod v Roudnici nad Labem a v Ostravě-Vítkovicích

Vaše příběhy: Porod v Roudnici nad Labem a v Ostravě-Vítkovicích 1191 zobrazení Betynka 03/2010 Vybíráte porodnici? Zkušenosti maminek vám možná pomohou. Zlatá slova paní Lenky: Každou kontrakcí jste miminku blíž! Na těhu cvičení a poté i na předporodní kurz jsem chodila k úžasné porodní asistentce paní Lence, andělu strážnému. Uměla nás těhulky uvolnit, uklidnit a donekonečna nám s trpělivostí vysvětlovala vše, co jsme chtěly vědět. Zároveň taky zaškolila partnera k porodu, takže zhruba věděl, co ho čeká. Jen mi pořád nešlo do hlavy, jak myslí to, že si porod můžeme samy změnit v příjemný zážitek. To mi přišlo nemožné. A pak nastal den D. V půl osmé ráno mi praskla voda – čirá, takže bylo vše v pořádku.
Kategorie: porodnice roudnice

Cviky na zadek - Mineralfit.cz

Cviky na zadek - Mineralfit.cz

Zdraví a životní styl Cviky na zadek Zadek a hýždě patří mezi problémové partie ženského těla. Pro krásně tvarované pozadí stačí, když budete dvakrát týdně opakovat sérií tří cviků. Tato sestava namáhá hýžďové svaly ze tří různých úhlů, proto dochází k ideálnímu zpevňování. Zadeček Cviky na zadek – zadní výpad Postavte se, mírně se rozkročte a ruce nechejte volně podél těla. S nádechem udělejte pravou nohou velký krok zpět. Chodidla obou končetin přitom přitiskněte k podlaze. S výdechem lehce přitlačte pravé koleno k zemi, aniž byste zároveň posouvala levé koleno dopředu. Vydržte v krajní pozici dvě až tři vteřiny, pak nohy uvolněte a pomalu se vracejte do výchozí polohy. Po hlubokém nádechu a výdechu opakujte na druhou nohu. Cviky na zadek – podřep Stoupněte si zády ke stěně a mezi bedra a zeď vložte velký míč.
Kategorie: posilování na zadek

Nepodceňujte zabezpečení počítače | Nejsme včerejší

Nepodceňujte zabezpečení počítače | Nejsme včerejší

9 Duben, 2011 - 09:12 | vložil uživatel: redakce Podle průzkumu Eurostatu byla během roku 2010 napadena třetina všech počítačů v rámci Evropské unie, přičemž čtyři procenta uživatelů hlásila zneužití osobních údajů. Časopis dTest nyní provedl test antivirových programů, na jehož základě doporučuje výběr ochrany počítače pečlivě zvážit. Časopis dTest uveřejnil ve vydání 03/2011 a na www. dtest.cz srovnání devatenácti produktů ochrany počítače. Testovány byly jak placené bezpečnostní balíčky, tak i zdarma poskytované antivirové programy. Prověřovány byly nejen z hlediska schopnosti ochrany před viry a škodlivým softwarem, ale také například z pohledu snadnosti obsluhy či zatížení počítače. Jako celkově nejlepší bezpečnostní balíček byl vyhodnocen Bitdefender Internet Security 2011. Kvalitní a zároveň poměrně levný je i G Data Internet Security, ovšem jeho nevýhodou je vyšší zatížení počítače. Redaktor časopisu dTest Jan Hrouda současně varuje před dvěma ne zcela dostačujícími bezpečnostními balíčky: „Produkty McAfee Internet Security a Agnitum Outpost Pro Security Suite poskytují pouze dostatečnou ochranu před viry a škodlivým softwarem a nenabízí opravný disk, který umožňuje spustit systém z CD či USB a obnovit životní funkce počítače v případě jeho těžkého zasažení“. Placené bezpečnostní balíčky se od zdarma nabízených antivirových programů liší zejména tím, že jsou doplněny o firewall, který sleduje odesílaná a přijímaná data.
Kategorie: porovnání antivirů

Názor k článku Posilování pánevního dna: Opravdu víte, jaké svaly zapojit? - Vitalia.cz

Názor k článku Posilování pánevního dna: Opravdu víte, jaké svaly zapojit? - Vitalia.cz

Vitalia.cz » Sport a relax » Indoor » Posilování pánevního dna: Opravdu víte, jaké svaly zapojit? » Názory » Názor Názor k článku Posilování pánevního dna: Opravdu víte, jaké svaly zapojit? PEZE (neregistrovaný) ---.mmsw.cz 3. 8. 2011 22:20 VIOLET celé vlákno Dobrý den,zastupuji společnost MEDIPUNKT s. r. o. ,která přichází na trh s revoluční patentovanou cvičební pomůckou pro ženy na posílení svalů pánevního dna. Stačí cvičit pouze 3 minuty denně a výsledky jsou velmi dobré. Další info:zezula@me­dipunkt.cz,www­. medipunkt.cz - Hodnotit: To snad ne… + Hodnotit: Výborně! Odpovědět Přidat názor Tiskni Nejčtenější články
Kategorie: posilování pánevního dna

Kategorie: